THELEGEND Nirvana Serisi SKYBLOCK Plugin Paketi ߷ Biz daha iyisini yapana kadar, EN İYİ SKYBLOK paketi bu! 99+ özellik!

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3

1. Nirvana Serisi'ni mükemmelleştirmek amacıyla özel olarak yapılmış birçok özel plugin!
2. Baştan sona sunucu sağlığınız için özel olarak üretilen performans iyileştirmeleri!
3. Yüksek oyuncu sayısında bile, tüm bu özelliklere ve görselliğe rağmen muhteşem TPS değerleri!
4. Tüm eklentiler ve tüm fonksiyonları için özel olarak yapılan optimizasyon testleri ve iyileştirmeleri!
5. En düşük sistemlerde ve sunucularda bile çalışabilmesi için en düşük RAM/CPU kullanımı!
6. Aşamalı korumalar ve filtreleme özellikleri ile sunucunuz bot korumalarına dayanıklı!
7. Hayvanlara ve oyunculara tanınmış gerçekçi hologram destekli can göstergeleri!
8. Oyuncularınızın hiç sıkılmaması için dizayn edilmiş etkinlik dolu harita!
9. Menü destekli, düzenlenebilir ve gelişmiş günlük balık tutma görevleri!
10. Menü destekli, düzenlenebilir ve gelişmiş günlük maden kazma görevleri!
11. Menü destekli, düzenlenebilir ve gelişmiş günlük mob arena görevleri!
12. Sunucunuza daha çok oyuncu çekebilmeniz için özel yapılmış menülü davet etkinliği!
13. Tekrarlanan, sınırsız ve gelişmiş otomatik ödüllü parkur oyunu!
14. Oyuncularınıza gerçek banka hissiyatı verecek özel şifre korumalı banka sistemi!
15. Her yeri muhteşem ve hareketli gösterebilmeniz için gelişmiş partekül dekorasyonları!
16. Sohbette bile oyunun ve eğlencenin devam etmesi için soru cevap etkinlikleri!
17. Oyuncularınıza para veya ödül vermek istediğinize onlara gelişmiş ve gerçekçi çekler yazın!
18. Rehberlik amacı öncelik olarak güdülen hareketli, görsel açıdan zengin muhteşem NPC sistemi!
19. Siz yokken bile sunucunuz kendi başının çaresine bakıyor, devamlı TPS değerlerini takipte tutuyor!
20. İster komutla ister otomatik bir şekilde zaten iyi olan TPS/PING değerlerinizi anında iyileştirme!
21. Tüm komutları kendi isteğinize göre şekillendirebilmeniz için hazırlanmış olan muhteşem komut yönetimi!
22. Eklemiş olduğunuz her NPC'ye dilediğiniz fonksiyonları ekleyebilmeniz için geliştirilmiş detaylı kontrol sistemi!
23. Her oyuncuya verilen, adeti ayarlanabilen, ikonu değiştirilebilen gelişmiş, detaylı depolama sistemi!
24. Oyuncularınızı gülümsetmek için ve ne kadar gelişmiş bir sunucu olduğunu tekrar farketmesi için birçok animasyon!
25. birçok farklı yöntem ve birçok çeşit, geniş ödül yelpazesi ile animasyonlu sürpriz kutu ödüllendirme sistemi!
26. Her düşürülen, atılan eşya üzerinde çıkan, hologram tabanlı şık ve sade tanımlayıcılar!
27. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz şık balon sistemi!
28. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz hareketli emoji başlıkları!
29. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz Thor çekici!
30. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz partekül sistemi!
31. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz John Cena animasyonu!
32. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz NASA roketi canlandırması!
33. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz inci bineği!
34. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz kardan adam şeklinde evcil hayvan!
35. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz evcil cüce!
36. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz evcil domuzcuklar!
37. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz golemler
38. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz özel spawnerlar!
39. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz özel madenler!
40. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz özel silahlar!
41. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz 28 farklı cihaz!
42. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz 17 farklı evcil hayvan!
43. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz 88 farklı özel şapkalar!
44. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz 11 farklı özel binek!
45. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz 17 farklı partekül!
46. Ayrıcalıklı veya size destekte bulunmuş oyuncularınıza tanımlayabileceğiniz toplamda 193 ayrı özellik!
47. Her durum göz önünde bulundurularak, titizlikle ve özenle hazırlanmış yetkilendirme sistemi!
48. Oyuncularınızın yükselişini resmi ve fiziksel yansımalarını belirtmek için hazırlanmış gelişmiş rütbe sistemi!
49. Kendi eklediğiniz her rütbe, gelişmiş sistemlerimiz sayesinde otomatik menülü bir listeye dönüşecek!
50. Oyunun kendisinden kaynaklanan birçok bug ve crash korumaları, gelişmiş önlemleri!
51. Gelişmiş eklentilerimizin kullandığı UUID kayıt sistemi ile güvenli ve risksiz depolama sistemi!
52. Oyuncularınız üretim yaparken bile onlara en uygun, en kolay ve kullanışlı seçenekleri menülü bir şekilde sunuyoruz!
53. Gerçek oyunlarımızdan, uygulamalarımızdan esinlenerek yapılmış, haritanın dört bir yanına dağıtılmış birçok mini oyun!
54. Sunucunuzun zenginlerini ve en iyilerini devamlı takip edebimeniz için otomatik kendini yenileyen zenginler listesi!
55. Dekorasyonunuzu yükseltmek için ve daha tatlı ambiyanslar oluşturabilmeniz için 691 farklı seçenekli kafa sistemi!
56. En güncel ve yeni versiyonlarıyla ve gelişmiş expansion'lar ile yükseltilmiş hologram sistemleri!
57. En sağlam ve hiçbir veri kaybı yaşatmayan, her eklentiyle uyumlu ekonomi sistemi!
58. Oyuncu oyuna girer girmez özel hissetmesi, farklı bir sunucuya girdiğini anlaması için üretilmiş bir test!
59. Kendi özel eşyalarını saklayabilmeleri ve koruyabilmeleri için gelişmiş ve yenilenmiş kilitleme sistemi
60. Oyuncularınıza devamlı yapabilecekleri bir şey verebilmek için dizayn edilmiş gelişmiş maden sistemi!
61. Yüksek değerli eşyalarını tekrar ham maddelerine dönüştürebilmeleri için özel eşya eritme sistemi!
62. Haritanın çeşitli yerlerinde bulunan menü destekli mantık oyunları, bulmacalar!
63. Birden fazla seçeneği ve birden çok fonksiyonları ile geliştirilmiş, yenilenmiş huni sistemi!
64. Belirli zaman aralıklarında oyuncularınız için otomatik olarak yenilenen maden seçenekleri!
65. Çift satır ve rengarenk yazılarınızı destekleyebilecek sorunsuz ve gelişmiş sunucu başlık sistemi!
66. Profesyonelce ve titizlikle yürütülen gelişmiş çoklu dünya sistemi ve depolama seçenekleri!
67. Öncelikler dünyalarınızın güvenliği olan koruma ve güvenlik sistemleri!
68. Levyeye, tuşa, basamağa ve plaklara bile tanımlanabilen, her duruma uygun komut sistemi!
69. Hilesiz oyun isteyen sunucu sahipleri için 100+'den fazla düzenbazlığı engelleyen gelişmiş hile koruma sistemi!
70. Yağmura ve fırtınaya hükmetmenizi sağlayan gelişmiş hava durumu yönetim sistemi!
71. Menülü, alış veriş hissiyatı veren, ses destekli muhteşem kredi marketi!
72. Oyuncularınız ödül alırken onların başarı duygularını kat kat arttıracak havai fişek kutlamaları!
73. Menü sistemi baz alınarak yapılmış, gelişmiş ve geliştirilmiş ekonomi destekli tamir sistemi!
74. Oyuncularınızı her gün sunucuya giriş yaptığı için ödüllendirebilmeniz için yapılmış özel günlük ödüller!
75. Göz yormayan, sade ve şık gelişmiş ve bir o kadar da bilgilendirici skor tablosu!
76. Göz yormayan, gelişmiş, sade, şık ve bir o kadar da bilgilendirici oyuncu grafik tablosu!
77. Sunucu güvenliğinizi en üst kademeye çıkarmak için özel olarak yapılmış şifreli OP koruma sistemleri!
78. Kendi maden görevlerinizi oluşturabilmeniz için özel olarak üretilmiş blok sistemi!
79. Oyuncularınızı Discord sunucunuza katılmaya teşvik etmek için menüleştirilmiş davet sistemi!
80. Elde ettikleri birçok ürünü otomatik satabilmeleri için geliştirilmiş otomatik satış sistemi!
81. Sunucu sahiplerinin işini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak yapılmış oyun içerisinde fiyat belirleme özelliği!
82. Şık tasarımı ve geniş eşya yelpazesi ile gelişmiş, alım satım yapılabilen menü tabanlı market!
83. Bu kadar özellikten oyuncularınızı haberdar edebilmeniz için özel olarak üretilmiş .txt tabanlı duyuru sistemi!
84. Oyuncularınızı devamlı eğlendirmek ve onları asla sıkmamak için üretilmiş köstebek yakalama oyunu!
85. Haritanın dilediğiniz kısmına yerleştirebileceğiniz görsel açıdan çok zengin bir o kadar da gelişmiş portal sistemleri!
86. Oyuncularınızı yenilenmiş ve tamamen menü üzerinden yönetilebilen warp sistemi ile karşılayın!
87. Oluşturduğunuz warplara izin veya para gibi birçok gereksinim ekleyerek farklı bir hava katmanızı sağlayacak gereksinim sistemi!
88. Modern her eklentiyle uyumlu yeni nesil rütbe sistemimiz ile binlerce farklı gereksinimler ile rütbe oluşturma sistemi!
89. Hareket ve animasyon destekli, TPS veya PING oranına vurgun yapmayan gelişmiş tab sistemi!
90. Oyuncularınız size kredi yüklediği zaman sizin de onlara oyun içerisi kredi yükleyebileceğiniz, onların harcayabileceği kredi market!
91. Yüksek bir ada da güzel bir kalenin sakin ve zarif görüntüsüyle muhteşem bir çakma lobi!
92. Oyuncularınızın arasında yaptığı ticareti en gerçekçi ve en zevkli seviyeye çıkarmak için tasarlanmış yeni açık arttırma sistemi!
93. Herkesin yüzünü güldürmenizi sağlayacak özel yetkili teslimat sistemi!
94. Açık arttırmada aradığı eşyayı bulmalarını kolaylaştıracak menü tabanlı gelişmiş ve yeni arama sistemi!
95. Oyuncularınızın oluşturduğu ihaleleri menü üzerinden yetkili tarafından düzenlenmesini mümkün hale getiren yenilikçi yönetim sistemi!
96. Oyuncularınızı onların oyunda kaldığı ve aktif olduğu süreye göre ödüllendirmenizi sağlayacak banka entegreli maaş sistemi!
97. Oyuncularınızı devamlı memnun etmek amacıyla oluşturulmuş sınırsız ve otomatik döngüde olan, sakin müzikler!
98. Kullanıcılarınızın hem şaşırması için hem de kullanım kolaylığı seviyesini arttırmak için oluşturulmuş birçok Türkçe komut!
99. Ve tüm bu özelliklerden ve diğer her şeyden önemlisi, sınırsız potansiyel!

Nirvana Serisi SKYBLOCK ürünümüz ile sunucunuzu Nirvana'ya çıkarın! Oyuncularınızı yenilikçi ve her yerinden kalite saçan sunucunuz ile şaşırtın!
Not: Nirvana Serisi SKYBLOCK içerisinde diğer standart eklentilerin aksine genel görsel zenginliği, kapsama alanı, işlev fazlalığı ve daha çok fonksiyon bulunmasından dolayı, diğer aynı işlevi gören aynı tip eklentilerin yanı sıra fabled skyblock eklentisi tercih edilmiştir ve tabi ki ücretli eklenti olduğundan dolayı jar dosyası size verilecek olan arşivde bulunamaz fakat tüm ayarları ve dil dosyaları, sizin eklentiyi eklemeniz için hazır olarak bekler. Tabi dilerseniz standart askyblock eklentisine çevirebilirsiniz fakat şiddetle fabled öneriyorum.

Evet doğru! Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir seferde en kaliteli şekilde tamamlayabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz! Her biri baştan sona optimizasyon abides, her biri en düşük sistemlerde bile tam performans çalışması için hazırlandı. Hub sunucu kurmak istemiyorsanız yine de bu ekstra ekipmanlara koruma için, diğer sunuculardan geri kalmamak için, hoş bir görüntü için veya şık bir yönlendirme için ihtiyacınız olacak! Paketinizi alırken hediyelerinizi de istemeyi unutmayın!

Nirvana Serisi SKYBLOCK, tüm içeriği, haritaları, sınırsız desteği ve hediyeleriyle birlikte, hazır bir şekilde = 100TL

Hemen satın al! Discord sunucumuza katıl! DM gönder!
Oyun içinde mi görmek istiyorsun? Tabi ki gösteriyoruz! Discord sunucumuza katıl ve görmek istediğini söyle yeter!

Discord: >>TheLegend<<#6052

www.thelegendplugin.site

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Birbirinden farklı 99 özellik! İşte ben buna THELEGEND kalitesi derim! :asık:

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Yine thelegend yine mökemmel bir paket. Eğer oyuncunuzu düşünmüyorsanız sadece kozmetik olsun, arşivde kıyıda köşede bulunsun diye alacaksanız alın. :D

RegginProject

Reggin ile bir adım ileriye!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bazı sistemler hariç güzel haritalar bana göre çok baydı günümüzün mimarları çok daha iyi haritalar çıkartıyor. Kolay gelsin

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Yine thelegend yine mökemmel bir paket. Eğer oyuncunuzu düşünmüyorsanız sadece kozmetik olsun, arşivde kıyıda köşede bulunsun diye alacaksanız alın. :D
Sende sözde bu işi yapıyorsun, benden sana izin, bu paketin %1'ine denk olan tek bir ürünün varsa buraya yorum olarak bırak. İnsanlar görsün bakayım böyle konuşan adamın paketini. Yok diyorsan, böyle iş çıkarmayı beceremiyorsan da ulaşamadığın ciğeri pislemeyi bırak daha da kendini zor durumda bırakıp üzme kendini.
Bazı sistemler hariç güzel haritalar bana göre çok baydı günümüzün mimarları çok daha iyi haritalar çıkartıyor. Kolay gelsin
"Güzel haritalar çok baydı"? Bence siz o kadar beğendiniz ki neyi beğenmeyeceğinizi, nereden sallayabileceğinizi şaşırdınız ikinizde, aynı ekipten iki kişi işi gücü bırakıp yorum yapmaya gelmiş. Harita güzel diye bayılan adama ne yapayım ben.

Beyler yapabiliyorsanız buyrun daha iyi tek bir ürün çıkartın, iki aynı ekipte olan güya bu işi yapan adamlarsınız, istediğiniz yerde reklamınız benden. Ama yapamıyorsanız da konuşmayın kendinizi daha da düşürüyorsunuz.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Sende sözde bu işi yapıyorsun, benden sana izin, bu paketin %1'ine denk olan tek bir ürünün varsa buraya yorum olarak bırak. İnsanlar görsün bakayım böyle konuşan adamın paketini. Yok diyorsan, böyle iş çıkarmayı beceremiyorsan da ulaşamadığın ciğeri pislemeyi bırak daha da kendini zor durumda bırakıp üzme kendini.
Özür dilerim abi, ben sadece mükemmel performansı bir özellik olarak tanıtıyorum, senin gibi düşük cpu yu 1 özellik düşük ramı 1 özellik yüksek tpsyi 1 özellik optimizasyonu 1 özellik olarak yazamıyorum, kozmetikleri sistem olarak tanıtmıyorum bu yüzden benim paketlerim senin paketlerinin yanında biraz çöp kalıyor kusura bakma.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Bunu diğer hesapla yaparsam çekememezlik derdin diye düşünüyorum. Çünkü bundan bile prim kasacak birisisin. 5 Yıllık deneyim ve ağır karakterini böyle heba etmen de ayrı ironi. Paketi neden çıkarttığını çokta iyi biliyorum legendciğim. Çok irdelemek istemiyorum. Hak yerini bulur merak etme :)

Ha birde, tesmili 2 fotoğraf atıyorum. Paketin her şeyini otomatik olarak 2 görselde görebilirsin.

Saygılarımla.

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Bunu diğer hesapla yaparsam çekememezlik derdin diye düşünüyorum. Çünkü bundan bile prim kasacak birisisin. 5 Yıllık deneyim ve ağır karakterini böyle heba etmen de ayrı ironi. Paketi neden çıkarttığını çokta iyi biliyorum legendciğim. Çok irdelemek istemiyorum. Hak yerini bulur merak etme :)

Ha birde, tesmili 2 fotoğraf atıyorum. Paketin her şeyini otomatik olarak 2 görselde görebilirsin.
Saygılarımla.
İnan ne burayı ne yaptığım işi ne de hiç birinizi bu kadar umursamıyorum. Yani yok prim yapmış yok şöyle yok böyle zerre kadar umrumda değil şu thelegend ismi benim hayatımın %1'i benim daha yapmam gereken çok şey var. Ama sizin bu %1'ine bu kadar canınızı sıktığınızı, bu kadar içerlediğinizi bilmiyordum ben baya sevindim bu çok şeyi gösterir. Seni senin beni umursadığın kadar umursayıp görsel falan hazırlayamayacağım ama bu liste de devam edecek fizana kadar devam edecek sen işi gücü bırakıp görsel hazırlamaya programları kapatma, yapacak daha güzel işlerin olması, daha sosyal bir hayata sahip olmanı diliyorum, görseli de bayağı beğendim
Özür dilerim abi, ben sadece mükemmel performansı bir özellik olarak tanıtıyorum, senin gibi düşük cpu yu 1 özellik düşük ramı 1 özellik yüksek tpsyi 1 özellik optimizasyonu 1 özellik olarak yazamıyorum, kozmetikleri sistem olarak tanıtmıyorum bu yüzden benim paketlerim senin paketlerinin yanında biraz çöp kalıyor kusura bakma.
Son cümleni beğendim

MystegaNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gayet güzel paket, oldukça beğendim ancak oyuncu kitlesi belli anlamadan çıkarlar.

MhyK0L

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Artık kullanıcılar başka bir tabirle oyuncular bu tür eklentiler kullanan sunuculara "çok abartılmış, çok süslü, gereksiz ram harcama, fps düşüşü yaratan efektler, saçmalık bla bla bla" olarak algılıyor.. Ne yazık ki Türkiye"de farklılıktan kaçan bir Minecraft oyuncu kitlesi çok fazla var.

Şahsen paketin içeriğini beğenmiş olup, kaliteli buldum.. Oradan buradan hazır ücretsiz paket indirerek sunucunuzun kalitesini artacağını sanıyorsanız. Şöyle özenle hazırlanmış, farklı eklentiler içeren paket kullanmanız daha mantıklı. En azından bu eklentiyi kullanan sunucunun has bir kitlesi oluşacağından eminim.

Kaliteli paket... İyi çalışmalar

Son düzenleme:

ByDarym

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Saygılarımla.
Aradığım cevap helal olsun :D

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Artık kullanıcılar başka bir tabirle oyuncular bu tür eklentiler kullanan sunuculara "çok abartılmış, çok süslü, gereksiz ram harcama, fps düşüşü yaratan efektler, saçmalık bla bla bla" olarak algılıyor.. Ne yazık ki Türkiye"de farklılıktan kaçan bir Minecraft oyuncu kitlesi çok fazla var.
ne yapsın oyuncular, kozmetiği yenilikçilik sanan kurucular karşısında!

seasd

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paketi aldım destek beklemeyin çok geç cevap veriyor ve bazen hiç cevap vermiyor pakette ciddi bir optimizasyon problemi var kredi market eklenmiş fiyatları ve kategorileri güncelleyemiyoruz sanal market eklenmiş ve yine düzenleyemiyoruz scoreboard bozuk oluyor alacak arkadaşlar titlemanager kullansın adadan aşağı düşünce oyuncular damage yiyip ölüyor dünyada yere düşünce hasar yemeyi kapatsınlar on gündür paketi düzeltmeye çalışıyorum optimizasyon sorunları eksikleri ve hataları ile uğraşıyoruz bertek41 olmasa paketin içinden çıkamazdım paket çok fazla uğraştırıyor okuduğunuz için teşekkürler

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Paketi aldım destek beklemeyin çok geç cevap veriyor ve bazen hiç cevap vermiyor pakette ciddi bir optimizasyon problemi var kredi market eklenmiş fiyatları ve kategorileri güncelleyemiyoruz sanal market eklenmiş ve yine düzenleyemiyoruz scoreboard bozuk oluyor alacak arkadaşlar titlemanager kullansın adadan aşağı düşünce oyuncular damage yiyip ölüyor dünyada yere düşünce hasar yemeyi kapatsınlar on gündür paketi düzeltmeye çalışıyorum optimizasyon sorunları eksikleri ve hataları ile uğraşıyoruz bertek41 olmasa paketin içinden çıkamazdım paket çok fazla uğraştırıyor okuduğunuz için teşekkürler
nE sen mılecınd abime laf mı ettin vadan haini, sen paket düzellemeyi bilmiyon lecınd mabime laf ediyon !!!!!!!!!

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Merhaba, şimdi kim olduğunuzu bilmiyorum ama desteğimin bazen yavaş olabildiği doğru, eğer ki son günler içerisinde istediyseniz eğer 30 iş günü gerektiren fransızca-ingilizce çeviriyi yeni bitirdim, ikinci üniversitemin finallerine girdim finallerimi bitirir bitirmez de ilk uçakla istanbula gitmem gerekliydi, bunu saymakla bitiremem şu aralar olağan üstü ve ciddi bir yoğunluk içerisindeyim.

Diğer satıcıların genel yaş durumu veya yaptığı işler doğrultusunda benden daha aktif destek verebilirler doğru ancak ben maalesef o kadar bilgisayar başında süre geçirememe rağmen elimden geleni yapıyorum. şu an da 3 gündür ilk defa bilgisayar başına geçebildim ilk defa fırsat bulabildim mesela.

Siz her kim iseniz muhtemelen sunucumuzda bir talebiniz vardır, Siz beni etiketleyin oradan sıkıntınız ne ise yazın bu gece muhtemelen bilgisayar başında biraz süre geçirebilirim, o süre içinde cevap veririm. Anlayışınız içinde ayrıca teşekkür ederim.