The Last Of Us Pixel Art (Emek)

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öhm. Bunun için en az 2 haftadır falan çalışıyorum. The Last of Us pixel art yaptım. Pixel art pek denilemez ama bence güzel oldu. Fotoğraflar:
2018-03-03_20.30.35.png

2018-03-03_20.30.41.png

Her blok el ile konmuştur. Herhangi bir schematic kullanılmamıştır. Blokların yerleri; Minecraft Pixel Art Generator sayesinde belirlenmiştir.

Orjinal pixel art da şu:

Spayr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu başarıyı elde etmek zor bir iştir , azmeden ve sabır gösteren yapabilir. Aramızda da bu özelliğe sahip insanları bulmak zordur , bir pixel art diyeceğimiz resimler önem kazanır. Ayrı zaman bunları yapan kişilerinde azim ve sabırlı , yapabilen biri olduğunu öğrenmiş oluruz. Bu yüzden sana helal olsun , başarılarının devamını dilerim.

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu başarıyı elde etmek zor bir iştir , azmeden ve sabır gösteren yapabilir. Aramızda da bu özelliğe sahip insanları bulmak zordur , bir pixel art diyeceğimiz resimler önem kazanır. Ayrı zaman bunları yapan kişilerinde azim ve sabırlı , yapabilen biri olduğunu öğrenmiş oluruz. Bu yüzden sana helal olsun , başarılarının devamını dilerim.
Teşekkürler :) şu an yeni bir çalışma içerisindeyim. (Harita yapıyorum) Bittikten sonra çok güzel olacak.

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Sendeki bu sabırla dost olsak, ölene kadar bırakmazsın xd

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten buna uğraştıysan zamanını boşa harcamışsın. Adına üzüldüm.

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali