>>TheLegend<< | v4.0 Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Türkçe | 1.6.2

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
[MvP] AxySimsek, herkes konu altına olumlu/olumsuz eleştiri yapmakta serbesttir fakat başlattığınız bu tartışma hakaret ve çok ağır ifadeler içerdiğinden tartışma mesajları silinmiştir. Lütfen konu altını kirletmeyelim, kişisel tartışmalar özel mesaj aracılığıyla da yapılabilir.

İyi forumlar...

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3

Nageshi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ayni işleve sahip pluginleri ayni pakete koymani anlyiamadim

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
v4.0 Paketimiz Güncellenmiş Bulunmakta
Yeni Link Eklendi

Güncellemede:
+ CompatNoCheatPlus Eklenmiştir
+ Orebfuscator Eklenmiştir
+ Essentials Dil Bölümüne "TR" Seçeneği Eklenmiştir.
+ Essentials>config.yml Türkçe Anlatımlar Eklenmiştir.
+ NoCheatPlus Ve Citizens Bugu Giderildi
+ Can Dolmama Bugu Giderildi
+ Oyun İçerisi Tüm Reklamlar Kaldırıldı
+ GroupManager Yeniden Düzenlendi
+ CraftBook Sandalye Bugu Giderildi
+ CleanChat Küfür Kara Listesi Devam Ettirildi
+ MOTD Değiştirildi
+ Kurulum Metini Eklendi
+ Düzenleme Hakkında Bilgi Metini Eklendi
+ Uyarılar Metini Eklendi
- SimpleAlias Kaldırılmıştır
- VoxelSniper Kaldırılmıştır

Güncellenen Pluginler:
Kod:
AlphaChest
AntiJoinBot
AuthMe
AutoSaveWorld
ChestShop
Citizens
Clearlag
CraftBook
DisguiseCraft
Essentials
EssentialsAntiBuild
EssentialsChat
EssentialsGroupBridge
EssentialsGroupManager
EssentialsProtect
EssentialsSpawn
GodPowers
Jobs
LegendaryMessages
Lockette
Minigames
ModReq
MotdManager
MyHorse
ProtocolLib
Sentry
Vault
WorldEdit
WorldGuard
Bu Güncelleme İle Bilinen Tüm Buglar Giderilmiş
Bugsuz Sorunsuz Türkçe Gelişmiş Bir Plugin Paketi Sunmuş Bulunmaktayız
Hepinize Teşekkür Ediyorum...

#Furki.TR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İndirdim güncelleme güzel olmuş multiverse-core eror verdi galiba yanlış yükledim..

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Op şifre sistemi hoşuma gitmedi. Türkiye'deki sunucularda OP sorunu var, orası kesin. Güvenilmeyecek kişilere opluk verince, bu sefer onlar da başka kişilere opluk veriyor, veya kızdığı başka bir kişinin opluğunu alıyorlar. Bu duruma en iyi çözüm, op olan kişi eğer şifreyi biliyorsa karşıdaki kişiyi op yapabilmeli.

Örneğin /op IRFN opSifre komutu ile karşıdakini op yapabilmeli. Karşıdaki şifreyi girdikten sonra server yetkilisi her seferinde op şifresini değiştirmek zorunda kalır aksi halde...[DOUBLEPOST=1379588081,1379587554][/DOUBLEPOST]
Ata Birsürü Golden Carrot Verdim Bindim E Ye Bastım Internal exception: java.IOException: Received string length longer than maximum allowed (45 > 32) Dedi

Bu sorun plugin paketindeki herhangi bir pluginden değil, oyunun kendisinden kaynaklanıyor. Örneğin bir oyuncunun kullanıcı adı belirli bir uzunluktan fazlaysa, bu hata ile seni oyundan atar.

Senin aldığın bu hata ise; "Alınan değer maksimum uzunluk sınırını geçti (45 > 32)" şekinde tercüme edilebilir, yani maksimum 32 karakter olması gereken bir değer (Bu oyuncu nicki olabileceği gibi, atın ismi, scoreboard eklentisindeki aşırı uzun yazılar vb. olabilir.) 45 karakter olduğu için client seni oyundan atmış.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
:p IRFN Ne demek :sırıtmak: .

IRFN, ismimin kısaltılmışı, benimle bağdaşmış bir lakap. Minecraft kullanıcı adım IRFN, web sitem (her ne kadar şu an kapalı olsa da, domaini elimde) www.******** , forum nickim de artık IRFN... Tabi eğer bunu soruyorduysan :D[DOUBLEPOST=1379605956,1379605297][/DOUBLEPOST]Bu arada bir düşüncemi daha belirtmek istiyorum. Artık plugin paketi derlemektense, plugin yazmaya başlamalısınız. Almanlar bu konuda çok ileride...
Eğer milletin önüne hazır paket sunarsanız, daha plugin indirmesini bile bilemezler, böyle olunca da kendilerini geliştiremezler...

erkinxceza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok başarılı Premium Efsanesini tekrar açıyorum :)[DOUBLEPOST=1379681897,1379681847][/DOUBLEPOST]bu arada irfn sen sonoyuncudaki admin??