The Last Templar - Last Breath ( Son Nefes ) ( Bitmedi! ) Yıl 1314

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
teşekkürler.

Saicon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haçlıların değilde bizim kendi ecdadımızın ŞANLI tarihini haklı zaferlerinin hikayelerini yapsaydın daha güzel olurdu... Ayrıca kurtuluş savaşının da hikayesini yapabilirdin :) Dikkatimi şu çekiyor son günlerde Türkçeden çok başka diller kullanmaya başladık dün bir sw de adam böyle konuşuyor arkadaşıyla '' Ok. memet teamiz .s '' Ya da başkalarının tarihlerini övmeyi başka milletleri övmeyi de çok seven bir toplumuz. Amacım seni eleştirmek değil yanlış anlama ama bütün herkes bunu yapıyor ve bu da benim canımı çok sıkıyor :(

...dün bir sw de adam... Evet bence de Türkçeden çok başka dillerde kullanmaya başlamışız. Bu gibi konuşmalara takılmamanız gerek. İnsanlar büyüdükçe bunların farkına varıp konuşmalarını elbet değiştirecektir. Ayrıca ŞANLI tarihimizi yapsaydın daha iyi olurdu demenizde hata. Türk tarihi her zaman "lay lay lom" la geçmedi. birçok yenilgiler, Ülkesini satan padişahlar.. Örnekler çoğalabilir. Sadece bunları bilip farkına varıp kabullenmek önemli. Tartışmayı uzatıpta arkadaşın konusunu da kirletmeyelim. Ben sadece doğrusu hakkında uyardım.

Tek fotoğraf görebildim. Resimleri yenilersen sevinirim. İyi olacak gibi gözüküyor. Kolay Gelsin :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bilsem bende böyle map yapardım lan ilgiye bak :D
Neyse arkadaşlar galiba map bitene kadar kötü yorumlarımızı kendimize saklamalıyız ancak hala şüpheliyim :p

L

LifeTaker

Ziyaretçi
sw orjinal adıdır doğru sunucu demeliydim ama ben kendim için de yabancı diller kullanmaya başladığımızı söylemiştim ve ben ayrıca tarihimiz için lay lay lomla geçti de demedim :) tamam daha fazla uzatmayacağım amacım mesaj kasmak değil bunu bilmeniz de yarar var tekrar teşekkür ederim hatamı söylediğiniz için :)

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
...dün bir sw de adam... Evet bence de Türkçeden çok başka dillerde kullanmaya başlamışız. Bu gibi konuşmalara takılmamanız gerek. İnsanlar büyüdükçe bunların farkına varıp konuşmalarını elbet değiştirecektir. Ayrıca ŞANLI tarihimizi yapsaydın daha iyi olurdu demenizde hata. Türk tarihi her zaman "lay lay lom" la geçmedi. birçok yenilgiler, Ülkesini satan padişahlar.. Örnekler çoğalabilir. Sadece bunları bilip farkına varıp kabullenmek önemli. Tartışmayı uzatıpta arkadaşın konusunu da kirletmeyelim. Ben sadece doğrusu hakkında uyardım.

Tek fotoğraf görebildim. Resimleri yenilersen sevinirim. İyi olacak gibi gözüküyor. Kolay Gelsin :)

yorumuna hasta oldum. :) her cümlesinde haklısın.