Yardım torrent viruslumu

berkayzZzr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
torrente giricemde virus varmıdır hic girmedim

RenureN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
1
utorrent indirirken antivirüs yazılımlar tarafından engelleniyor bu da zararlı olduğunun göstergesi ama kullanım aşamasında ben sorun yaşamadım. Sanırım burada önemli olan hangi utorrent dosyasını kullandığın. Bu dosyaların da güvenilir olup olmadığı biraz şans eseri.

berkayzZzr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
utorrent indirirken antivirüs yazılımlar tarafından engelleniyor bu da zararlı olduğunun göstergesi ama kullanım aşamasında ben sorun yaşamadım. Sanırım burada önemli olan hangi utorrent dosyasını kullandığın. Bu dosyaların da güvenilir olup olmadığı biraz şans eseri.
tamamda yani pc temiz hic girmesemmi girsemmi

RenureN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
1
uTorrent dosyalarının güvenilir olduğundan emin isen girip indireceğin videoyu ve uygulamayı indir.
Açıkçası söylemek gerekirse kullanmanızı tavsiye etmem. Virüs vb. riskler vardır.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Torrentlerin hepsi virüslü değildir. Genel olarak hepsi virüs olarak algılanır fakat içinde korsan yazılım olduğundan dolayı. Paralı bir oyunu korsan yazılım ile torrent çevrildiğinden dolayı program bunu virüs sayar. Eğer güvendiğiniz bir site ise sakıncası yok derim. Fakat her şekilde de torrent kullanmanızı çok önermem.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Torrente koyulan oyunlara göre değişir. Torrent virüssüzdür.