************** | TS3'ün sonu, modern ve türkçe bir şekilde geliyor!

TS3 ün sonu mu geldi?

• GG NO WP EZ (5/5)

Kullanılan: 5 50.0%
  • Artık arkasından helvasını yeriz. (4/5)

Kullanılan: 0 0.0%
  • İdare eder ama TS3 ün yok olacağını sanmıyorum. (3/5)

Kullanılan: 3 30.0%
  • Yok yok la daha 3-5 yılı var bunun. (2/5)

• Ne ölmesi sen ne diyon daha az önce 100 kişilik ts den çıktım :D (1/5)

Kullanılan: 2 20.0%
  • He he bende onu dicektim inş sonu gelir ya. (Konuyu okumayanlar)

• Kullanılan toplam oy
    10

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar olsun efenim. Bu gün CS:GO ve CS 1.6 yüzünden masaüstünden düşmeyen o programın yerini, (evet, TeamSpeak3) modern ve bedava sunucuları gibi bir sürü özelliği olan Discord un nasıl alacağını konuşacağız.

Yukarda da dediğim gibi Discord bedava sunuculara ve modern bir tasarıma sahiptir.
Gerek minecraft sunucuları gerek CS:GO CS 1.6 sunucuları gerek hayatta amacı olmayan insanlar hatta troll ruslar bile, Discord'u kullanabilir.

Peki, neymiş bu bedavalık?
Discord'a kayıt olduğunuzda(e-posta, şifre) Plug.dj gibi istediğiniz kadar sunucu açabilirsiniz. Evet, TS3'deki gibi sunucunuzda kanallar açıp klasik Sohbet-Odası:1 gibi şeyler veya ╚═════════════════════════════╝ gibi ayraçlar için kullanabileceğiniz kanallar. Dilerseniz klasik bir YAZI-KANALI da açıp sunucunuza gelen people lar ile sohbet edebilirsiniz.

(Benim oluşturduğum rastgele bir sunucu)

Ha bu arada, Discord'u kullanmak için uygulama İNDİRMEYE ihtiyacınız yok. Discord'u WEB-TABANLI olarak da kullanabiliyorsunuz. (En azından ben öyle biliyorum)

Evet arkadaşlar. Bu gün size BENİM DİSCORD UYGULAMASINDAN ANLADIKLARIMı anlattım.
Belkide ben olayı çok yanlış anlamışımdır. Ama yinede bence doğru anladım.
İyi günler! Oruç tutanlara kolay gelsin. (Herkese kolay gelsin. Herneyse.)

DİSCORD UYGULAMA LİNKİ:

https://**************/

UP UP UP

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Discordu indirmeden google üzerinden denedim ve sesli mesaj da saçma sıkıntılar çıkarttı. Ama yazı odası - konuşma açma- kapama fln özellikleri bakımından ve tasarımı oldukça güzel :). (bu söylediklerim okul kapanmadan 1-2 hafta öncesine ait)
İnş o sorunu çzmüşlerdir

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayıptır söylemesi, çevirisinde de biraz tuzumuz var (şöyle bi 1500 stringcik) :)
EDIT:
Hatta şu anda tamamlanmış değil, kendine güvenen ingilizcem yeter diyen arkadaşlar gelebilirler çevirmeye.
DAHA DA EDIT:
crowdin.com

Son düzenleme:

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Discordu indirmeden google üzerinden denedim ve sesli mesaj da saçma sıkıntılar çıkarttı. Ama yazı odası - konuşma açma- kapama fln özellikleri bakımından ve tasarımı oldukça güzel :). (bu söylediklerim okul kapanmadan 1-2 hafta öncesine ait)
İnş o sorunu çzmüşlerdir
Aslında ben konuşmaya çalıştığımda pek sorun çıkmadı diğer bir sunucuda. Ama bilemiyorum indirmek en mantıklısı.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Tasarımı hoşta arkadaş sistemi geliştirilmeli ufakta olsa. :D

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Uzun zamandır kullanıyorum, ne Skype ne Teamspeak ne de Mumble. Üzerine tanımam