Transformice Tipleri

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18

1920_1080.jpg

Transformice Tipleri

Merhaba sevgili fare halkı, bu konuda 5 tane kız, 5 tane erkek fare tipi önerisini derledim.
Tipler benim tarafımdan hazırlandılar. Elimden geldiğince farklı tarz kombin oluşturmaya çalıştım.
Belirtmeliyim ki buradaki her şeyi çok pahalı bulacaksınız ama en kötü tip bile en az 1500 peynir sonuçta.
(Bu arada tiplerin fiyatlarına kişileştirme fiyatları katılmıyor.)
Kız fareler için 5 tip önerisi:

indir (4).png

Oldukça sıradan ve tatlı görünüyor. Bu saç ve şapkayı bir arada sürekli kullanırım ben.
Peynir fiyatı-5320
Tamam şöyle bir düşününce bu çok yüksek bir fiyat. Fakat oyundaki her şey çok pahalı. Ayrıca bu fiyat kişileştirme fiyatlarını saymadan hesaplandı.

indir (1).png

Sanki o dil olmasa da olur mu ne *-* Elimden geldiğince sade ama hoş tipleri size sunmaya çalışıyorum ve bence gayet bu sıfatlara uyuyorlar.
Peynir fiyatı-3920
Bir önceki tipe göre çok daha uygun bir fiyat ama yine ucuz değil biliyorum.

indir (1).png

O kafasındaki keki sadece ben mi aşırı tatlı buluyorum? Sizi bilmem ama fazlasıyla güzel görünüyor bence.
Peynir fiyatı-5120
Bu oyun emek işi küçük fare, yüksek fiyatlar seni korkutmasın. Her şeyi başarabilirsin. Ne kadar güzel motivasyon veriyorum değil mi?

indir (1).png

Kimse fareliğimizi sorgulamasın. Tavşanlar çok tatlıdır, hem bir fare olmanız tavşan kılığına girmemeniz gerektiği anlamına gelmez ki.
Peynir fiyatı-4670
Bu fiyata tatlı bir tavşan olabilirsiniz. Umarım fare gözlerin bu gördüğü fiyatlar karşısında iflas etmez.

indir (1).png

Bir renk uyumu oluşturmaya çalıştım. Az çok oldu sanki.
Peynir fiyatı-4620
Diğer tiplerin fiyatlarına kıyasla bu fiyata çok iyi bir tip.

Erkek fareler için 5 tip önerisi:

indir (2).png

Ajanlar kimliğini gizlemelidir fakat bu fare ben ajanım diye bağırıyor resmen.
Peynir fiyatı-4500
Bence bu muhteşem havalı tip için gayet iyi bir fiyat gibi görünüyor.

indir (1).png

Bu fare ruh eşini aramak üzere yola çıkmış şık ve romantik bir fare.
Peynir fiyatı-4000
Listemizdeki en ucuz fiyata sahip olan tiplerden birisi ve bence oldukça şık.

indir (1).png

Çok havalı göründüğünü düşünüyorum ki öyle.
Peynir fiyatı-2050
Evet, kendisi listemizdeki en ucuz tip ve bunu kullandığımız renk seçimine borçlu.

indir (1).png

Sizi bilmem ama çok hoş görünüyor bence. Kim demiş ucuz kürklerle güzel kombinler ortaya çıkmaz.
Peynir fiyatı-3000
Bu fiyata göre gayet hoş bir tip.

indir (2).png

Bu fareden mükemmel bir Sherlock Holmes olur. Kendisi sanki bir katliam olsa her şeyi çözecekmiş gibi duruyor.
Peynir fiyatı-4100
Pek ucuz değilmiş ama dedektifçilik oynamak için ideal *-*

Elimden geldiğinde güzel ve sıradan tipler oluşturmaya çalıştım, umarım içlerinden birini beğenirsiniz, iyi forumlar.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Ben 200 peynirlik hesap yapmistim cogu esyam etkinlikti de nicki hatirlamiyorum Tmfare miydi neydi
Benim zaten bir zamanlar günlük peynim gelirim 100dü, bu tipler pek şey değil bana :D