>>TheLegend<< | Extra[v3.0] | Plugin Paketi | Kesinlikle Reklam-Sorun Yoktur! | 1.6.2 Link Eklendi

>>TheLegend<<Extra[v3.0]PluginPaketi_?

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür Ederim...
Yorum Yapiyorsunuz İyi Hoşta. Bide Beğenseniz :)

Pampa beğeni rütbe hiçbir zaman önemli değildir bu forumda kolay kolay yorum yapmazlar kıymetini bil :)
Bu arada ben alışamadım bir türlü seni yeni üye sanıyorum ya adam benden önce kaydolmuş ben adama forumu öğretiyorum :sırıtmak:

Neso

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gene Döktürmüsün Bro Yeni Gördüm Hemen upladım Büyüksün bro

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Pampa beğeni rütbe hiçbir zaman önemli değildir bu forumda kolay kolay yorum yapmazlar kıymetini bil :)
Bu arada ben alışamadım bir türlü seni yeni üye sanıyorum ya adam benden önce kaydolmuş ben adama forumu öğretiyorum :sırıtmak:
Gene Döktürmüsün Bro Yeni Gördüm Hemen upladım Büyüksün bro
Teşekkür Ederim... Sizlere

Yeni Güncelleme Yaptim... GroupManager'i Baştan Yazdim "OnTime ve afkTerminator" Pluginlerini Ekledim Simdi Linki yenliyicem.[DOUBLEPOST=1372115305,1372106389][/DOUBLEPOST]
aynen :) ama sende az gaza gelmiyorsun onuda söyliyim kardeş :sırıtmak: önceki versiyonlar bunun yanında hava civa kalır sen acayip kafa koydun buna :) Tebrikler,Başarılarının Bir Ömür Boyu Devam Etmesini Dilerim (Sınıf Öğretmenim Gibi Konuştum :sırıtmak:)

Ve Kardeşim Bizim Neredeyse Her Mesajımızda :sırıtmak: Yada :) Var Da Sen Niye 1 Kez Olsun Gülümsiyemiyorsun/Sevinemiyorsun? :) (bak yine yaptım)
Sana Teşekkür Etmeyi Unuttum :)

Teşekkür Ederim...
Farkettinmi Suan Fortressin Yan Çari "CesurMini" Bütün Mesajlarima Olumsuz Değerlendiriyor :) Bi mesajlarima konularima baksana :)

Neyse Teşekkür Ederim Kardesim :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu gün kimin ne *** olduğunu daha iyi anlamış bulunuyoruz adamların illa mesaj yazması gerekmiyor ve ayrıca tanıyorsun ama legend seni para ile mi tuttu bilemem ki bu konuda ki mesaj yazanların çoğu böyle ama artık çocukluğu bırakın ve insan gibi yorumlar yazın legend'a bakıyoruz ve diyor işte acımasız yorumlar atıyor bende orada Acımasızca ??? dedim ve şunu ekledim birde onların tarihlerine bak bakalım...

Adam güzel yapmış mı ? yapmış. Forumdaki diğer paketlerden iyi mi ? iyi o zaman bence tartışma gereksiz :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sen galiba haaa tamam anladım anladım sen ilk mesajları okumadın galiba. Şimdi sen yine yanlış anlayıp yanlış bir şey yaparsın. 5. mesaj tamam mı ? Oku bakalım ne yazmışım oraya. Ondan sonra konuş.

Abi o zaman ne diye tartışıyorsunuz.
Tartışma inatlaşma dikleşmeyi sevmem madem ortada bir problem yok yani en azından bize göre bir problem yoksa ben güzel der geçerim.
Siz kendi aranızda ne dersiniz bilmem. Kendi aranızda özelden halledin forumla alakalı bir sorun değil.

Yok forumun da çözeceği bir problemse sorunu açın biz forum heyeti olarak haklıyı kararlaştıralım :D

Obkaros

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi o zaman ne diye tartışıyorsunuz.
Tartışma inatlaşma dikleşmeyi sevmem madem ortada bir problem yok yani en azından bize göre bir problem yoksa ben güzel der geçerim.
Siz kendi aranızda ne dersiniz bilmem. Kendi aranızda özelden halledin forumla alakalı bir sorun değil.

Yok forumun da çözeceği bir problemse sorunu açın biz forum heyeti olarak haklıyı kararlaştıralım :sırıtmak:

Senin konu ile hiçbir bilgin yok galiba:
Şu mesajlara bak bakalım ve tarihlerine:
1
Senin Yaptıkların Gerçekten bu kadar güzel olmak zorundamı ? :)

Fortrees Kardeş'de Bu Paket'te Bir Hata Buluyorsa Ben Artık Bilmiyorum :sırıtmak:
2
Adamlar Kıskanıyorlar Bu Kadar Güzel Paket Yapmayin yaa :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1372100100,1372099476][/DOUBLEPOST]4GB Ramlik Sunucumda Kasabilirmi ?
[DOUBLEPOST=1372142961][/DOUBLEPOST]Bana bulaşacaklar forum üzerinden değil skype üzerinden bir ekleyinde bi konuşalım :)
fortress.mc

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Senin konu ile hiçbir bilgin yok galiba:
Şu mesajlara bak bakalım ve tarihlerine:
1
2
[DOUBLEPOST=1372142961][/DOUBLEPOST]Bana bulaşacaklar forum üzerinden değil skype üzerinden bir ekleyinde bi konuşalım :)
fortress.mc

Bu mu konu ? aga demekki adamlara göre kıskanıyosunuz kişisel bir şey değiştiremezsiniz yani.

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Demek İstedigimi Anladiniz Galiba :)
Fortress bi adama Paket Vermişti Adamlar Warplari Göremiyorlardi :)
Paket Yapmayi Bilmeden Benimkine Hakaret Ediyor.

Bu Arada Fortress Kardesim IP Adresini Aldim...Herhangi Bir Saldirinda Direk Savcılığa Gideceğimden Emin Olabilirsin...

HolyCat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
TheLegend plugin paketini ariyordum tartisma konusunami geldim :S

DayquizTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Helal olsun . Umarım Plugin yapımcılıgında daha da ilerlersin..

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3