Yardım Tlauncher açılmıyor yardım

BERK4Y

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Minecraft has not started because of an unknown error! A popular solution to the problem:

- Try to install another version of Java. (For example, Java 8 Update 45 after uninstalling)
- Try to update the video card drivers.

For a more precise definition, the "developer Console" was called. Use the following guidelines for working with the console: https://tlauncher.org/en/error-start-minecraft.html hatasını veriyor ne yaptıysam olmadı ekran kartım güncel javayı en son sürümü de kurdum java 8 update 45 i de kurdum fakat yine aynı hatayı veriyor ne yapmam gerek

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
başka launcher kullan

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Bu linke tıkla. Burada java ve ekran kartının yanında bir çözüm daha önermiş üçüncü çözüm, fotoğraflı olan. Bilgisayarın başlat kısmında bölge ayarı, bölge, bölgesel ayarlar gibi aramalar yaparak o resimde arkadaki 2 sekmeli pencereyi bul, ben win10 kullanıyorum bölge ayarları diye aratıp gelen pencere de ilgili ayarlar altındaki Ek tarih, saat ve bölgesel ayarlara tıklayıp gelen pencereden Bölgeye tıklayarak açtım. Oradan yönetimsel sekmesine gelip Sistem yerel ayarlarını değiştir diyorsun. açılan pencerede betanın önünde tik olmaması gerekiyor eğer varsa kaldırıp tamam ve tamam diyerek kaydedip çık.