The Walking Dead [ Minecraft Sunucu Projesi ] TR'DE İLK #%35

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xRetro

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
maxresdefault.jpg

Merhabalar, bugün sizlere üzerinde çalıştığım projeyi tanıtıcağım. Bu proje Roleplay içerisinde zombilerle dolu bir dünyada
hayatta kalmaya çalışıcaksınız. Modern rp bilmeniz gerekmektedir. Sa:mp Mta gibi platformlarda bulunduysanız, bilirsiniz.

Haritamız 2000x2000 büyüklüğünde The walking dead haritasıdır. Bu proje Türkiyede bir ilktir. Tek başıma geliştiriyorum.

tgg7779600.jpg

Proje dikkatli bir şekilde devam ediyor.

Güncellemeler

- Harita bitirildi.
- Ücretli bir plugin satın alınarak araçlar eklendi.
- Sürüm olarak 1.12+ belirlendi.
- Silahlar eklendi tam 15+ silah
- Sağlık çantası eklendi bandaj, antibiyotik v.s
- Zombilerin doğacak zamanları ve yerleri belirlendi. Miktarı da belirli
- Askerlerin koruduğu bir güvenli bina eklendi. Burada askerlerde siz olabilirsiniz.
- Texture pack üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Silahlar sağlık zırh v.s
- Alımlar başvuru ile olucak yani sunucuda oynamak için rp bilmelisiniz.
- Tüm rp komutları eklendi. /ooc /s v.s gerçek isimde dahil
- AK-47 bitti, ses efekti ve item halinde mermisi de bulunuyor. Aynı zamanda texture pack'e eklendi.
- Polis silahı Taser bitti. Elektrik şoku verir. Sadece polisler kullanabilir.
- Discord sunucusu eklendi. Paylaşılacaktır..

Bu hızda ve dikkatde devam edersek ramazan'a kadar açabileceğiz. Böylece ramazanda eğleniceğiz.

Oyundan bazı görseller. Polis ve Asker

2018-04-29_13.12.40.png

2018-04-29_13.16.28.png

2018-04-29_13.57.56.png

Son düzenleme:

amiral

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MineZ sunucuların RPG hali diyebilir miyiz o halde? RPG oynamadığımdan tam olarak ne farklılıklar olur pek bilmiyorum açıkçası ama güzele benziyor.

xRetro

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
MineZ sunucuların RPG hali diyebilir miyiz o halde? RPG oynamadığımdan tam olarak ne farklılıklar olur pek bilmiyorum açıkçası ama güzele benziyor.

Teşekkürler. MineZ'den çok farklı bir sunucu Gerçekçi bir rol ortamı diyebiliriz. Herkesin bir karakteri var ve herkes oyun ortamından farklı gerçekçi olarak hareket ediyor. GTA'nın hikaye modu gibi düşün.

amiral

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler. MineZ'den çok farklı bir sunucu Gerçekçi bir rol ortamı diyebiliriz. Herkesin bir karakteri var ve herkes oyun ortamından farklı gerçekçi olarak hareket ediyor. GTA'nın hikaye modu gibi düşün.
RPG bilmiyorum ama sanırım bu sunucu öğrenmeme yol açacak.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Herkesin kendi karakteri derken? Carl, Rick gibi mi? Eğer öyleyse ve sunucuya gelirsem Maggie ya da Enid olurum :D

xRetro

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Herkesin kendi karakteri derken? Carl, Rick gibi mi? Eğer öyleyse ve sunucuya gelirsem Maggie ya da Enid olurum :D

Olabilir. örnek vermek gerekirse Canne Kriswi ad soyad.. sunucuda kullanıcı adınız sohbette yazmıyor ve 15 blok ötedeki oyuncular konuşmalarınızı göremiyor. RP'ye uygun.
[automerge]1524992517[/automerge]
Roleplay bilmeyenler için kural bulunmayacak. Onlara roleplay öğretilecek. Sonra kendileri uygulayacak. Henüz böyle yeniliklere alışkın değiliz. Bu yüzden Minecraft'ta rol yapmak bilgi gerektirir.

Son düzenleme:

Exqarr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben beğendim başarılı bir proje umarım açabilirsiniz ben oynarım mta çok oynadım

KediPeyniri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir şeye benziyor. Aktif olunca direkt giricem.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Konuya bakılırsa güzel bi sunucu olacağa benziyor, RPG açmanız iyi olmuş açıldığı gün ordayım :) Başarılar

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Güzele benziyor. Umarım amacına ulaşırsın, başarılar.

xRetro

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...