Travma Geçiriyorum...

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
oku, adam ol der hep büyüklerimiz
okulun bittiği zaman, okulunu özleyeceksin ama
Okul bitene kadar ölmezsem iyidir. Haklı olduğum halde hiçbir ceza verilmeyen sayısız kişi, öğretmenlerin haksız olmasına rağmen haklı diye geçinmesi, kendini güzel sanan egolu kızlar, küfür ederek kendini havalı ergen sanan kişilerle dolu bir yeri seveceğimi sanmıyorum.

Bir keresinde... okulun kapanmasına 1 gün kalmıştı. Yarın karneler alınacaktı. Okulda kimse yoktu. Ben sırf hoşlandığım kızı acaba 3 - 5 kişilik sınıfta görebilir miyim diye düşünmüştüm. Okulu gerçekten sevdiğim ve özlediğim tek gün o gündür herhalde. Hala da seviyorum, beni seviyor mu bilmiyorum...

Unutmadan... daha benim bilmediğim küfürleri eden kızları da unutmamalı...

PlatinumTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Stajda 11 kişilik ekip olarak Gürcistana gitmiştik yav şehir dışına çıkmak yasaktı ama biz Gürcistana gittik Ege bölgesi nerede Gürcistan nerede.Ne yapıyoruz soğuk hava odası, tesis -40 derece, -80 derece şok odaları bir yandan bilişim ayağını uzaktan kontrol sistemlerini kuruyoruz network ayarlarını yapıyoruz ağ kuruyoruz bir yandan da odaların montajı.
Özlemek mi ? Hiç sanmıyorum.
Sabahları alarm ile kalkıyordum yaklaşık 7 yıl kadar 15000 gün her gün aynı alarm her sabah saat 7 de artık sağda solda her hangi bir yerde o alarmı duyduğu anda psikolojikmen çöküyorsun elin ayağın boşalıyor.

Yani bu okulu özleme olayı bence safsatadan ibaret ben açıkcası hiç özlemiyorum sizin de özleyeceğinizi sanmam.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Okul bitene kadar ölmezsem iyidir. Haklı olduğum halde hiçbir ceza verilmeyen sayısız kişi, öğretmenlerin haksız olmasına rağmen haklı diye geçinmesi, kendini güzel sanan egolu kızlar, küfür ederek kendini havalı ergen sanan kişilerle dolu bir yeri seveceğimi sanmıyorum.

Bir keresinde... okulun kapanmasına 1 gün kalmıştı. Yarın karneler alınacaktı. Okulda kimse yoktu. Ben sırf hoşlandığım kızı acaba 3 - 5 kişilik sınıfta görebilir miyim diye düşünmüştüm. Okulu gerçekten sevdiğim ve özlediğim tek gün o gündür herhalde. Hala da seviyorum, beni seviyor mu bilmiyorum...

Unutmadan... daha benim bilmediğim küfürleri eden kızları da unutmamalı...
Daha fazla açıklamaya gerek var mı sizce?

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Duyurularda bir sıkıntı göremedim?

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Ekran Alıntısı.PNG

@Atomy :)

Bu duyuruyu reklam engelleyici ile engelleyebilirsiniz bu şekilde foruma her girdiğinizde acı çekmezsiniz. @admiraldus

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Nedenini bilmediğim şekilde okulu özledim. :(

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
O değilde bir virgül birçok şeyi değiştiriyor;
Oku baban gibi eşek olma !
Oku baban gibi, eşek olma.
ben bunu niye yaptım diye sorgulamak

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Stajda 11 kişilik ekip olarak Gürcistana gitmiştik yav şehir dışına çıkmak yasaktı ama biz Gürcistana gittik Ege bölgesi nerede Gürcistan nerede.Ne yapıyoruz soğuk hava odası, tesis -40 derece, -80 derece şok odaları bir yandan bilişim ayağını uzaktan kontrol sistemlerini kuruyoruz network ayarlarını yapıyoruz ağ kuruyoruz bir yandan da odaların montajı.
Özlemek mi ? Hiç sanmıyorum.
Sabahları alarm ile kalkıyordum yaklaşık 7 yıl kadar 15000 gün her gün aynı alarm her sabah saat 7 de artık sağda solda her hangi bir yerde o alarmı duyduğu anda psikolojikmen çöküyorsun elin ayağın boşalıyor.

Yani bu okulu özleme olayı bence safsatadan ibaret ben açıkcası hiç özlemiyorum sizin de özleyeceğinizi sanmam.
Seninki başka bir şeymiş Kemal...

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O duyuruya gerek yok ki telefona her baktığımda gelen o mesaj kuyruğu yetiyor kuyruğumu acıtmaya...
Bir de o asabi kızın engel atıp kaldırması yok mu KARDEŞİM? Öldürür müsün beni ya?

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bittiğinde özliyceksini :)

GevezeOyuncuNW

play.gevezeoyuncu.com 1.11.2
En iyi cevaplar
0
Şu zamana kadar okula hiç özlem duymadım. Okulu severim fakat içindeki disiplinsizlik,düzensizlik, öğrencilere baskı ve zorlama bir adaletsizliktir. Bu sene sınavım olmasına rağmen çalışmayıp, Yurt dışına tekrar çıkacağım. Orada dil eğitimimi tamamlayıp sınava öyle girmeyi düşünüyorum. En güzel yıllarımı çalışarak geçirmek mantıklı gelmiyor. Sadece ezbere dayalı bir sistem ile hiçbir şey bilmeyen Doktor,Mühendis vs. Yetişiyor. Bu şekilde ülkenin kalkınması nasıl beklenebilir?

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En kötüsüde okulda öğrendiğimiz şeylerin %90'ı kötü şeyler...