Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18

1920_1080.jpg

Transformice Pvp

Selam küçük fareler, biliyorum buraya bir cevap almaya geldiniz. Ben o cevabı size vermeye hazırım, konuya geçelim. *-*
Transformice PvP nedir?

Küçük fare dostum, böyle olsun istemezdim ama duydum ki normal oyunda biraz küçük ve tecrübesiz bir faresin. O ihtişamlı kıyafetler, deliğe girme sayıları 1000 üzeri olanlar, o havalı fareleri gördün sen de öyle olmak istedin. Ne yazık ki önünde büyük bir yol var. Fakat teknik olarak bu yolu geçmenin küçük bir yolu var sanki. Tamam söylüyorum, pvp sunucular.

Sana biraz bunlardan bahsetmek isterim. Senin biriktirmek için önünde büyük bir yol olan o peynirler burada bedava! Dahası da var, hazır mısın? Peynir yanında bir o kadar çilek de bedava. Tamam bu yeterince iyi görünüyor ama daha fazlası var. Öncelikle belirtmeliyim ki, bu sunucuya göre değişir ama sen oyuna başlangıçta zaten toplanmış ve profilde gözüken peynirlerle başlayabilirsin. Ya da deliğe girdiğinde sana 1 yerine 10 ''first'' veren sunucular bulabilirsin. Az çok anlamışsındır bu pvp sunucular nedir, ne değildir. O yüzden sana bazı pvp sunuculardan bahsedeceğim.

Öncelikle size tavsiye olarak bu sunucuları vermem çünkü kendi emeğinizle o farelerden olmak daha iyi. Zamanında ben de o sunucularda oynayıp hazırın tadını çıkardım. Daha sonra kendi emeğimin daha eğlenceli olduğunun kanısına vardım ve şu an o oyuna girince havalı havalı takıldığını gördüğünüz farelerden biriyim. Tamam işe biraz para da girdi ama o konuya daha sonra gireriz. *-*
Ben bazen alacağım kıyafetlerin farede nasıl duracağını test etmek için kullanırım bu sunucuları. O kıyafetlerle biraz oynarım, hoşuma giderse gerçek oyunda alırım.

Şimdi bazı pvp sunucuları inceleyelim:

hugmice.com
Bu sunucu size 100.000 peynir ve çilek veriyor. Aynı zamanda odalar aktif, arkadaş bulma sıkıntısı çekeceğinizi düşünmem.

indir (1).png

supermice.net
Bu sunucu da 100.000 peynir ve çilek veriyor. Kendim incelemiştim ve gördüğüm kadarı ile burada bazı ek kıyafetler vardı. Size bu sunucuyu tavsiye verebilirim. Odalar aktiftir, fakat oda sayısı çok yok. Burada da arkadaş bulma sıkıntısı çekmezsiniz.
Bu arada kılıçlar var! Diğer bahsettiğim sunucuda küçük bir hata olmuş sanırım, görünmeyen eşyalar var.

indir (2).png

İkisi arasında çok büyük bir fark yok bu nedenler diğer sunuculardan bahsetme gereği duymadım, hepsi neredeyse aynı. Önemli olan aktif olup olmadıkları.

Umarım bu sunucuların amacı hakkında yeteri bilgiyi elde etmişsinizdir, iyi günler dilerim güzel fareler.

Son düzenleme:

Verderemem

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
FlashMice 2022-2023 Transformice Private Server

www.flashmice.com.tr

OYUN BAŞLANGICI OYUNA 100.000 PEYNİR-100.000 ÇİLEK VE 300 LEVEL BAŞLARSINIZ

BİR ODADA 2 KİŞİ OLDUĞUNDA FİRST KAZANMAYA BAŞLARSINIZ

FİRST SAYISI TAMAMLANMADAN TAMAMLANAN HARİTALARIN REKORLARI KAYIT EDİLMEZ BİR ODADA EN AZ 2 KİŞİ OLMALISINIZ.
Tecrübeli,pythondan az çok anlayan boş vakti olan yardımcı olmak isteyen mesaj atabilir.
Hepinizi Bekliyoruz
KOŞ YERİNİ KAP HEMEN EGLENCELİ OYUNA