Torbacix Dolandırıcılığı - NovaScript Deluxe Almayın, Aldırtmayın. Atar Yiyebilir, Dolandırılabilirsiniz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Scripti bende kullandım sorun yaşamadım ? websendin bağlanamamasının sebebi keyubunun sağladığı "Ülke Yasaklaması" kendilerinin deyişiyle bot koruması oraya Torbacixin vereceği ip adresini eklemen lazım eklemez isen hiçbir şekilde sunucuna bağlantı yapamaz.
Konuda görmüyo musun? Senin websendin beni ilgilendirmez diyor. IP falan da vermedi bana

LeBlach

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuda görmüyo musun? Senin websendin beni ilgilendirmez diyor. IP falan da vermedi bana
Doğru söylüyor hostingin ile alakalı bende keyubu kullanıyorum ama bu ufak tefek şeyleri bilmen gerek oraya ip adresini eklemezsen zaten websend sunucuya bağlantı yapmaz. Adamın sana vereceği script hizmeti makine hizmeti değil.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Belliki siber suçları küçümsüyorsun. Küçümsemeye devam et. Yarın bir avukata danışacağım. Şahsıma direkt olarak dolandrıcı diyemessin.
Elimde kanıtlar varken bal gibi de derim abicim. Avukatına söyle de hesabını Golda çıkarsın

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Doğru söylüyor hostingin ile alakalı bende keyubu kullanıyorum ama bu ufak tefek şeyleri bilmen gerek oraya ip adresini eklemezsen zaten websend sunucuya bağlantı yapmaz.
Dostum ben arkadaş satın almadan önce dedim hiç bilgim yok sana sorucam destek olucaksın değil mi diye bana evet dedi. Asıl olay burda işte. Satış öncesinde kabul edip sonradan yazdıklarını görmüyo musun

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum ben arkadaş satın almadan önce dedim hiç bilgim yok sana sorucam destek olucaksın değil mi diye bana evet dedi. Asıl olay burda işte. Satış öncesinde kabul edip sonradan yazdıklarını görmüyo musun
Senin bilgim yok dediğin şey PHP oldu. Makine bilgisi değil. SORUNUN PHP İLE HİÇBİR ALAKASI YOK. ŞU KAFANA SOK ŞUNU ARTIK.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Senin bilgim yok dediğin şey PHP oldu. Makine bilgisi değil. SORUNUN PHP İLE HİÇBİR ALAKASI YOK. ŞU KAFANA SOK ŞUNU ARTIK.
Site için bilgim yok, hosting için bilgim yok. Neyini uzatıyosun konuyu bi baştan sona oku sen herhalde düşünmeden yazanlardansın. Neyse yarın avukatına anlatırsın buraya yazmana gerek yok. Donumu alma yeter @ZorinTR

LeBlach

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uğraşmaya değmez Medet burda script ile alakalı hiçbir sorun yok sadece senin "Makinen"den kaynaklı sorun var oda satış yapan kişiyi ilgilendirmiyor ama sen illa her şeyi o yapacak kafasındasın. Websend kullanmayı bırakıp WebSenderı dene.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uğraşmaya değmez Medet burda script ile alakalı hiçbir sorun yok sadece senin "Makinen"den kaynaklı sorun var oda satış yapan kişiyi ilgilendirmiyor ama sen illa her şeyi o yapacak kafasındasın. Websend kullanmayı bırakıp WebSenderı dene.
Scriptte websender desteği yok ki kullanalım. Dostum şu anlattıklarımı başından bi okur musun rica etsem yani ben niye açmışım bu konuyu niye şey yapmışız

LeBlach

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Scriptte websender desteği yok ki kullanalım. Dostum şu anlattıklarımı başından bi okur musun rica etsem yani ben niye açmışım bu konuyu niye şey yapmışız
orda sadece öneride bulundum illa o olacak değil o yoksa gidip hostingin ile görüşeceksin websend bağlantı yapamıyor vs diye. Hiç hostingim ile görüştüm vs göremedim.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
"Scriptin" Websend desteğini torcabı sana sunmuş mu? Sunmuş, kurması senindir. Scripti sana sunmuş mu? Sunmuş. Scriptte bir yer düzeleceği zaman sorduğunda yanıt vermiş mi? Muhtemelen vermiş. Websend bu adamın işine girmiyor zaten dostum. Ek olarak torbacıyla alakalı konuşmaların beni üzdü. SepioliteCraft adlı sunucumuz vardı aylar önce. Novascript ilk çıktığında almıştık 14 kere scriptin authmeyle bağdaşık olan şifreleme algoritmasını değiştirdi sırf bizim için. Ek olarak çalışma saatlerini ne belirlediyse onların dışarısına çıktığı zamanlarda oldu. Yiğidi öldür ama hakkını yeme derler. Birde yaş meselesini görüyorum mesajlarda. Sorması ayıp senin yaşın kaç Medet?

Erkan abide sana destek vermiş zaten. Ona buradan selamlar. :)
(Dip Notcuk: Bizim konuyla iyi dalga geçmiştin, mağdur olman ne kadar kötüysede haksızsın maalesef.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...