Transformice Çilek

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
Mesajlar
885
En iyi cevaplar
1
Beğeniler
1,584
Puanları
2,840
Ruh hali
gamer.png

maxresdefault.jpg

Transformice Çilek
Hey mızmız fareler ne yapıyorsunuz? Peynirin peşinden hala koşmaya iddialı mısınız? Bırakın peyniri de biraz çileğe göz atalım. Muhittin Abi'nin hastalığı geçti ve çayları bugün o getirecek. O zaman çaylaar! :cay:

Çilek Nedir?
Sorulacak bir soru olduğunu düşündüğüm bir soru benim gözümde. Bu yüzden biraz bundan bahsedelim. Çilek, oyunda elde edebileceğiniz bir şey değildir. Aynı peynirin görevini görür. Yani eşya almanızı ister. Ama bir şeyi alırken daha fazla peynir verirken çileği daha az verirsiniz. Örneğin 250 peynirlik bir eşyayı 40 çileğe alabilirsiniz. Çünkü çilek biraz daha değerli bence. O yüzden çileğiniz varsa çilekle alış veriş her zaman daha iyidir.

Peynir ve Çilek Arasındaki Farklar

Şimdiyse merak eden arkadaşlarımız için bunlar arasındaki farklar ve çeşitli şeyler söyleyelim. Arkadaşlar çilekler oyunda parayla alınabilecek şeylerdir. Peynirler ise daha farklıdır. Oyun oynayarak rahatlıkla peynir kasabilirsiniz. Tabii peynir kasmak daha uzun süreceği için birçok kişi çilek almaktadır. Ama Transformice gibi bir oyundan çilek almak ne kadar mantıklı tartışılır. Onun yerine pvp sunucularına gidip orada oynayabilirsiniz. Orada yüksek miktarlarda çilek ve peynir ile başlarsınız. Böylece boş yere para harcamazsınız. Tabii yine de kararı size bırakmaktayım.

z.png

Çilek Nasıl Alırım?
Eğer peynirle uğraşmam diyorsanız çilek almaya karar vermişsiniz gibi gözüküyor. Çilek almak o kadar da zor değil. Marketi açtığınız zaman pembe bir şekilde "Çilek Al" butonunu görebilirsiniz. Buraya tıklayıp ödeme şekli olarak Paypal'ı ya da Hipay'ı seçeceksiniz. Sonrasındaysa çilek miktarları ve fiyatları zaten karşısında yazıyor. Tabii bunları Türk lirası ile hesap etmenizi öneririm. Artık gerisini siz uygulayarak çileğinizi alabilirsiniz. Kısacası çileği ve çilek almayı genel hatlarıyla anlattım. Umarım sizlere yardımı dokunmuştur. Yine de sizlere önerim peynir kasarak almanızdır. Çünkü peynir kasarak daha fazla zevk alırsınız ve boş yere para harcamazsınız.

Hadi uykucu fareler köye gidip derin bir uykuya dalın.
İyi Forumlar!​
 Üst