texture pack hatası

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar benim bir problemim var red craft x256 kullandığımda hiçbir problem olmuyor ama red craft x512 kullandığımda oyun otomatik default a geçiyor pc 8gb ram var 1gb ekran kartı var sürümüm 1.6.2 nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirim

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tex. pack'te sorun olabilir mi? yada işlemcinde

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bilgisayarın iyi değiştirmene gerek yok bence(toplama olmadığı sürece) farklı bir tex. pack in x512'sini dene eğer oluyorsa pc'de olmuyorsa tex. pack'de sorun çıkıyordur ..Böyle sorunlar modlardanda kaynaklanıyor olabilir..

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bilgisayarın iyi değiştirmene gerek yok bence(toplama olmadığı sürece) farklı bir tex. pack in x512'sini dene eğer oluyorsa pc'de olmuyorsa tex. pack'de sorun çıkıyordur ..Böyle sorunlar modlardanda kaynaklanıyor olabilir..
Yaklaşık 18 mod var :) fakat modsuzdada pek fark etmiyo pc olarakda toplama almayı planlıyorum ( i7 3.5/4gb ekran kartı/32gb ram/2400mhz ana kart) büyük ihtimalle pc speclerden kaynaklı çünkü 1gb ana kartı belki yeterli değildir:( belkide texturenin 260mb olmasındsn kaynıklıdır

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
toplama alırken dikkatli olmalısın parçalar uyumlu olmalı kafana göre alırsan çok sorun yaşarsın
tex. pack'in boyutu o kadarda önemli değil ama bence bi bak başka tex pack e

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
toplama alırken dikkatli olmalısın parçalar uyumlu olmalı kafana göre alırsan çok sorun yaşarsın
tex. pack'in boyutu o kadarda önemli değil ama bence bi bak başka tex pack e
Peki ben deneyim geliyorum bide pc parçaları uyumlu :) sanırım :/ belki:(