>> Thelegend << Plugin Paketi-v2.1 [ Kesinlikle Sorunsuz+%95 Türkçedir]

tjsharkey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ama böyle bir şey bulamadım[DOUBLEPOST=1371305498,1371305400][/DOUBLEPOST]yardım edermisin

yektasedat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
S.a kardeşim plugin paketinde /register sifre sifre yazdığında üst kısımda [+] Bu plugin paketi TheLegend tarafindan hazirlanmistir. yaziyor plugin dosyalarinda bulamadim onu nası kaldırabilirim ?

K

kemal895

Ziyaretçi
Teşekkürler Çok Başarılı Bir Plugin Paketi Olmuş İnşallah Böyle Devam Edersin :)

ScOp0Time

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Creative Gates Ve Star Gates Aynı Islevi Goruyor GroupManager Alıntı Ve Bazı Pluginleri Güncellemen Lazım Bunun Dısında Güzel Olmus.

K

kemal895

Ziyaretçi
Arcane Enchants - Giveall - Stargates Plugini Biraz Saçma :) Plugin Güncelleme Olarak CraftBukkitUpToDate Yükleyebilirsin Kullanımı Basittir Fakat Factions Pluginini Güncellemmeni Öneririm :D

ScOp0Time

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
StarGate 'nin nesi sacma bildigin portal plugini bu arada haklısın factions eski ve bırcok plugin ingilizce ve hic dokunulmamıs ! bircok eksik var.............. :)[DOUBLEPOST=1371494902,1371494840][/DOUBLEPOST]
S.a kardeşim plugin paketinde /register sifre sifre yazdığında üst kısımda [+] Bu plugin paketi TheLegend tarafindan hazirlanmistir. yaziyor plugin dosyalarinda bulamadim onu nası kaldırabilirim ?

Plugins/Essentials/Motd Kısmını WorldPad Veya NotePad++ Ile Editleyerek Degistirebilirsin +Rep Yeterli :))