TGR DESİNG # Yeniyim # Yeni Çalışmam

TGRDesing

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Google'a girip hd arkaplan yazıp üstünü beyaz bi fotoğraf koyup sonra şefaflaştırılıp sonra " red buton png " alıp koyup üstüne klasil font'la yazı yazıp desinger olunmaz kusura bakma. ( Fazla ağır yazdım galiba ciddi'ye alma eleştiri :) )
hatanız var hepsini kendim yaptım resim filan hepsi bana ait hakkımı yemeseniz şurda Ramazan az bir zaman var!

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten TGR Desing in altındaki o şekilide senmi yaptın :/

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hazır parçaları birleştirmek yerine orjinal olmaya çalış.

Hüseyin124

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim burada daha ilk günün. Eleştirilere açık olmalısın. Yoksa bu forum da fazla tutunamazsın. Bu forum da hemen hemen herkes ilk katıldıklarında eleştirilerle karşılaştı. tabii ki ben de :D Bu eleştiriler kötü amaçlı değil sadece seni geliştirmek amaçlı. Eğer bu eleştirileri dikkate alırsan zamanla gelişirsin, belki de büyük bir tasarımcı olursun, kim bilir?

Musketeer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer yola kendini büyük bir grafiker sanıp TGRDesign şeklinde başlarsan çok şey kaybedersin, önce kendin ol, birkaç ay hatta bir yıl emek ver grafik ve dizayna, sonra bir bakmışsın çok gelişmişsin. Ben grafik ve dizayn ile ilk ilgilendiğimde Counter-Strike sunucularında sprey için tasarım yapıyordum Paint.NET diye basit bir program ile, yaklaşık 3 yıl önceydi, şimdi ise en popüler profesyonel grafik tasarım programlarını kullanabilme yeteneğine eriştim, freelancer olarak şirket logoları tasarlayıp para kazanmaya başladım, bu yolda şahsen sana başarılar dilerim.