Dizi The Witcher 2. Sezon Geliyor

İlk sezonu beğendiniz mi?

• Bayıldımmm!

• Pek beğenemedim :(

• İzlemedim ki?

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali

Merhabalar,

Biz oyuncular başta olmak üzere, kitap kurtları ve dizikolik arkadaşlar Rivyalı Geralt'ın hikayesiyle büyülenmişti. İlk olarak Andrzej Sapkowski tarafından yazılan roman daha sonradan Cyberpunk 2077'nin de yapımcısı olan CD Projekt RED şirketi tarafından oyun haline getirilmişti. Neredeyse 2 yıldır bu saydıklarımdan hiçbir haber alamaz olduk.

2. Sezon Ne Zaman Çıkacak ?

Aralık 2019'da Netflix dizi platformunda yayınlanmış olan Witcher kısa zamanda pek çok kişi tarafından rekor bir seviyede izlenmişti. Daha önceden de tanıdığımız bir karakter olması geniş bir kitleye hitap etmesini sağladı. 8 Bölümlük ilk sezonu tek solukta izleyip 1,5 yıldır yeni sezonu bekliyorduk. Netflix CEO'su Ted Sarandos konuyla ilgili meraklarımızı bir nebze olsun dindirecek bir açıklamada bulundu.

Çekimlerinin bittiği ve dizinin montaj aşamasına geçildiğini aktaran Sarandos, montaj kısmında daha çok uğraş ve emek verdiklerinden bahsetti. Tahminen 2021 Eylül ayının sonuna doğru bitecek olan montajın 2021 son çeyreğinde mutlaka yayınlanacağının bilgisini gazetecilere aktardı. 2. sezon, dizinin finali olmayacağını birkaç sezon daha çekeceklerini de ekledi.

Ciri en son Redanyalılar'dan kaçıyor ve kaderi olan Geralt'ı arıyordu. Tam karşılaştıkları sırada ise her zamanki gibi sezon finali. :bilmem:

Yayınlanacak olan 2. sezonda Ciri Vahşi Av ile karşılaşacak ve hikayenin "işte başlıyoruz" dediğimiz kısmına yavaştan geçeceğiz.

Umarız en kısa zamanda bizi izlerken ekrana bağlayacak seviyede bir sezon izlemiş oluruz. Yeni haberler aldığım zaman sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Takipte kalınız. :şapka:

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu için teşekkürler domates. Heyecanla bekliyorum. :)

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
2. Sezon Tanıtımı Yayınlandı !