optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba Arkadaşlar;
Bildiğiniz üzere yeni bir plugin paketi tasarlıyacaktım.Biraz sıkıntılı da olsa paylaşmak fazla istemesem de vermek istiyorum.Neyse bu plugin paketimde rütbe gibi eğlenceli ve sunucunuzu daha fazla aktif edebilecek gayet güzel pluginler var.Ve hepsi artık türkçe.Hemen Devam Edelim.

Full Mesajlar Türkçe
Klan Komutları Türkçeleştirildi
Sadece Benim Plugin Paketimde Olan Ayarlanabilir Rütbe
Skript Desteği
Açıklar Düzeltildi
Yepyeni Pluginler
Yeni Groupmanager Ve GroupManager Prefix

Bir Çoğunuz Neden MotdManager kullanmadın diyebilir.Bu fikir için @Krumb069 adlı arkadaşa çok teşekkür ederim ve dediği gibi server.proporties dosyasından ayarlanabilir.Şimdi Prefixlerimize göz atalım:

Prefixlerimizde böyle.Daha fazla ama prefixlerinin sadece yazı farkı olanlarını 1defa verdmim neyse hemen rütbemiz nasıl ayarlanır ona bakalım:
Autorank>AdvancedConfig.yml

Ayrıca eğer rütbelerin prefixlerini ayarlamak İsterseniz GroupManagerde Bulabilirsiniz
Şimdi Türkçe Klan Komutlarımıza Geçelim:

Ve Daha birçok özellik bulunmakta ama konuyu fazla uzatmak istemiyorum.Saten bazı config dosyalarında gerekli açıklama bulunmakta.

Mediafire
http://www.mediafire.com/download/5n8ra8aahpfoum2/Trenty_v1.8_Plugin_Paketi.rar
Dosya TC
http://s6.dosya.tc/server/44lo5a/Trenty_v1.8_Plugin_Paketi.rar.html
Virüs Total https://www.virustotal.com/tr/file/...07674fe4f1982ed24dd224ac/analysis/1438505510/
Virüs Jotti
https://virusscan.jotti.org/en-US/filescanjob/7izd4mgxoh
@Krumb069 , @CeapLinCess , @erikvanduyn1 ,@>>TheLegend<< ,@RepublicanSensei ,@flintandsteel ,@AhmetMelihTR ,@PluginciJoJuK ,@Switcher ,@MhaWTHoR ,@Minecraftplayerr

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
güzel ama DisableCommands gereksiz Essentialsdan yapılıyor onun dışında rütbeler prefixler iyi olmuş

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@erikvanduyn1 Rica ederim.İsteyen rütbeyi kullansın isteyen tüm paketi benim için sıkıntı değil.Beğenen yada beğenmeyen olabilir.Söven olabilir ama kimsenin sözünden yılmıcam v2.0 ı da yapıcam v2.0 1.8 için olucak sonuçta 1.9 çıkıcak nerden baksan hadi eyw arkadaşlar.Kolay Gelsin..
Edit: @Krumb069 eyw DisableCommands gereksiz değil essentialsdan mesaj eklenmiyor ben mesaj eklemek istedim.
[DOUBLEPOST=1438512147][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar v2.0 için eklenmesi istediklerinizi söyleyebilirisniz ve pet plugini eklenicek.[DOUBLEPOST=1438589374,1438540272][/DOUBLEPOST]Konu Güncel arkadaşlar.

Son düzenleme:

erikvanduyn1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
v2.0'da beklentilerim:
*mümkünse türkçe pet plugini
*mümkünse türkçe rütbe plugini
*şekilli bir motd olabilir.

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@erikvanduyn1 rütbeler saten türkçe
pet plugini türkçe dil dosyalı birşekilde 104 Satır yapıcam da şu konuyu biraz güncel tutsak olmazmı ? 50 indirme olsa yeterli benim için :)

erikvanduyn1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben her gün konuna bakıyorum , şu an kaç indirme?^_^

erikvanduyn1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dosya TC = 4
Mediafire: 11 eşittir 15
Ya sonuçta 1.7.X , onlarca aynı paketten var onun için ilgi görmemiştir. Paketinle ilgili bir sorun olduğundan değil yanlış anlama..
Birde biraz daha pluginlerini tanıtsan , daha görsel ve daha göze hoş gelecek şekilde yapabileceğine inanıyorum.
:koş::koş::koş::koş::koş:

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@erikvanduyn1 1.8 yapıcam v2.0ı
Belki v1.9 yaparım 1.7.x için ara plugin paketi ondada sorunları düzeltirim

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:alkış::alkış: teprikler paket süper burda yeniyim :):lol:

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rütbe Olayını Paralı Yapsan Daha İyi Olurdu

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@optin yanlış anladın parayla rütbe atlayabildigimiz bir rütbe plugini kastettim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi