<<Trove>> l Zeytin Gözlü Ejderha l TÜRK Bayrağı

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Bugün Uber 3'de Geniş kalelerde takılırız, kulübe katılmak isteyenler bana Skype üzerinden ulaşabilir, karahan.buhan79

Son düzenleme:

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel klan arkadaşlar mütişli klan! (Kendi sunucusunu öven yetkililere gönderme içermektedir.)

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben 0 levelim benim girebileceğim bi dünyada ise klan evi geleyim[DOUBLEPOST=1437321836,1437321607][/DOUBLEPOST]Bana oyunu öğretsenize bi azıcık özet olarak ne yaptıgımı bilmeden oynuyorum :D

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Bende çok kasıyordu bu oyun :S (Eğer o sorunu düzeltebilirsem gelişip geleyim diyeceğim.) simge kim lan ? aldatıyonmu beni :(

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben 0 levelim benim girebileceğim bi dünyada ise klan evi geleyim[DOUBLEPOST=1437321836,1437321607][/DOUBLEPOST]Bana oyunu öğretsenize bi azıcık özet olarak ne yaptıgımı bilmeden oynuyorum :D
Ben daha can barını bulamadım sen haline şükret :p. (*İyice baktıktan sonra bir yuvarlağın içinde olduğunu görür ve duvara kafa atmaya başlar...*)[DOUBLEPOST=1437322143][/DOUBLEPOST]
Bende çok kasıyordu bu oyun :S (Eğer o sorunu düzeltebilirsem gelişip geleyim diyeceğim.)
[Benim PC deki fanı hala temizlemediğim için (ki yarın temizleyeceğim) benimki 5 dakika sonra kapanıyor. Ama oyun değil PC :/...]
Etiketler varya :(...

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben daha can barını bulamadım sen haline şükret :p. (*İyice baktıktan sonra bir yuvarlağın içinde olduğunu görür ve duvara kafa atmaya başlar...*)
Ben maden kazmak istiyom maden modu ve yaratık dövme modu arasında nasıl geçiş yapıyoruz biliyomusun[DOUBLEPOST=1437322217,1437322158][/DOUBLEPOST]
Bende çok kasıyordu bu oyun :S (Eğer o sorunu düzeltebilirsem gelişip geleyim diyeceğim.) simge kim lan ? aldatıyonmu beni :(
Kıs ayarları oyna bende de kasıyor bir şey olmaz

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Taba bas Build mode a geç ? .-.
Saol ama ben çözdüm 2 saat oynayınca insan gibi :D
Oyun muntazam pvp olmadığı için her class kullanılabilir durumda ev yapmak maden kazmak falan çok güzel zaten
Eğlenceli dungeonlar var mesela bu gün 2 adamın peşime takıldım vahşi batı temalı bi dungeon vardı ilerleyince çok alakasız bi şekilde sinema salonu çıkıyordu :D
Ama hala anlamadığım bir şey var mastery ne nasıl kazanılır anladığım kadarıyla olta gemi yeni binek vs şeyler yapmak için önce mastery kasmak gerek
Not: Beni klana alın ağağağa Türk istiyom
Not2: Mastery şu sağ üstte gelen görevleri yaptıkca mı geliyor?

erenbulbulbul

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun muntazam pvp olmadığı için her class kullanılabilir durumda ev yapmak maden kazmak falan çok güzel zaten
Eğlenceli dungeonlar var mesela bu gün 2 adamın peşime takıldım vahşi batı temalı bi dungeon vardı ilerleyince çok alakasız bi şekilde sinema salonu çıkıyordu :D
Ama hala anlamadığım bir şey var mastery ne nasıl kazanılır anladığım kadarıyla olta gemi yeni binek vs şeyler yapmak için önce mastery kasmak gerek
Ama tabikisi en iyi klas dragon .s

Edit: Oyunda yılma var giriş sırasında 30+ dk bekletiyor.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Mastery Level atladıkça geliyor.