ThugLife.nitrado.net [1.7.X] <Faction Sunucu> Haydi Ne Bekliyorsun ? Aramıza Katıl !

Şanışer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gereksiz ,1-2 aylık parası ödenmiş küçük yaştaki çocuk kitlesine paralarını almayı hedeflemiş bir sunucu daha ,biraz emek verin ya millette para verip ücretli özelliklerden almayı düşünsün ,thug life demişsiniz keşke bir gta tarzı bir sunucu açsaydınız uyumsuz .yapılarınız hoş değil .
malum oyunun %90'ı çocuk ilgi çekicek bir isim lazımdı bende yaptım evet yapılarımız hiç hoş değil doğru yapılarımızın iyi olduğunu iddia etmiyoruz neden hep map üzerinde konuşuyorsunuz biraz oyuna girin pluginlere bakın türkçeleştirilmiş isimlendirilmiş bir sürü plugin var tabi bazılarının sadece ismini silip ThugLife yaptık örnek olarak supersensor ama herşeyi düzellttik türkçeleştirdik azıcık pluginler üstünde konuşun sizin kalite dediğiniz şey map mi anlamıyorum eğer öyleyse skripti javayı bırakalım map üzerine gidelim

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin çocuğa mı ihtiyacın var yoksa kaliteli oyunculara mı ? Thug Life nedir ? Emin ol onun modası da geçecek 1-2 aya kadar. Özgün olun biraz, thug life mış.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
malum oyunun %90'ı çocuk ilgi çekicek bir isim lazımdı bende yaptım evet yapılarımız hiç hoş değil doğru yapılarımızın iyi olduğunu iddia etmiyoruz neden hep map üzerinde konuşuyorsunuz biraz oyuna girin pluginlere bakın türkçeleştirilmiş isimlendirilmiş bir sürü plugin var tabi bazılarının sadece ismini silip ThugLife yaptık örnek olarak supersensor ama herşeyi düzellttik türkçeleştirdik azıcık pluginler üstünde konuşun sizin kalite dediğiniz şey map mi anlamıyorum eğer öyleyse skripti javayı bırakalım map üzerine gidelim

Neden mi map üzerinden konuşuluyor?

İnsanlar genellikle bir şey hakkında ilk izlenimlerini dış görünüşleriyle elde ederler. Sunucu ortamı nasıl bilemem, (görmeden) kökten kötülemeye karşıyım ama gözlerim bana kötü diyorsa onları susturamam da.

Şanışer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Neden mi map üzerinden konuşuluyor?

İnsanlar genellikle bir şey hakkında ilk izlenimlerini dış görünüşleriyle elde ederler. Sunucu ortamı nasıl bilemem, (görmeden) kökten kötülemeye karşıyım ama gözlerim bana kötü diyorsa onları susturamam da.
şu an birinin yorum yapmasını bekliyordum başkasının konusa boş yere haksızlık olmasın diye biz zaten reklamımızı yapıyorduk bu foruma biraz öneri almak için girdik ve önerilerinizi dinledik şu dağ şekli spawnlar var ya onun boşunu aldık scheamatic ile içini düzelttik şu çok taktığınız lapis yazısınıda değiştirdik ki lapis pek umrumda değil açıkcası başlarken lapissiz açmıştım serveri lapisli serverleri sevmiyorum ancak lapissiz server mi olur diyip çıkıyorlardı yinede lapis yazısını değiştirdim spawnı tam bitirdikten sonra bossuda düzenlicez belki o zaman gözlerin farklı şeyler söyler

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu an birinin yorum yapmasını bekliyordum başkasının konusa boş yere haksızlık olmasın diye biz zaten reklamımızı yapıyorduk bu foruma biraz öneri almak için girdik ve önerilerinizi dinledik şu dağ şekli spawnlar var ya onun boşunu aldık scheamatic ile içini düzelttik şu çok taktığınız lapis yazısınıda değiştirdik ki lapis pek umrumda değil açıkcası başlarken lapissiz açmıştım serveri lapisli serverleri sevmiyorum ancak lapissiz server mi olur diyip çıkıyorlardı yinede lapis yazısını değiştirdim spawnı tam bitirdikten sonra bossuda düzenlicez belki o zaman gözlerin farklı şeyler söyler

Neyin umrumda olmadığını biliyor musun: lapisli olup olmaması ya da nasıl göründüğü. Sunucun iyi görünse de işime yaramaz kötü görünse de. Öneri istedin ve çoğu kişi ne düşündüyse ifade etti, kimisi de sırf "Burada işler böyle yürüyor galiba, ben de hemen kötüleyici bir-iki yorum yapmalıyım." düşüncesiyle mesaj yazdı. Ben de düşündüklerimi anlattım. İyi ki gözlerim neler söyleyeceğini iyi biliyor, başkasından öğrenmesine gerek yok. İstersen yokmuşum gibi de davranabilirsin, ama gördüğüm kadarıyla olumsuz yorumlara karşı bunu gerçekleştirmede pek de iyi değilsin.

Bu forumda beğenmediğim bir şeyi de dile getireyim, konuyu ilk yorumlayan kişinin (özellikle de ileri gelen üyelerdense) mesajı ne ise çoğunlukla kelimeleri yer değiştirilip tekrar tekrar yazılıyor; kendi yorumunu ekleyebilen az kişi var çünkü bu kişilerin birçoğunun derdi "post" kasmak. Sürü psikolojisi...

Umarım neticede iyi bir şey çıkarmayı başarırsın, her ne kadar ilgimi çekmeyecek olsa da.

Şanışer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Neyin umrumda olmadığını biliyor musun: lapisli olup olmaması ya da nasıl göründüğü. Sunucun iyi görünse de işime yaramaz kötü görünse de. Öneri istedin ve çoğu kişi ne düşündüyse ifade etti, kimisi de sırf "Burada işler böyle yürüyor galiba, ben de hemen kötüleyici bir-iki yorum yapmalıyım." düşüncesiyle mesaj yazdı. Ben de düşündüklerimi anlattım. İyi ki gözlerim neler söyleyeceğini iyi biliyor, başkasından öğrenmesine gerek yok. İstersen yokmuşum gibi de davranabilirsin, ama gördüğüm kadarıyla olumsuz yorumlara karşı bunu gerçekleştirmede pek de iyi değilsin.

Bu forumda beğenmediğim bir şeyi de dile getireyim, konuyu ilk yorumlayan kişinin (özellikle de ileri gelen üyelerdense) mesajı ne ise çoğunlukla kelimeleri yer değiştirilip tekrar tekrar yazılıyor; kendi yorumunu ekleyebilen az kişi var çünkü bu kişilerin birçoğunun derdi "post" kasmak. Sürü psikolojisi...

Umarım neticede iyi bir şey çıkarmayı başarırsın, her ne kadar ilgimi çekmeyecek olsa da.
ben zaten senin yorumuna bir şey demedim söylediklerinizi dikkate aldım ve söylediğim gibi değiştirdim ve değiştirmeye devam ediyorum beğenmediğiniz şeyleri benim gücüme giden şey adamların önyargıları çoğunun söylemek istediği şey şu 'yazıyı lapis bloğu ile yazmış sunucu kötü' tamam belki beğenmedin böyle yazın adam gelmiş 'Dandik bir server daha. Bu ay sonu server kapanır. Ahada buraya yazdım.' yazıyor zaten bu foruma koyma amacım söylediklerinizi dikkate alıp düzeltmek şu an dandik olabilir belki size veya ona veya sana göre öyledir ama zaten amacımız her serverdaki gibi gelişmek değil mi ? bir diğeride 'Şanışer malsın ***' yazıyor diğeride 'Senin çocuğa mı ihtiyacın var yoksa kaliteli oyunculara mı ? Thug Life nedir ? Emin ol onun modası da geçecek 1-2 aya kadar. Özgün olun biraz, thug life mış.' yazıyor zaten herkes ipsini ilgi çekici bir ip yapmak istemez mi ayrıca ip ile kaliteli oyuncuların ne alakası var onuda anlamış değilim senin yazına hiçbir şey demedim aynı şekilde bydemir06'nında çünkü siz kötü taraflarını ama gerçekten kötü taraflarını söylüyorsunuz yok thuglife lapisle yazılmamış kötü demiyorsunuz

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
hala böyle sunucuyu neden açtığınız anlamıyorum sorun paraysa söyle paypala yatırıyım paranı açmayın yeter şöyle sunucu, ha olan yönetme zevkiyse aha seçimler yaklaşıyor git aday ol tr yi yönet.

Şanışer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hala böyle sunucuyu neden açtığınız anlamıyorum sorun paraysa söyle paypala yatırıyım paranı açmayın yeter şöyle sunucu, ha olan yönetme zevkiyse aha seçimler yaklaşıyor git aday ol tr yi yönet.
kardeşim oynayan oynuyor saat 5de 70/70dik saat 4de 50 kişiden 70 kişi yaptım zaten sorun para olamaz çünkü nitrado kredisi bildiğim kadarıyla alınmıyor ama aptalca olan yorumun için teşekkürler kardeş

Şanışer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dediğiniz şeyleri dikkate aldık ve düzeltmeye çalıştık ilk öncelikle lapis vede serveri 16 GB RAM yaptık !

Vede tabi ki Spawn

ve tabii ki bunlardan sonra olanlar

ve tabii ki serveri 70 kişi yapıp 16 GB RAM yapmamız !

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Keşke forumdaki herkeze konu kapatma yetkisi verilseydi en azından bunun gibi gereksiz sunuculardan kurtulurduk :)

Şanışer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benden kurtulman için yaş sınırı +17 olması gerek eğer yaş sınırı getirilirse malesef konun ve sen burda olmıyacaktı bir bakıma yaş sınırı iyi olurdu :)
Merak etme benden yine kurtulamazdın :) koş ben10 izle reklam bitti ;([DOUBLEPOST=1431158620,1431088601][/DOUBLEPOST]+ atar giderim