THELEGEND < Nirvana Serisi > FACTIONS Plugin Paketi - Klan Görevleri/Klan Savaşları/Klan Yükseltme/Liderlik Bölgesi/Rütbeli Hammadde/Lapis/Görevler...

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Aynı ScoreBoard'lar, aynı gruplar vs. vs. Her pakette dönüp dolaşıp aynı şeyleri kullanıyorsunuz. Biz diğer paketlerinizden %20 farkı olan bir pakete boş yere 100TL'mi verelim? Ama her neyse haritalar vs. hoş duruyor. Bol satışlar dilerim.
Biraz daha zekanızı kullanabilirseniz zaten bu ürünün Nirvana Serisi'nin yani aynı serinin farklı bir oyun versiyonu olduğunu düşünebilirdiniz yani zaten amaç diğeri ile neredeyse birebir olması fakat farklı oyunlar oynatmasıdır, ancak ne yapalım elimizde olan bu kadar. Rica ediyorum bilmeden karalama amaçlı yorum yapmayın, geri dönüş yaptığımda aynı tepkileri vermeyebilirim.
Ayrıca bu kısıma katılmıyorum. X serisi Skyblock paketim var ve geçen gün TheLegend Discorduna ticket açtım. Paketi istedim ve tamamen teslim almam 2 gün sürdü aslında tamamende denilemez. Paketi atmış ancak ben 1 saat geç gördüğüm için paket ben indirmeden silinmiş bile ondan sonrada ümidimi zaten kestim. Bunuda belirteyim dedim.
Bir satış takım sahibi olarak benden paket almaya muhtaçsan çok ayrı konu. Ayrıca ben diğerleri gibi 15 tane adam toplanıp bir tane paket yapmaya çalışmıyorum her işimi kendim yürütüyorum, eğer bir mesele var ise ilgilenmem gereken bir şey var ise veya uçakta orada burada isem, geç cevap vermem gayet doğal. Takımının satacağı paketleri de mi bana yaptıracaksın yoksa. Kuyruk acısıyla yazmayın küçük düşüyorsunuz.
16gb rami olanlar için idealdir :ÇASDFD:ASDAŞ:SF
bunu alacak adam 4gb ramle açsa, pardon açamaz zaten bu kadar sistem olduğu için
Bilmeden konuşmanızı pek tavsiye etmiyorum paket zaten 2GB RAM'li bir Xenon sunucuda yapıldı, 1 ay 4GB sunucuda test edildi 46 kişiye kadar. Çok kolay bilmeden konuşmak ancak çok zararlı yapan kişi için.
Kesinlikle önermiyorum. Satın aldıktan sonra 0 destek veriyor. Nirvana Skyblock paketini almıştım ve paket içeriğinde değiştirmek zorunda kalmadığım hiçbir şey kalmadı. Önermiyorum, paranıza yazık. Piyasada daha sağlam satıcılar var.
0 destek veriyor lafını asla kanıtlayamazsınız ve hakkıma girmiş olursunuz. Paketi aldığınızda değiştirmek zorunda olmanız çok doğal çünkü o hazır bir paket, keyifinize veya isteğinize göre hazırlanmış bir paket değil. Ben yaptığım her ürünün arkasındayım, her ürünümü de diğer her satıcının her ürünüyle yarıştırırım, yani lütfen bir şeyi kullanamadığınız zaman veya bir kaç saat geç cevap aldığınız zaman böyle nankörlük yapmayın cidden ağır hakka giriyorsunuz.
gerçek yorumları görmeye başladım, bu forumda yetkili değilsin bakalım öteki forumdaki gibi bu olayların üstünü örtebilecekmisin
Ben asla bir yorumu silmem gerçekten kötü bir niyeti yoksa, nerede ne olursam olayım ancak senin gibi kötü niyetli ve kötü karakteri insanları barındırmadığım doğrudur.
Başka forumda flamamız olduğu için takımımıza çarpıtmayı becerebiliyordu.Bizde zaten flamamızın 1 uyarısı olduğundan çok üstelemiyorduk. Bakalım burada ne yapacak?
BURAYA DİKKAT EDİN LÜTFEN ARKADAŞLAR,

BU YORUM YAPAN @Vantoxic adlı arkadaş PROJECT ALPHA diye bir satış ekipleri var. Burada ve başka bir forumda bu yaptığı karamalara iyi bakın, ve şu konuşmalara da iyi bakın: Lina Evergarden o ekibin kurucusu bir de arkaplanda ne dediklerine bir bakın:
Screenshot_207.png

Screenshot_206.png

Arda diye bahsettiği o yukarıdaki arkadaş
Screenshot_202.png

Arka planda yaptığım her işi kendi aranızda övüp, ürünlerimin daha kaliteli olduğunu kendi aranızda itiraf edip, gelip de karalama yapmaya çalışmayın arkadaşlar kendinizi çok küçük düşürüyorsunuz, bana bir şey olmaz ben sizin için diyorum yerin dibine giriyorsunuz lütfen yapmayın, çok üzücü bir tablo.

xd fanboy olmuşsun. 19 Temmuzda paket ile alakalı hata yazmışım, halen yanıt alamadım :) Screenshot
KrediMarketteki fiyatları bile değiştiremiyorum. Destek vermediğini söylediğimde 10.000 dolar vermedin ki diyor.
Lütfen şu fanboyluğu bırakın da biraz gözünüz açılsın.

Adamın öbür forumdaki konusuna (yetkili olduğu forum) aynı yorumumu yaptım ve artık forumda yorum yapamıyorum, ek olarak yorumumu da kaldırmış. Screenshot

Bu tarz insanların piyasada durmasına izin vermeyin, pişman olmayın.
Bu arkadaş da satın aldığı paket ile anında sunucu açtı, ismi bile her şeyi birebir aynı bir şekilde, doğal olarak insanlardan "hazır paketle sunucu açmışsın" diye yorum aldı, bu başarısızlığının suçunu bizde aramakta.

Yukarıda @Erkutay_ denen arkadaş da, yine Reggin Team denen bir ekibin plugin paketçisi, kendisi ve ekibi illegal satışları yüzünden yasaklandı ve benim ürünlerimin daha çok müşterisi olmasından dolayı adam akıllı satış yapamadılar, o yüzden bize bu şekilde bir acı ve kin besliyor.

@Google Amca denen arkadaş ise o da o ekibin üyesi, "o 13 yaşında kusura bakmayın" dedikleri arkadaşımız o.

Arkadaşlar adam yılların developerı tek işi kötü yapdığı zaman tüm emeklerini çöpe atmamak gerek. The Legend türkiyede bu işi ilk yapanlardan.
Yukarıdaki SS'lerden de görebileceğin üzere; işi benden öğrenmiş ve beni örnek almış insanlar sırf ticari kar sebebiyle kötü yorum yapıyor. Gerçekten başarımı gösteren bir durumdur bu aslında.

Diyeceğim o ki arkadaşlar, burada kötü yorum yapan veya karalama yapmaya çalışan birisi var ise, benimle bir geçmişi vardır zamanında benim yüzümden satış yapamamıştır veya hala yapamıyordur. Veya bir başkası ise kendi yaptığı hataları üstüme atmaya çalışıyordur. Aklı başında yerinde olan hiçbir insan, hiçbir müşterim benimle kötü olmaz her gün telefondan mesajlaşır konuşuruz. Ben her ürünümün de her hizmetimin de sonuna kadar arkasındayım, yok daha iyisi var bu fiyat bandına diyorsanız kamuya açık şekilde de yarıştırırım. Bu tarz insanlardan da uzak durun arkadaşlar kendi sağlığınız için.

İyi günler, iyi forumlar.

Son düzenleme:

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Yukarıda @Erkutay_ denen arkadaş da, yine Reggin Team denen bir ekibin plugin paketçisi, kendisi ve ekibi illegal satışları yüzünden yasaklandı ve benim ürünlerimin daha çok müşterisi olmasından dolayı adam akıllı satış yapamadılar, o yüzden bize bu şekilde bir acı ve kin besliyor.
reis reggin team ve illegal satış yaptığımdan benim de haberim varmı

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Bir satış takım sahibi olarak benden paket almaya muhtaçsan çok ayrı konu. Ayrıca ben diğerleri gibi 15 tane adam toplanıp bir tane paket yapmaya çalışmıyorum her işimi kendim yürütüyorum, eğer bir mesele var ise ilgilenmem gereken bir şey var ise veya uçakta orada burada isem, geç cevap vermem gayet doğal. Takımının satacağı paketleri de mi bana yaptıracaksın yoksa. Kuyruk acısıyla yazmayın küçük düşüyorsunuz.
Aldığım paket 2019'un 10. veya 11. ayına ait. Maalesef o zamanlar böyle bir ekipte çalışmıyordum.
Ayrıca ss'ler ile alakalı olarak arkadaşlarım siz yetkili olduğunuz ve daha öncede ekibimize gereksiz yere uyarı verdiğinizden dolayı
konuyu kapatmak ve gereksiz yere bir uyarı daha almamak amacıyla beni suçlu olarak saymış yoksa size burada yaptığım yorumdan bir farkı yoktu. İlk öncelikle dürüst olmayı öğrenin.

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Aldığım paket 2019'un 10. veya 11. ayına ait. Maalesef o zamanlar böyle bir ekipte çalışmıyordum.
Ayrıca ss'ler ile alakalı olarak arkadaşlarım siz yetkili olduğunuz ve daha öncede ekibimize gereksiz yere uyarı verdiğinizden dolayı
konuyu kapatmak ve gereksiz yere bir uyarı daha almamak amacıyla beni suçlu olarak saymış yoksa size burada yaptığım yorumdan bir farkı yoktu. İlk öncelikle dürüst olmayı öğrenin.
Arkadaşın iki dakika dürüst oldu ve öyle bir mesaj gönderdi kimsenin bir role bürünmesine gerek yok karşımda. Sende o arkadaşının gösterdiği düzgün karakterin, erdemin ve dürüstlüğün yarısını gösterebilsen şu an özür diliyordun. Senin çok vaktin olabilir uğraşmakla ancak bende o kadar yok, sağlıcakla.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Arkadaşın iki dakika dürüst oldu ve öyle bir mesaj gönderdi kimsenin bir role bürünmesine gerek yok karşımda. Sende o arkadaşının gösterdiği düzgün karakterin, erdemin ve dürüstlüğün yarısını gösterebilsen şu an özür diliyordun. Senin çok vaktin olabilir uğraşmakla ancak bende o kadar yok, sağlıcakla.
arada azıcık gülün diye:

kavga eden grup:
1597415336011.png

Vantoxic

En iyi cevaplar
3
Ruh hali
O konuşmada ben discordda yoktum. Bilgisayarımın gerekli driverlarını güncelliyordum. Ayrıca hayırlı olsun haram yediğin paralar yüzünden diğer forumdanda atılmışsın çok üzüldüm :yıkıl:

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
O konuşmada ben discordda yoktum. Bilgisayarımın gerekli driverlarını güncelliyordum. Ayrıca hayırlı olsun haram yediğin paralar yüzünden diğer forumdanda atılmışsın çok üzüldüm :yıkıl:
Sen de o gruptaydın ama her nerede idin neyle meşguldun beni ilgilendirmez. Takımının sahibi gelip bu yorumu yapıyor orada. Şu piyasada işini hiç kimseye salça olmadan, işini gücünü düzgün yapan millete bulaşmayan bir tek beni görürsün çünkü artık çoluk çocukla uğraşacak yaşı geçtim.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Vantoxic

En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Artık yorum yapmak veya sizinle uğraşmak istemiyorum. Sizde benimle uğraşmayın. Zaten haklı olan kim bunu anlayan anlamıştır.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Sen de o gruptaydın ama her nerede idin neyle meşguldun beni ilgilendirmez. Takımının sahibi gelip bu yorumu yapıyor orada. Şu piyasada işini hiç kimseye salça olmadan, işini gücünü düzgün yapan millete bulaşmayan bir tek beni görürsün çünkü artık çoluk çocukla uğraşacak yaşı geçtim.
doğru kanka, sen uğraşmazsın üstünü örtersin

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
tehdit sezdim sanki xd