Tiktok

YsmePro37o48y06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,
Hepinizin tiktoku çok sevdiğini biliyorum (!)
Tiktok nedir ?
TikTok veya Çin'de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır.
Evet tiktoku 2-3 ya da istediğiniz kadar kelimeyle açıklayınız :D
Sizce güzel bir uygulama mı ?
Öncelikle tiktoku Türkiye'de kullananlar biraz sıkıntılı kullanıyor, Amerika'da tiktok böyle değil.Işık efektleri, zorlu photoshoplar ve montajlar gibi birçok videolar var. Ancak bizde ... Bir şarkı çıkar onla dans ederler biri çıkar deli gibi hareketler felan çoğu kişide bundan sevmiyor (benim gibi) evet tiktok hakkında yorumlarınızı bekliyorum :D
(Çok boş yapılabilir konu) [Can be made empty talk]

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kimsenin sevmediği, durmadan linç yiyen bir uygulama olduğu halde deliler gibi kullanıcısı bulunan sosyal medya uygulaması.

AburCuburBukucu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türk ergenleri, dayılar ve teyzeler olmasa belki güzel olabilecek uygulama. Herkes tarafından linç edilmelerine rağmen hâlâ kullanan kullanıcıları vardır. Çevremdeki çoğu IQ'su düşük arkadaşlar kullanıyor.
Edit: Ofansif memeleri güzel oluyor öneririm (:

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence kapansın TiqToq:D

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eminim ki Amerika'da bu bu kadar cringe yiyen bir uygulama değilken (öyle düşünüyorum yani) Türkiye'de popülerliği artmasıyla çok cringe alan bir uygulama olarak görüyorum. Öyle ki zaten çoğu yabancı Tiktok kullanıcıları işini çok kaliteli yaparken Türkiye'de çok saçma bir hal almış. Aslında ülkemizin IQ seviyesini de belirlemiş uygulamadır.

Burası ekşi sözlüğe döndü