The Legend Of Space / Minecraft 1.8 Uzay Haritası / Yapımda

En iyi cevaplar
0
Merhaba Deyerli Dostlarım Yeni Projem Olan The Legend Of Space Haritasını Size Duyurmak İstiyorum Harita Hala Yapımda Fakat Yeni Bir Gezegen Oluşturmak Kolay Deyil Ve 20-25 Tane Gezegen Yapmayı Düşünüyorum Umarım Hepiniz Seversiniz Desteklerinizi Bekliyorum :)

HİKAYE
2056 Yılı 12 Mart Tarihinde Amerikada İcat Edilen Bir Bombanın Hatayla Patlatılması Nedeniyle Amerika Yok Olur Amerika Patladığı Zaman Diyer Ülkeler Birbirilerine Girirler Ve Rusya Ve Çin Nuclear Bomba İle Birbirlerine Saldırmaya Başlarlar Bu Da Nuclear Patlamaların Kayaçlara Verdiği Zarar Nedeniyle Dünyada Büyük Depremlere Sebep Olur Bu Depremler Gerçekten Büyük Depremler 9 İla 15 Arası Gücüçte Depremler Yavaş Yavaş Dünyayı Parçalamaya Başlar Ve Dev Yarıklar Meydana Gelir Ardındanda Kıyamet Diyebiliceğimiz Bir Şey Olur Ve Dünya Parçalara Ayrılır! Bu Durumda Atmosfer Ve Yerçekimi Bozulur Fakat Nasanın Geliştirdiği Yapay Yerçekimi Odalarında Yerçekimi Olduğundan Dolayı Bir Sorun Yaşanmaz Ve Oksijen Tankları Bitene Kadar Bir Gemi Yaparlar Ve 2068 Yılında Dünyadan Ayrılırlar Gemi Yapımı Sırasında 1578 Kişi Gama Işınlarından 984 Kişi Sıcaktan Ve 5978 Kişide Havasızlıktan Ölür Fakat Buna Ramen Nasanın Gemisi Biter Fakat Herkezi Alamadığı İçin Ancak 500 İnsan Taşıyabilir Ve Malesef Yaklaşık 700000 İnsan Geride Kalır Ve Uzaydaki Macerlar.

bku38

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hahaha. 9-15 şiddetinde depremler demek :gg:

Faunne

Team Fergus
En iyi cevaplar
0
Haritaya ait bir iskelet plan falan atsaydın ?