TheWither Klan Alım Sezonu... [SON GÜN 1 MART ! ]

• Konuyu başlatan WitherMan
  • Başlangıç tarihi

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
YÖNETİCİ BAŞVURUSU
*Adınız :Ersin Enes
*Soyadınız: Durdağ
*Yaşınız : 14
*Minecraft Nickiniz : Sludge_DT_
*Forum Nickiniz : ShouldToBe
*Online Süreniz : en az 4 saat,tatillerde en az 6 saat
*Minecraft Bilginiz : Minecraftla ilgili çoğu şeyi bilmekteyim onun dışında serverler ile ilgili bilgimde var hatta oyunu oynamaya bir serverde başladım 3 gündede çoğu server komutunu öğrendim
*Redstone Bilginiz : %65 gibi bir oran çok iyi değil temel bilgi gibi bir şey
*Daha Önce Klanınız Oldu mu : Oldu ama hepsi kapandı küçük klanlardı. Birkaçı server kapanmasından dolayı gitti.
*Bize Uyabilir Misiniz : Evet, uyabilirim

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız : Ali
Soyadınız : _ _ _ _
*Forum Kullanıcı Adınız : LordOfRavens
*Yaşınız : 14,5
*Online Süreniz : Değişken. TEOG yaklaşınca çok az girerim,-yaklaştı da- , sonrasında bol bol.
Genelde hangi serverlarda durursunuz : Arkadaş bulduğum server. Zaten yalnızlıktan sıkılıp katılmak istedim. (Lapis olmazsa iyidir ama.)
*Bize Uyabilir Misiniz : Evet. Daha önce klanlarda bulundum. Bir kere ihanete uğradım ve arkadaşımla bir klan kurup o klana kan kusturduk.
Not: Mimar olmak istemiyorum ama gerekli olursa diye boss başlatma ve redstone ile boss sistemi yapacak kadar redstone bilgim var.

W

WitherMan

Ziyaretçi
YÖNETİCİ BAŞVURUSU
*Adınız :Ersin Enes
*Soyadınız: Durdağ
*Yaşınız : 14
*Minecraft Nickiniz : Sludge_DT_
*Forum Nickiniz : ShouldToBe
*Online Süreniz : en az 4 saat,tatillerde en az 6 saat
*Minecraft Bilginiz : Minecraftla ilgili çoğu şeyi bilmekteyim onun dışında serverler ile ilgili bilgimde var hatta oyunu oynamaya bir serverde başladım 3 gündede çoğu server komutunu öğrendim
*Redstone Bilginiz : %65 gibi bir oran çok iyi değil temel bilgi gibi bir şey
*Daha Önce Klanınız Oldu mu : Oldu ama hepsi kapandı küçük klanlardı. Birkaçı server kapanmasından dolayı gitti.
*Bize Uyabilir Misiniz : Evet, uyabilirim
Alındın. Gruba gelin :)
Adınız : Ali
Soyadınız : _ _ _ _
*Forum Kullanıcı Adınız : LordOfRavens
*Yaşınız : 14,5
*Online Süreniz : Değişken. TEOG yaklaşınca çok az girerim,-yaklaştı da- , sonrasında bol bol.
Genelde hangi serverlarda durursunuz : Arkadaş bulduğum server. Zaten yalnızlıktan sıkılıp katılmak istedim. (Lapis olmazsa iyidir ama.)
*Bize Uyabilir Misiniz : Evet. Daha önce klanlarda bulundum. Bir kere ihanete uğradım ve arkadaşımla bir klan kurup o klana kan kusturduk.
Not: Mimar olmak istemiyorum ama gerekli olursa diye boss başlatma ve redstone ile boss sistemi yapacak kadar redstone bilgim var.
Alındın. Grubumuza gelin. :)

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sağol. Benim sınav yaklaşıyor fazla internete girmiyorum. Zaten bu aralar 10 saniye geliyor, 2 dakika gidiyor. :D
Derslere biraz ağırlık verip internetten fazla olmasa da biraz uzak kalıp singlede technic platform kullanacağım. Şimdi gelmez diye atmayın sınavın bitmesini iple çekiyorum. Benim arkadaş da var, doruma girmeye ikna edebilirsem o da klana gelir. Hem karşı komşu. :)

W

WitherMan

Ziyaretçi
Sağol. Benim sınav yaklaşıyor fazla internete girmiyorum. Zaten bu aralar 10 saniye geliyor, 2 dakika gidiyor. :D
Derslere biraz ağırlık verip internetten fazla olmasa da biraz uzak kalıp singlede technic platform kullanacağım. Şimdi gelmez diye atmayın sınavın bitmesini iple çekiyorum. Benim arkadaş da var, doruma girmeye ikna edebilirsem o da klana gelir. Hem karşı komşu. :)
Elbette bende sekizinci sınıfa gidiyorum benim de sınavlarım başlayacak :)

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Adınız : Siz bana jag diyin ^^
*Forum Kullanıcı Adınız : Vienicome
*Yaşınız : 16
*Online Süreniz : Okul olduğu sürece 5-6 saat, yaz tatilinde ve diğer sene bolca boş vaktim olacak.
*Bize Uyabilir Misiniz : Adam gibi adam olan herkezle anlaşırım, yanlız pek toleranslı değilimdir düzgün konuştuğu sürece hiçbirşey yapmam kimseye.
Önceden yer ayırtmak için geldim şimdiden söyliyim :)
Edit: Online süresi
UberEdit: Soyadı

Son düzenleme:

HydraPhantomTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*Adınız :-
*Soyadınız :-
*Yaşınız :14
*Günde Kaç Saat Onlinesınız :3 saat
*Amacımızı Anladınız Mı :Siz söylerseniz yaparım
*Bize Uyabilir Misiniz :Evet. Herzaman

W

WitherMan

Ziyaretçi
Adınız : Siz bana jag diyin ^^
*Forum Kullanıcı Adınız : Vienicome
*Yaşınız : 16
*Online Süreniz : Okul olduğu sürece 5-6 saat, yaz tatilinde ve diğer sene bolca boş vaktim olacak.
*Bize Uyabilir Misiniz : Adam gibi adam olan herkezle anlaşırım, yanlız pek toleranslı değilimdir düzgün konuştuğu sürece hiçbirşey yapmam kimseye.
Önceden yer ayırtmak için geldim şimdiden söyliyim :)
Edit: Online süresi
UberEdit: Soyadı
Alındın. Gruba başvurun.
hangi servere girecezzzz
Düzenleyeceğim.[DOUBLEPOST=1392395243,1392395140][/DOUBLEPOST]
*Adınız :-
*Soyadınız :-
*Yaşınız :14
*Günde Kaç Saat Onlinesınız :3 saat
*Amacımızı Anladınız Mı :Siz söylerseniz yaparım
*Bize Uyabilir Misiniz :Evet. Herzaman
Forum kullanıcı adını yazmayı unutmuşsunuz ama önemli değil :) Alındın gruba başvur :=)[DOUBLEPOST=1392396024][/DOUBLEPOST]Başvuru formu ve konu güncellendi lütfen dikkatli okuyunuz.

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ÜYE BAŞVURUSU [SON 40 KİŞİ]
Adınız :Ahmet can
Soyadınız :saz
*Forum Kullanıcı Adınız Prenscan13Ahmet
*Yaşınız :13
*Online Süreniz :4-5 saat online olabilirim
Genelde hangi serverlarda durursunuz : her sunucuya girerim ama en sevdiğim mafiacraft (eskiden stargamingdi)
*Bize Uyabilir Misiniz :hiç klana girmedim ama yinede uyabilirim

Son düzenleme:
W

WitherMan

Ziyaretçi
ÜYE BAŞVURUSU [SON 40 KİŞİ]
Adınız :Ahmet can
Soyadınız :saz
*Forum Kullanıcı Adınız :prenscan13Ahmet
*Yaşınız :13
*Online Süreniz :4-5 saat online olabilirim
Genelde hangi serverlarda durursunuz : her sunucuya girerim ama en sevdiğim mafiacraft (eskiden stargamingdi)
*Bize Uyabilir Misiniz :hiç klana girmedim ama yinede uyabilirim
Alındınız gruba başvurun.