ticket sistemi

umuytttt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
şimdi /ticket <sorununuz> gibi bir komut ile sorrunundan bahsedicek, O sırada adminler oyunda yok mesala adminlerde /ticketlar yazarak gormedigi ticketlari görmesini istiyorum, ve oyuncu her /ticket yazdiginda ona 6 haneli bir kod vermesini istiyorum.

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
şimdi /ticket <sorununuz> gibi bir komut ile sorrunundan bahsedicek, O sırada adminler oyunda yok mesala adminlerde /ticketlar yazarak gormedigi ticketlari görmesini istiyorum, ve oyuncu her /ticket yazdiginda ona 6 haneli bir kod vermesini istiyorum.
JavaScript:
command /ticket [<text>]:
    trigger:
        if arg-1 is set:
            if {limit.%player%} is not set:
                loop all players:
                    if loop-player has permission  "op":
                        loop 1 times:
                            send "%arg-1%" to loop-player
                            set {limit.%player%} to true
        else:
            send "&4/ticket &amesaj" to player

every 1 second:
    loop all players:
        if {limit.%loop-player%} is set:
            wait 10 minutes
            delete {limit.%loop-player%}
özürdilerim ugraştım ama şu kod ile mesaja bakma sistemini yapamadım belki başka birisi yapabilir ama nasıl yapılacagını bilmiyorum ben sadece reportu yetkili onlineyken ona göstermesini sagladım 10 dakika süre ile

Son düzenleme:

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
sorununuz çözüldüyse konuyu çözüldü yaparmısınız.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Merhabalar. Ultimate Moderation eklentisi ile bunu yapabilirsiniz. Ticket sistemi dışında 20+ özellik barındıran, geniş kapsamlı bir eklentidir. Yöneticiler için birebir.

songoda.com/marketplace/product/ultimatemoderation-the-ultimate-moderation-plugin.29

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merhabalar. Ultimate Moderation eklentisi ile bunu yapabilirsiniz. Ticket sistemi dışında 20+ özellik barındıran, geniş kapsamlı bir eklentidir. Yöneticiler için birebir.

songoda.com/marketplace/product/ultimatemoderation-the-ultimate-moderation-plugin.29
:/