The Escape... - Akoleroski [Yeni Seri] [Yeni Version !]

Akoleroski

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaprağım bir yer yapmışsın su falan akıyo köylü var xp iksiri elma falan vermişsin orayı geçemedim nasıl geçicez ?[DOUBLEPOST=1389524613,1389524380][/DOUBLEPOST]acil cevaplarmısın !!!
Dostum en kısa zamanda yeni bir version çıkartıp ipuclarını eklicem ozamana kadar bekleyin.

Akoleroski

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
panpa lütfen senin elinden map oynamak istiyom Ben Konu Açtım Oyun Kitabı Diye Onun için map yap videosunu çekecez
Dostum öncelikle bana bu saygın ve hevesin yüzünden sana ne kadar teşşekkür etsem az.Daha sonra konuya gelelim; yakında the run 6'yı yapıcam sanırım birdahaki pazar günü çıkmış olur.Ama ayrıyetten senin adına map istiyorsan bana ayrıntılı söyle, elimden geleni yaparım.

ninjakiwi2002

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum öncelikle bana bu saygın ve hevesin yüzünden sana ne kadar teşşekkür etsem az.Daha sonra konuya gelelim; yakında the run 6'yı yapıcam sanırım birdahaki pazar günü çıkmış olur.Ama ayrıyetten senin adına map istiyorsan bana ayrıntılı söyle, elimden geleni yaparım.
Ben Ve Arkadaşım İçin Videosunu Çekecez

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum en kısa zamanda yeni bir version çıkartıp ipuclarını eklicem ozamana kadar bekleyin.
ipuçlarını yaparken benide bi çağır aklıma süper şeyler geldi mapı oynamadım ama geliştirilebilir şeyler var yorumlara göre :D[DOUBLEPOST=1389719295,1389719261][/DOUBLEPOST]yazdığını geç görmüşüm :D

Akoleroski

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ipuçlarını yaparken benide bi çağır aklıma süper şeyler geldi mapı oynamadım ama geliştirilebilir şeyler var yorumlara göre :D[DOUBLEPOST=1389719295,1389719261][/DOUBLEPOST]yazdığını geç görmüşüm :D
Tamam dostum bu cuma günü gelirsin servere yapararız :)