Terraria Tavşan Sorunsalı

dogadan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben bayadır Terraria oyuncusuyum fakat bu kadar saçma bir bug görmedim minecrafttan canım sıkıldı terraria oynayayım dedim 1.2.4.1 yükledim en son versiyon işte baya ilerledim brain of cthulthu ve eye of cthulhu (yanlışlıkla evil presecent watching you yazısından 2-3 saniye önce elimdeki minyatürüyle canlandırdım 2 tane birden geldi :D) yu kestim ve skeletron u kesmeden önce hell e ulaşmak istiyorum az kaldı :D fakat o lav birikintilerini olduğu yere mağara ile indiğimde goblin tinkerer i buldum ve kurtardım. asıl olay bundan sonra başladı, nereye gitsem yukarıdaki boşluklardan tavşanlar düşüyor yerin bilmum kaç metre altında. aslında o kadar önemli değil de insan şaşırıyor ve hala düşmeye devam ediyor :D sizce bu olay bir bugmudur yoksa tavşanlar teleport mu oluyor yanıma anlamadım :D

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yeryüzüne açılan bir delik vardır ordan geliyorlardır.

dogadan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Lavlara yeryüzüne açılan delikten geliyorlar? gelen zaten lava düşüyor. hellevator var ama yinede oyun kapsamaz o kadar şeyi tavşan hellevator dan cehenneme inemez.

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lavlara yeryüzüne açılan delikten geliyorlar? gelen zaten lava düşüyor. hellevator var ama yinede oyun kapsamaz o kadar şeyi tavşan hellevator dan cehenneme inemez.
belki bug olmuştur tavşanlara yeni bi özellik gelmiştir lav kodunu inceleyelim demişlerdir yanlışlıkla lava ölmemeyi sağlamışlardır.

SilentDeadTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende Terraria oynuyorum. Arada bir bug oluyordu eski versiyonda. Benmki de 1.2.3.1 di. Harpia kesiyordum keser kesmez canlanıyordu. Birkez daha kesince düzeliyordu.

dogadan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
olabilir :D tavşan spawnı yanlış kodlanmıştır. çünkü belli bir seviye aralığında çok küçük tavşan yağmuru oluyor lavlara doğru :D

Vretil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben Terraria'yı satın almıştım steamden sonra oynamaya başladığımda bir ağaç kestim kestiğim ağaçtan durmaksızın ağaç düşmeye başladı bilgisayarım kasmaya başladı sürümünü hatırlamıorum daha sonra WTF olup oyunu kapattım ve sildim :D

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski sürümleri iyiydi ben excaliburla mutluydum terra blade nereden çıktı? :(

dogadan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
oyunun wikisine bakıyordum orjinal almadan önce eski sürümde en iyi excaliburdu şimdi bi ton kılıç daha çıkardılar saçma saçma
Bence de bide gerekli gereksiz moblar yüklüyorlar palyaço nedir ya evim ******* onun yüzünden alt kat kullanılamaz halde 2. katta öyle bundan sonra uçan adalara yapacağım evimi( bide isteyenlerle 1.2.4.1 server kurup oynayabilirim pm atın)