theAnarchyTR | 1.12.2 | Anarşi/Survival | Kural Yok, Admin Yok, Hileler Serbest! | "0" Lag! | theanarchytr.keyubu.com

Th3KillerF5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
theanarchytr.keyubu.com
Oyun Sürümü
1.12.2
Sunucu Slotu
160
Sunucu Türü
Anarchy/Vanilla/Survival
theAnarchyTR
|Kuralları bir kenara bırakmaya ne dersin?|

Kural yok, Admin yok, Komutlar yok, Dupe serbest. Hile dahil, aklına gelebilecek her şey serbest.

Açıklama:
Klasik bir Anarchy Sunucusu. Yeni dostluklar, Yeni düşmanlıklar edinebileceğiniz en iyi yer. Diğerlerine yardım ederek iyi bir insan olabilir, tüm düzeni bozarak, emekleri mahvederek en şeytani oyuncu olabilir, veya bir klan kurup tüm sunucuya hükmedebilirsin. Her şey sana kalmış. Hayal gücünün sınırlarını zorlayabileceğin bir yer. Spawn daha tertemiz :) Eğer sen de farklı bir ortam arıyorsan, erkenden yerini alabilirsin.

Sunucudan Görseller:
2020-05-30_20.38.38.png

2020-05-30_20.37.23.png

2020-05-30_20.38.04.png

2020-05-30_20.43.40.png

2020-05-30_20.40.45.png

--------------------------------------------------------
Sunucu IP Adresi: theanarchytr.keyubu.com
Tür: Anarchy/Vanilla/Survival
Sunucu Sürümü: 1.12.2
Sunucu Slotu: 160
Lokasyon: Türkiye
--------------------------------------------------------​

Son düzenleme:

Baweristante

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
maalesef dolu umutlarla girdim ama pek beğenmedim tamamen zaman kaybı hiçbir şekilde oynanmaya değecek sw değil

Th3KillerF5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
maalesef dolu umutlarla girdim ama pek beğenmedim tamamen zaman kaybı hiçbir şekilde oynanmaya değecek sw değil
Düşüncenize saygı duyarım lâkin anladığım kadarıyla "Anarchy" mantığını tam kavrayamamışsınız. Sunucuda Plugin bulunmayınca, "Bu sunucu zaman kaybı, beğenmedim." Demeniz mantıksız. Sunucuyu değiştirecek derecede bir Plugin bulunsa, sunucu zaten Anarchy mantığından çıkıyor. İnceleme yapmadan önce Anarchy'i araştırmanızı tavsiye ederim. Yine de görüşünüze saygılıyım, teşekkürler.

Tuncer77

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Anarşi Temasını bilmeyenlerin beğenmemesi normal. Türkiye'de zaten bu tarz sunucu bulamamıştım. Umarım gelişir ve herkes bu tarzı öğrenir.

Th3KillerF5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anarşi Temasını bilmeyenlerin beğenmemesi normal. Türkiye'de zaten bu tarz sunucu bulamamıştım. Umarım gelişir ve herkes bu tarzı öğrenir.
Teşekkürler. Aynen öyle. Türkiyede Anarşi sunucusu da, oyuncu sayıları da oldukça düşük. Oyuncu olmasa bile, sunucunun uzun bir süre açık olacağının garantisini verebilirim. Belki de, Anarşi türünü Türkiyede kalkındırmayı başarabiliriz :)

mrgame

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.8.x de gelebilseydi :(

Wsoqsdw

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ama knk inanılmaz bir sunucumuz var yaa TH3KİLLERF5 saygılarla

CanDogan21

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Selamlar ben bu sunucuya girdim ve oynadım evet sizinde ne düşündüğünü biliyorum SUNUCUDA TEK BEN VARIM derdi bende bunu yaşadım ve doğruyu söylemek gerekirse cidden bu çok sıkıcı ama ben bu sunucuya güveniyorum bence daha fazla reklam ile daha fazla oyuncu aktif olacağını tahmin ediyorum. Ama 1 gerçek varki bu sunucuda önceden 1 bilet alıp gelişip dupe yaparak eşyalarınızı çoğaltarak bu sunucuya hüküm edeceğinizi unutmayın rakipleriniz az iken hemen gelişmeye başlayıp suucuya hükümedebillirsiniz belkide bu sunucu yu ilerde aktif 200 kişi oynuyacak kim bilir...

Th3KillerF5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamlar ben bu sunucuya girdim ve oynadım evet sizinde ne düşündüğünü biliyorum SUNUCUDA TEK BEN VARIM derdi bende bunu yaşadım ve doğruyu söylemek gerekirse cidden bu çok sıkıcı ama ben bu sunucuya güveniyorum bence daha fazla reklam ile daha fazla oyuncu aktif olacağını tahmin ediyorum. Ama 1 gerçek varki bu sunucuda önceden 1 bilet alıp gelişip dupe yaparak eşyalarınızı çoğaltarak bu sunucuya hüküm edeceğinizi unutmayın rakipleriniz az iken hemen gelişmeye başlayıp suucuya hükümedebillirsiniz belkide bu sunucu yu ilerde aktif 200 kişi oynuyacak kim bilir...
Yorumunuz için teşekkürler. Öncelikle, sunucuya gelen kişiler 2-3 dakika oynayıp kimse yok diye çıkıyor. Sunucu açıldığından beri bu böyle. Çıkan kişi sunucuda durmuş olsa sayımız gittikçe artacak. O kişi çıktıktan sonra hemen arkasına başka bir oyuncu geliyor ve bu döngü devam ediyor. Bir şekilde ipin ucunu tutmamız gerekiyor ve bunun için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Eğer olmazsa tek çözüm yolu ne yazık ki reklama abanmak. Şuanlık böyle idare edeceğiz. Sunucuyu uzun süreler boyunca açık tutmayı hedefliyorum. Şu bir gerçektir ki, bir Anarşi sunucusu ne kadar eski olursa değeri o kadar artar :)

BengDemir

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mükemmel Anarşi Bu Arada Ama Eksikleri var tabii Mesela 1.12 girilmiyor eğer girilseydi aşırı kolay craft dupe yapılabilirdi ama kurucu kolaya kaçar diye eklemiyor umarım ekler neyse İyi oyunlar.