Trader Life Simulator Mini İnceleme

armagan32

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ss_e2e18b646ef79505ae0b345b7db6a2a3afdebf75.600x338.jpg

Herkese selamlar, bugün sizler için Trader Life Simulator adlı oyunu inceledim ve karşınızda.

Oyun Hakkında

İlk Olarak oyunu yapan firma bağımsız bir firmadır. Çıkış tarihi ise 22 Şubat 2021'dir.
Boş mağazanızdan ilerleyerek kendi işlerinizi kuruyorsunuz ve şirketinizi büyütüp kendi başarı hikayenizi yazmaya ne dersiniz? Oyundaki bazı özellikler:
- Evinizi mobilyalar, Bilgisayarlar ve benzeri gibi eşyalar ile size özel kılın.
- Televizyon ve ziyaret edilecek çok daha fazla yer.
- Sabah akşam ve hava durumu olayları gözükmekte.
- Fatura sistemi.
Ürün Fiyatları, Günlük Değişmektedir.
- Banka, krediler, ATM, kredi kartı gibi finansal imkanlar.
- Telefon ve Dizüstü Bilgisayarlar satın alınabilir ve kullanabilir.
- Mağazalar stoklama yapma.
- Açlık, kirlilik vb gibi. Dahil olmak üzere gerçek hayat tarzı özellikler.
- Şehirdeki pek çok dükkan ile etkileşim kurabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.
- Mağazanız için birçok özelleştirme ve mobilya gibi eşyalar.

Oyunun Amacı

Trader Life Simülatör, boş yani içinde hemen hemen kasiyer ve kasa dışında hiç şeyi olmayan bir markete sahip kişi olarak oynadığınız bir simülatör oyunudur. Hayatın diğer yönlerini tek başınıza zorluklar ile idare ederken, işlerinizi sürdürmeli ve ayakta durmalısınız, marketinizi çok dikkatli olarak stoklu tutmalısınız. Dikkatli ol! İflas da bir seçenektir.

ss_83419beab2e2f7e3b18d18bae875fd0473615285.600x338.jpg

Bana Kalırsa

İlk oyuna girdiğim zaman oyun güzel gibiydi fakat benim gibi pek fazla simülasyon oyunu oynamayan kişiler biraz geç ve anlamakta güçlük çekecektir. Mesela mobilya almak, ürün satmak gibi bunun yanı sıra, oyunda çok fazla hata mevcut bu hataların bazıları; Arabanın havaya fırlaması, Kasiyerin bazen gözükmemesi ve aracımın içine bindiğimde sürekli beni haritanın altına atması gibi hatalar. Oyun oynanır mı?, bence oyun hataları yok sayarsak oynanır hatalar oyun zevkinizi tüketecektir. Umarım kısa bir süreç içerisinde hatalara çözüm bulabilirler.
Oyun hoş bir atmosfere sahip oyun biraz daha açıklayıcı olur ise ve hatalar giderilir ise bence bu oyun olur.