Texturepack lazim yardım edebilicek biri varmı?

harryhazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
texture packlarim çoğu oyuncaksi baya güzel gerçekçi tex..... pack arıorum. Yardım ederseniz sevinirim :)

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
LB Photo Realism, Misa's Realistic Pack, Dokucraft, Faithful, John Smith. Şimdilik bunlar aklıma geliyor :)

mahmut542

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben Dokucraft kullanırdım çalışırdı. Fakat yeniden indirdim. nerden indirirsem indireyim. texture pack bölümünde default resmi olarak görünüyor ve
gri renke oluyor . tıklayınca yine defaultda oluyorum. Bi yardım edebilirmisiniz?

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Dokucraft kullanırdım çalışırdı. Fakat yeniden indirdim. nerden indirirsem indireyim. texture pack bölümünde default resmi olarak görünüyor ve
gri renke oluyor . tıklayınca yine defaultda oluyorum. Bi yardım edebilirmisiniz?

Yanlış yüklemiş, veya yanlış kurmuş olabilirsiniz.

harryhazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
evet bn 1 tane inidrmistim o da öle görünmüstü bnd baska indirmeye karar verdim ama en iisi John Smith gibi geldi.[Bana göre]

mahmut542

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tmm sorun düzeldi . :D Dokucraft paketinin içinde 3 paket daha warmış. Light , Dark , High . Onlardan birini seçip aticakmışım klösöre. şu an Kullanıyorum çok gzl bi doku paketi . Öncedende kullanırdım bırakmıştım yeniden başladım.
Ve bi sw tanıtımı :
TraXCraft
ip : mc.traxcraft.com

mahmut542

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tmm Sorun düzeldi . O Dokucraft paketinin içinde 3 paket daha varmış. Light, Dark ve High olarak . birini seçip atcakmışım klosöre . Arkadaş Light i önerdi. şu an Kullanıyorum. Sizede tavsiye ediyorum. Fakat Dokucraft.zip de Beyaz ,Siyah woodenplanks'in düzenlemesi yapılmamış. Dokucraft The Saga Countiones indirin. Onda büyün yeni şeyler ayarlanmış.