Torrent'in Zararları Nelerdir?

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar...Bugün steam indirimlerinden oyun almayı denedim ama olmadı...Ve steam indirimleri uçtu gitti...Herneyse.Şu anda elimde orjinal oyunlar olmasına rağmen onların dışında oynamak istediğim çok ama çok oyun var.Öncelikle Bioshock serisi.Normalde orjinal takıntım olduğu halde oyunu torrent indirmeyi düşündüm.(1 ve 2. oyunları(Bidakka la bende 2. oyunda var :S))Acaba bu torrent bilgisayarıma virüs sokar mı?Virüs sokarsa Norton Antivirüs (Lisanslı) silebilir mi?Böyle konu açmak yasak mı?Neden bu kadar gereksiz insanım?
Harbiden torrent konuları açmak yasaksa çok pardon :(
@MUHDE

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Yanacaksınız Torrentleyiciler kafanıza lav topları yağcak :D

M

MUHDE

Ziyaretçi
Torrent sadece birşeyi p2p yolu ile indiren programdır bu p2p çok farklı ve fazla kişilerden olur bu yolla birşeyi çok hızlı indirebilirsiniz
Torrent dediğim gibi sadece bir programdır yasak değil kendisi aynı browser kullanmak gibi :(
Oyun torrent i dediğin şey bir oyunun crack olarak indirmen oluyor düzgün sitelerden indirir isen her hangi virüs v.s v.s olaylar çıkartmaz :(

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Torrent sadece birşeyi p2p yolu ile indiren programdır bu p2p çok farklı ve fazla kişilerden olur bu yolla birşeyi çok hızlı indirebilirsiniz
Torrent dediğim gibi sadece bir programdır yasak değil kendisi aynı browser kullanmak gibi :(
Oyun torrent i dediğin şey bir oyunun crack olarak indirmen oluyor düzgün sitelerden indirir isen her hangi virüs v.s v.s olaylar çıkartmaz :(
Virüs çıkarsa lisanslı antivirüs % kaçını siler?

M

MUHDE

Ziyaretçi
Virüs çıkarsa lisanslı antivirüs % kaçını siler?

Oyun crackları genelde crack ı yapan kişi tarafından upload edilmez crack oyunu alıpta sonradan başka kişiler içine virüs koyar genelde bu virüsler basit .exe virüslerinden ibaret genelde kısacası hepsini silebilir anti virüsün :(

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Çok ama çok istediğin bir albümü kimse bir taraflarına takmadığı için seedleyen olmaz ve sinirden kendini yersin, tek sıkıntısı bu ;(

PlayZee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bütün param oyunlarda gitti ama hala oynamadığım çok evren var :( Bende senin gibi düşünüyorum ama zaten tüm paramı aldılar :(
AralGam.CO (Bilerek Hatalı Yazdım Reklam Olmasın Diye) Ben Resident Evil 5 Ve Devil May Cry 4 Aldım Kargo Dahil 20 TL Çok Ucuz Fiyatlara eniyi oyunları orada bulabilirsin dene bence[DOUBLEPOST=1417618416,1417618363][/DOUBLEPOST]Artık Steamın Modası geçti demeyelimde Aral Gibi Firmalar Çıkınca değeri düştü

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aral Türkiye'deki tek oyun satan firma olduğundan (hani resmi olarak) yeni çıkan veya çok tutan oyunların fiyatını uçuruyor örneğin kaç yıllık olmasına rağmen (Burada GTA 3'ü 2014 ün ortalarında ele alıyorum zaten sonra pek gitmedin oyun kısmına) ARAL dan çıkma bir oyunu Media Markt'ta 39.99 Türk Lirasına buldum neden? Çünkü oyun vaktinde çok tuttu. Fiyat olarak abartı olan oyunlar vardı o vakitler yanlış hatırlamıyorsan Crysis 3 110 TL idi bu pahalılığın sebepleri bence:

Dolar'ın/Euro'nun Türk Lirasına göre değerli çok değerli olması.
• Vergiler.
• Aralın resmi olarak Türkiye'de oyun satan tek firma olması (spotçular var demeyin onlarda çoğu oyunu Aral dan alıyorlar)

(Kusurlarım varsa lütfen eksiğimi tamamlayın ve kabaca üstüme çıkmayın yanlış bilgi verdiysem şimdiden özür dilerim.) (Burada Korsanı savunmuyorum sadece Türkiye'de neden oyunlar bu kadar pahalı cevaplamaya çalışıyorum umarım yanlış anlamazsınız)