Treasure World: Hayaletin Gözyaşı

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilen bilir ama ben yeniden açıklama gereği duydum.Bir harita serisine başladım.Bir adventure harita serisi.Bu sefer daha farklı.Bazı adventure haritalar gibi değil.Olabildiğince iyi bir görüntü sunmaya çalıştım.Tüm zorlukları,hikayeyi,yapıları kendi kafamda tasarladım.Yani haritanın hiçbir yerinde alıntı yoktur.Eğer varsa da haberim yok.Sizin belki hoşunuza gitmez diye ilk başta demo olarak paylaşmıştım.Buradan konuya bakabilirsiniz.

-Hikaye-
Kahramanımız dünyanın her yerinde gizli hazineleri gün ışığına çıkarmak için uğraşmakta.Peşine düştüğümüz şey Hayaletin Gözyaşı.Efsaneye göre hayaletin ağlarken göz yaşlarından biri lava düşmüş ve katılaşmış.Eski medeniyetler göz yaşına tapmışlar ve hayaletin ruhunun onun içinde olduğuna inanmışlar.Göz yaşını lavdan çıkarmalarına rağmen o lav çukurunda sayısız ölüm ayini yapılmış.İşte bizde bu göz yaşının peşine düştük.​

-Neden oynamalıyım?-
Suyun altında geçen ilk harita ve muhtemelen daha önce görmediğiniz tuzaklar ve yapılar.Haritanın zorluk seviyeleri bulunmakta.​

-Resimler-

İNDİRME LİNKLERİ
Bebek işi Mod(Inga,ınga...)
------------------------
Kolay Mod(Çok kolay olmadı mı abi?)
------------------------
Normal Mod(Tavsiye Edilen)
------------------------
Zor Mod(Minecraft'ın ustasıyım,Treasure World'un hastasıyım.)
------------------------

ÖNEMLİ NOT!
Kürekle kazılabilecek her yeri kazabilirsiniz!

kerim0267

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sürümü ne arkadaşlar lütfen söleyin sürümlerini mapların sürümlerini yazalım ya :(

Aslanordulu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski haritaların gibi yapabilirdin.Çok kolay olmuş.En zor seviyesinde oynadım.Ve kolayca geçtim.Bir daha ki bölümünü daha güzel yap :()