Thaumcraft 4 Yardımcı Olun

ahmetcky

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne mürekkebi ? Scribing toolsdan mı bahsediyosun. Eğer öyleyse onu koydum.

WarrenqueR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önce Thaumonicon'da research e tıkla sonra envaterine gelen şeyi üstteki 2. boşluğa koy

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
elementler nasıl kazanlıyor ? ben herşeyi araştırdım araştırılacak çok şey kalmadı ama elementler azalıyor çok yanlış yaptığımdan

ahmetcky

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bir şey sorcam ben bu araştırma yapma konusunu pek anlamadım. yardımcı olabilirmsiniz. videosu falan varsa oda olur[DOUBLEPOST=1401120498,1401115305][/DOUBLEPOST]
elementler nasıl kazanlıyor ? ben herşeyi araştırdım araştırılacak çok şey kalmadı ama elementler azalıyor çok yanlış yaptığımdan
alumentum nasıl yapılıyor biliyormusun. kazana kömürü atıyoum ama o mor sıvıdan çıkıyor. o dediğin şeyide aero node lardan yapabiliyorsun sanırım. emin değilim ama

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elementler için kazanın yanına yerleştirilen bir şeyler vardı sarı kazana birşeyler attığında onlarda toplayabiliyordun elemenleri.

bugrakagan2003

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elementler Dediğin resource point is deconstruction table la item koyarak yapabilirsim eğer bildiğimiz aspectler ise aura node lardan elde edebilirsin
2- kazana sadece kömür atarsan olmaz önce alumentum için gerek aspect leri taşıyan itemleri atıp ondan sonra kömür atman gerek ve fazla deneme taunt düünyanı ele geçirebilir

ahmetcky

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Elementler Dediğin resource point is deconstruction table la item koyarak yapabilirsim eğer bildiğimiz aspectler ise aura node lardan elde edebilirsin
2- kazana sadece kömür atarsan olmaz önce alumentum için gerek aspect leri taşıyan itemleri atıp ondan sonra kömür atman gerek ve fazla deneme taunt düünyanı ele geçirebilir
O taint dünyama ne gibi şeyler yapar. Ve bundan kurtulma yolu var mı ?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bugrakagan2003

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
taint dünyanı ele ğeçirir mobları kötü yapar mor slime lar doğar ve flux ihtimali oluşturur bunlarda sana yıldırım atan moblardır
kurtulma yolu configde ntainti kapayabilirsin

bugrakagan2003

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
.minecraft a gir config klasöründen thaumcraft.cfg dosyasını aç ordan ingilizcen varsa çözersin