Torque Mod Paketi ve Serisi

White_onizeR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi ne çok çalışıyosun ya bu kaçıcı paket valla helal olsun sana

~Alex~

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Salih abi Windows 8.1 64 bit için uyumlumu

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Salih abi Windows 8.1 64 bit için uyumlumu

Windows 8 kullanmıyorum lakin sen deneyip sonucunu buraya yazarsan diğer izleyiciler bundan faydalanabilir. Mesela başka biri denemiş ve yazmış olsa sorman gerekmeyecekti, şimdi kendinden başka biri faydalansın diye deneyip sonucu yazabilirsin.

ismoselim5151

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
salih abi ben pcmi 64bit yapmak istiyorum ama format atmak istemiyorum yada cogu sey silinmesin istiyorum nasıl yapabilirim
internette saglıklı bir sonuc bulamadım o yuzden sana sordum

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
salih abi ben pcmi 64bit yapmak istiyorum ama format atmak istemiyorum yada cogu sey silinmesin istiyorum nasıl yapabilirim

İki kurulumu birlikte yükleyebilirsin tabi bu format atarken yedek almaktan daha karmaşık bir işlem ve bir donanım forumunda sorulması gereken bir soru.

atomkar3

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@Xeonen Abi teşekkürler indirdim sorunsuz çalışıyor benim sormak istedigim bişi var. Ben enginlerden yaptım 3 tane steam engine lakin enerjiyi depo etme yolu yok sanırsam rotary craft bookuna baktım ama anlamadım varmı yokmu varsa anlatırmısın bide. Mod tanıtımı serisi çeksen Rotary crafttı tanıtsan ?

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Xeonen Abi teşekkürler indirdim sorunsuz çalışıyor benim sormak istedigim bişi var. Ben enginlerden yaptım 3 tane steam engine lakin enerjiyi depo etme yolu yok sanırsam rotary craft bookuna baktım ama anlamadım varmı yokmu varsa anlatırmısın bide. Mod tanıtımı serisi çeksen Rotary crafttı tanıtsan ?

Industrial Coil yapabilirsin, bu cihazlar enerjiyi depo edebilir lakin şöyle bir negatif yanları var ki o da tampon olarak çalışmıyorlar ya enerji depolar ya da enerji verir. Normalde gördüğün sistemler gibi çalışmaz, bir de hem küçük cihazları şarj etmek için hem de düşük miktarda enerji taşımak için Spring adlı cihazlar var.

Son olarak sorduğun sorunun cevabı da ilk başta olan Torque serisi tanıtım vidyosunda, 10 dakikanı ayırıp izlersen sorularına cevap olacaktır.

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi ilkkez 32 bite göre bi modpack yaptınız tebrik ediyorum bütün hepsini denedim hepsi 64 bit