Thraud

Bazen ölmek de umuttur.
En iyi cevaplar
0
Transformice, web tarayıcısı oyunudur. Oyun farelerden oluşur ve farelerin önlerinde engeller olur. Engelleri geçmek için bir adet yardımcı şamanları vardır. Şamanın belirli eşyaları koyma, belirli oyuncuları canlandırma, belirli yerlere bitiş noktası koyma ve oyuncuyu öldürebilme izni vardır. Şaman her oyun başı rastgele seçilir.
Oyunu birinci bitirene belirli peynir verilir ve o peynir ile marketten eşya alınabilir. Eşyalar sadece görünüş içindir. Ayrıca şamanlar için level başına yetenek geliştirme özelliği bulunur.

transformice.jpg

Oyun içinde parayla satın alınabilen peynir benzeri eşya alma faktörü bulunmaktadır. Ayrıca oyunun içinde diğer oyunlar da bulunmaktadır(Mini Games). Haydi oyunlara göz atalım ;
  • Transformice PewPew
Oyun tamamen fareleri iterek hayatta kalmaya yöneliktir. Amacınız elinizdeki metal top ile fareleri itmek. Metal top o kadar güçlüdür ki, hiçbir fare dayanamayacak gücünüze!
  • Sharpie Debuglua
Altımızda ki oynak buz parçaları ile en aşağıya inip peyniri almaya çalışıyoruz, peyniri aldıktan sonra yuvaya girmeye çalışıyoruz!
  • Pictionary
Pictionary, gerçek hayatta olan Pictionary oyununda olduğu gibi kurulmuş bir oyun odasındadır. Şaman'a bir kelime verilir ve kelimeyi haritada çizmesi gerekir. Diğer fareler bu kelimeyi bilmeye çalışır, bilen fare diğer oyun şaman olur. Bu oyunda peynir ve fare deliği yok.
  • Tagging
Etiket görevlisi olduğunuz da fareleri yakalamaya çalışın. Yakaladığınız fareleri etiketleyici yapmak için başka fareleri yakalamanız gerekiyor.
  • Bafflua
Bafflua bir modüldür. Minigame'de farklı oyun türleri vardır. Oyunlar rastgele üretilir ve zaman sınırı bazen 1 dakikadan azdır.
  • Lag Ball
Lag Ball bir adet Mini Games oyunudur. İki takım olur ve topun yere düşmemesini sağlamaya çalışırız. Top yere düşerse, diğer takım bir puan kazanır.
  • Domination
Domination, farelerin mavi ve kırmızı olmak üzere iki takıma ayrıldığı bir modüldür. Takımlar kazanmak için diğer takımdan önce aynı anda bütün bayrakları yakalamalıdır.

Transformice Genel Bakış incelemesinin sonuna geldik. Eğer beğendiyseniz ve daha fazla haberdar olmak istiyorsanız forumu takip etmeyi unutmayın.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
"Şaman her oyun başı rastgele seçilir."

Seçilmez. Alttaki oyun skorunda birinci olan şaman oluyor.

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yalnız emeğine sağlık tamam da, konuda şunlara da değinse idin; Mesela survivor modu var. Burada şaman, diğer fareleri öldürmeye çalışıyor falan. Ben de az çok bilmiyorum ama, pek iyi bir konu olmamış gibi.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oynamak için site linki verir misiniz?

OGUZHANPW

Onlar ABC'yi öğrettiler ama DEF'yi biz öğrendik.
En iyi cevaplar
0
Ben bir zamanlar çok oynardım fakat hile yaptım en sonunda sınırsız banladılar.. :'( Fakat en son oynadığımda seviye yeni çıkmıştı ve oynayınca tekrar oynayası geliyodu. Sadece web üzerinden oynanan bir oyun değildir. İndirmesi mevcuttur.

Oyun adresi: www.transformice.com

Oyun indirme adresi: www.transformice.com/Transformice.exe