Trollemek için birebir yetenek !

AxeBey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar geçen günlerde bir yeteneğimi keşfettim vede evde tek başımayken v.b durumlarda eğlenebiliyorum sizce bunu ne gibi bir avantaja çevirebilirim ?
Şu an yeteneğimin videosunu buraya atamıyorum fakat görmek isterseniz instagram storyme bakabilirsiniz.
İnstagram : huseyinakgul.jpg
Bakamayacaklar için kısaca özetleyeyim sesimi çocuk sesine yakın bir şekilde değiştirebiliyorum vede uzun süre böyle durabiliyorum (Uzun replikler, Uzun şarkılar).
Aklımdan geçen ise şuydu herhangi bir ajans v.b bir şey bulunmakta mı ? (Acemi Seslendirme yapmak için v.b)
[EN KISA ZAMANDA VİDEO YÜKLENECEK]

Dabbe35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnstagramına bakmadım ama evde tek başına eğlenebilme durumunu illa bir avantaja veya bir şeye dönüştürmek zorunda değilsin :D Yani her eğlenebilen üstün yetenekli diye bir kural yok. Sesini İnstagram'ına bakmadığım için bilmiyorum ama iyi olduğunu düşünüyorsan, ses konusunda uzmanlaşıp, hedefini de bu yönde tutmak istiyorsan ses sanatçısı vb. olabilirsin. Ama şunu bil ki sesini değiştirebiliyorsun diye bunun üstüne yoğunlaşmak zorunda değilsin :D Başka şeylere yeteneklerin varmı falan diye bir araştırıp bakmanı tavsiye ederim önce.

Kısacası eğer Ses konusuna, ses ile yapılabilen şeylere vb ilgin varsa, ilgiliysen yoğunlaş. Ama sırf ses değiştirmede yetenekli olduğun için, eğer ilgin yoksa yapma bence :) Kısacası, İlgi > Yetenek (bana göre böyle) Tabii ki yetenekliysen ilgin olmasa bile yaparsın. Benim tavsiyem ilgin varsan yapman yönünde ama :)

Ajans olarak bir bilgim yok, bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarlar umarım o kısmı :)