The Elder Scrolls 6 Oyunundan beklentileriniz nelerdir?

Metalistik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hazır 2 hafta önce bilgi sızdırılmışken böyle bir başlık açayım dedim. Sizde beklentileriniz ve isteklerinizi yazarsanız sevinirim.

• Skyrim oynarken eksikliğini en çok hissettiğim şey gemi sürme mekaniği ve mızrağın olmamasıydı umarım 6. oyunda bu ikiside olur.
  • Farklı binek araçları: Sadece at dışında başka binek hayvanlarına da binmek istiyorum. Deve gibi mesela.
  • Her Tes oyunu yeni bir bölgede geçiyor. Bu oyunun 1. ve 2. oyunun geçeceği yerlerde geçeceği söyleniyor. Ben birde 3. bir bölge daha olmasını isterdim.
  • Hava çeşitlerinin artmasını(hortum gibi) ve gök yüzünde farklı gezegenlerin görülmesini isterim.
  • Karakterin konuşmasını isterim. 5. oyunda karakterin konuşmaması çok sınır bozucu.
  • Animasyonların artırılmasını istiyorum. Skyrim Animasyon açısından beni yeterince tatmin etmedi.
  • Vuruş hissiyatı 6. Oyunda kesinlikle geliştirilmeli Fallout 3 oyununda vuruş hissiyatı kötü Skyrimin de.
  • Envanter sistemi daha kullanışlı olmalı. Mesela ben Ac serisinin Q harfine basınca çıkan silah menüsünü çok seviyorum. Ama yine de 5. oyunun da menü sistemini anlatılan kadar zor bulmuyorum bunu belirtmek isterim.
  • Lonca görevleri artırılmasını hatta korsanlar loncası tadında bir lonca olmasını bekliyorum.
  • Ateşli silahların da oyun da olmasını isterim. Ama tadında olsun oyunun orta çağ havasını çok bozmasın. Mesela mağaralar da tek sıkımlık filinta bulsak fena olmazdi.
  • Zindanların içinde draguar dışında başka yaratıkların da çıkmasını isterim.
  • Assasins oynayanlar için özel bölüm tasarımları olsun isterim.
  • Birde saçma olacak ama suyun altını görmek istiyorum. Skyrim de görünmemesi beni deli ediyor.

Son düzenleme:

apoG

play.ReoCraft.org
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
-Vuruş Hissine kkesinlikle Katılıyorum Eklenmeli. Çünkü oyunu çok zevkli kılıyor
-Skyrimi geçtim Oblivion ve ilk oyunlarında olan Çok güzel özellikler Var Bunun yanında Lockpick olayı oblivionda Çok güzel Bende Buda değiştirilmeli.
-Sadece solstheim Ve skyrim :D Sıkıldık artık Dlcsiz başka bir yere gidebilsek keşke Mesela Elsweyr Yada Daggerfall
-Daha fazla deadric artifact bekliyorum buglar çözülmeli KESİNLİKLE hele o esbernin konuşmaması varya :D
-Bizde suç oranımız Çok olduğunda Bizi almaya gelen bounty bekçisi tarzı Adam Gibi O işi yapabilsek keşke.
-Her loncanın lideri Oluyoruz Ve bu çok basit gerçekleşiyor Keşke Zorlaşsa Ve başka loncalar Sen hayırdır bilader Diyebilse
-Dragonborna Ses eklenmemeli en önemlilerinden Bnece bu
-Her yere girdiğimizde yükleme ekranı ve optimizasyon sıkıntısı Keşke Düzeltilse Ve her yerde Yükleme Ekranı Olmasa
-Avcılık. Avcılık eklense Oyunda buna dair hiçbirşey yok Kıyafet falan craftlayabilsek Kendimize

Tabi daha Birsürü beklentim var ama yazmaya üşendim açıkçası Genel olarak bunlar.