Tesseract Dünya Turu [FTB Infinity Evolved]

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşsizlikten oynadığım FTB Infinity Evolved Mod packinde geldiğim nokta :) Tamamen temiz nükleersiz yenilenebilir enerji üretiyorum. Güncellerim yeni şeyler oldukça, Daha yeni bayağı, o yüzden pek bir şey yok.

Fontlar Hariç her şey benim ulen.
Evin dış kısmı,

Enerji Kaynakları Bifuel Generator. 160 RF/t üretiyorlar.
Paneller de Hardened, 8 RF/t üretiyor her biri 6 tane var.

Arılarım ve Ağaçlarım. Chest melez ağaç fidanı dolu :D . (Red Maple'a ulaşınca bıraktım. Amacım Red Maple idi.)

Otomatik Red Maple ağaçlığım. Steve's Carts ağaç kesici geçip kesiyor.
Ağaç kesicide bir kömür bir de güneş enerjisi motoru var orta boy. Ağaçların arasında ve gece kömür motoru ağaçlardan gelen odunu yakıyor.
Oyunun yarısı Red Maple elde etmeyle geçti.

Wheat Tarlam, yakında ekmek fabrikası kuracağım otomatik.
Bu Cartta sadece güneş enerjisi var. Bir de suları kendiniz yerleştirmelisiniz :(

Ender Pearl Tarlam, End'e gittikten sonra pek işim kalmadı ama arada sırada topluyorum.

Yeni ME Sistemim. Her şeyimi koyacak kapasitede değil daha. Drive yapmak zor :/

Otomatik Etanol üretme şeysi. Nasıl yapıldığını Açıklamıştım bir konuda ama kaldırdılar konuyu rakı falan dediğim için. İsteyen olursa Tekrar yazarım.

Thaumcraft binam, içi daha yeni, Aspect toplama yaparken içini de çeker yollarım.
Yanda da Witchery Mandrake ve Belladona bitkileri var, Witchery'yi Bende olmayan Jungle ve Dark Oak ağaçlarını elde etmek için kullandım.
(Daha sonra Red Maple için ihtiyacım olmadığını öğrendim :()

Turuncu şey Ethanol Dolu tanklar, Tam olarak 1024000 kova ethanol var onların içinde :D

Genel görünüm, Alttaki Ateşçikler Resonant Jetpack ürünü.

Tinker's Construct

@Kovalski

Neferity

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En son bi köy kurma modlu bir mod oynamıştım çok eskiden bide hexxit mi neydi onu oynadım daha hiç oynamadım. Sistemler karışık nasıl kuruyorsunuz felan anlamıyorum :)

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
World save uplasaydin keske :D, Gevurlar şey yapiyo bak fabrikalar kuruyo devasa onlardan yapabilirsin bayağı zevkli oluyo :D

Adamin 11 Milyon kömürü var :D

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
World save uplasaydin keske :D, Gevurlar şey yapiyo bak fabrikalar kuruyo devasa onlardan yapabilirsin bayağı zevkli oluyo :D

Adamin 11 Milyon kömürü var :D

512 MB World, ondan şey etmedim.

Ben başlayalı 2 hafta falan oldu. Ender'e bile dün gittim. Ender Quarry var bir tane onu ender chest'e ya da tesseract'a bağlayıp otomatik işleme tesisine göndermeyi düşünüyorum. Modların hepsiyle ilgilendiğim için malzeme sıkıntım oluyor :D

En son bi köy kurma modlu bir mod oynamıştım çok eskiden bide hexxit mi neydi onu oynadım daha hiç oynamadım. Sistemler karışık nasıl kuruyorsunuz felan anlamıyorum :)

Uğraşmak zevkli bayağı. Kurcalaya kurcalaya çözülüyor :D

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ehh işte güzel ama gelişecektir :D bende oynadım ve bütün madenlerden dünyalar oluşturmuştum. :D Bedrock portal filan kurmuştum creative itemler filan ama.
RFTools sağolsun bütün madenlerden 10 milyon vardı. :D O crossbow +110 vuruyor eminim. :) Çünkü bende çok yapardım. :D Şimdi farkettim WITCHERY gelişmedin mi? Büyü modlarının atası witchery. :( experillarmus yapmak istemiyor musun? :)

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ehh işte güzel ama gelişecektir :D bende oynadım ve bütün madenlerden dünyalar oluşturmuştum. :D Bedrock portal filan kurmuştum creative itemler filan ama.
RFTools sağolsun bütün madenlerden 10 milyon vardı. :D O crossbow +110 vuruyor eminim. :) Çünkü bende çok yapardım. :D Şimdi farkettim WITCHERY gelişmedin mi? Büyü modlarının atası witchery. :( experillarmus yapmak istemiyor musun? :)

RFTools a girişmedim daha ama 3-4 stack dimletim var dünyalar çok enerji istiyor ben de tamamen yenilenebilir enerji kastığım için çok malzeme lazım. Witchery yerine Thaumcraft ve Botania kasıyorum çok daha zevkli, asalar nodelar çiçekler falan. :D

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
RFTools a girişmedim daha ama 3-4 stack dimletim var dünyalar çok enerji istiyor ben de tamamen yenilenebilir enerji kastığım için çok malzeme lazım. Witchery yerine Thaumcraft ve Botania kasıyorum çok daha zevkli, asalar nodelar çiçekler falan. :D
Witchery daha zevkli tabi biliyosan :D Sadece şans'a dayalı biraz. İstiyorsan bende gelebilirim hamachi üzerinde farklı bi yere evimi kurar gelişirim. :D Enerjiyi generatorden üret lava generator + ender pump yeterli enerjiyi sağlar. :D Hatta kabul edersen sunucu açarım beraber oynarız. :D

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Witchery daha zevkli tabi biliyosan :D Sadece şans'a dayalı biraz. İstiyorsan bende gelebilirim hamachi üzerinde farklı bi yere evimi kurar gelişirim. :D Enerjiyi generatorden üret lava generator + ender pump yeterli enerjiyi sağlar. :D Hatta kabul edersen sunucu açarım beraber oynarız. :D

Lava generator ve endertermik pompayı kullanıyordum önceki dünyalardan ama çok op oluyor o sevmiyorum.

Witchery nin pek olayı yok, poppet yapıyorsun, Dream'e gidiyorsun altar yapıyorsun bayağı biliyorum da Thaumcraftta dark magic var Node besleme olayları falan var. İlk büyü modu olduğu için bayağı derin.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Lava generator ve endertermik pompayı kullanıyordum önceki dünyalardan ama çok op oluyor o sevmiyorum.

Witchery nin pek olayı yok, poppet yapıyorsun, Dream'e gidiyorsun altar yapıyorsun bayağı biliyorum da Thaumcraftta dark magic var Node besleme olayları falan var. İlk büyü modu olduğu için bayağı derin.
Witcheryde circle magic + sembol(symbol tabikide sembol daha havalı) magic konusu derin asıl şey şu bende geleyim mi? :D (Özledim FTByi)

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Witcheryde circle magic + sembol magic konusu derin asıl şey şu bende geleyim mi? :D (Özledim FTByi)

Sunucu bulursak gel. (Acarz falan da gelir büyük ihtimalle.) Ben bir sefer açmaya çalıştım fakat çok hata verdi bir daha girişmem.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

bende gelebilirim xD

Neferity

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende gelebilirim de, modları hiç bilmiyorum.