(TR) Black Desert Online "Beyler MMORPG sonuna kadar hissedeceksiniz"

winnerrrrrrr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
2014’de çıkış yapan Black Desert Online MMORPG oyunları arasında adeta bir efsane olarak gösteriliyor. Kore yapımı bir oyun olan BDO, geçtiğimiz günlerde GameX 2017 Uluslararası Oyun Fuarı’nda tanıtıldı.
1525017787346.png

Black Desert Online uzun süredir Türkiye IP’lerinde engelliydi. Nihayet bu sorun ortadan kalktı ve Black Desert Online ülkemizde bir ofis açtı ve çalışmalara başladı. GameX 2017’de Türk oyuncuların karşısına Türkçe dil desteği ile çıkan BDO, Türk oyun severlerden tam puan aldı.

Oyun 7 gün deneme veriyor size girip deneyebilirsiniz. Sistem olarakta orta bi düzeye sahip olsanız girersiniz rahatlıkla oynarsınız

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Favori RPG oyunumdur. Level sınırı 100 fakat 100 levele ulaşan kimse olmamıştır. En fazla 68 olan vardı galiba. (Çünkü 60 levelden üstün slot yok) Animeye benzemesi de daha çok ilgimi çekmişti. PvP sunucusunda 64 level olmuştum. Çok fazla skilli var çok fazla kombinasyonu ve karakter seçimi var. MMORPG oyun severler bu oyunu gözden kaçırmasın.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu oyunda guild kurucam aslında kurdum bile fakat oyunu oynamıyorum. 2-3 ay sonra başlicam oyuna başlamayı düşünenler varsa bana yazabilir malum oyunun yaş kitlesi yüksek güzel bi ortam kurmak zor discordda var tanışırık

drawwdev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir ara oyuna başlamayı düşünüyordum. Sanırım oyunlara artık pek zaman ayıramıyorum ya da eskisi kadar istek yok. Bilemeyeceğim artık, lakin zaman bulabilirsem denemeyi düşünüyorum.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir ara oyuna başlamayı düşünüyordum. Sanırım oyunlara artık pek zaman ayıramıyorum ya da eskisi kadar istek yok. Bilemeyeceğim artık, lakin zaman bulabilirsem denemeyi düşünüyorum.
bdo kesinlikle tek başına zevk alabileceğin bi oyun değil aslında benimde pek vaktim yokta köy, birlik, takım kurmaya gelince takım oyunundan çok zevk alıyorum