TSArena.net | En uygun fiyatlara Yüksek Performans, Düşük Ping Garantili Oyun Sunucuları

delete1113

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Değerli Gamer Forum Üyeleri,

TSArena İnternet Teknolojileri olarak 8 yılı aşkın süredir 6000+ müşterimize kesintisiz servisi amaç edinerek hizmet sunmaktayız. Günümüze uygun son teknolojik cihazlarla donatılmış sunucularımız ile sizlere oyun sunucusu sağlamaktan gurur duyarız. Tanıtım amaçlı Gamer Forum kullanıcılarının da faydalanabileceği tüm paketler ilk ay 5TL ücretle tarafınıza sunulacaktır.

Sipariş aşamasında DENEME5TL indirim kodunu kullanmanız durumunda oyun sunucusu fiyatı 5TL+KDV olarak güncellenecektir.

Oyun sunucularına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Oyun Sunucusu - Game Server Kirala | Fivem, CSGO, MTA, Cs 1.6, Minecraft > TSARENA.NET

game-server-kiralama.png

oyun-sunucusu-kiralama.png

-Sunucularda TC yasalarına, kullanım koşullarına aykırı herhangi bir içerik barındırmak yasaktır.
-Sunucular üzerinden hattı sabote edecek up/down işlemleri veya saldırı çıkışı yapmak yasaktır.
Kurumsal Bilgiler:
TSArena.net İnternet Teknolojileri
Sorumlu Kişi : Ahmet Abdulhamit KAYA
Vergi Dairesi: TUNA - Vergi Numarası : 5300573154
Cevat Paşa Mah. Barbaros Hayrettin Paşa Cad. 64 Bayrampaşa/İstanbul
Facebook: TSArena İnternet Teknolojileri
BTK Ticari Yer Sağlayıcı Listesi: https://www.btk.gov.tr
Web site: Ana Sayfa > TSARENA.NET

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Peki neden 8 GB ram bile 5 TL? Size zararı olmaz mı bunun?

delete1113

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Peki neden 8 GB ram bile 5 TL? Size zararı olmaz mı bunun?
Merhaba,

TSArena olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Evet, sunmuş olduğumuz paket fiyatları sadece IP ücretlerinin bile altında kalmaktadır. Ancak buradaki amacımız yıllardır TeamSpeak 3 alanında sunmuş olduğumuz üstün hizmeti oyun sunucusu alanına da taşımaktır. Tanıtım amacıyla paket fark etmeksizin ilk ay tüm paketler 5TL dir. Sonraki aylar indirimli olarak liste fiyatından sunucunuzu yenileyebilirsiniz.

Tabii ki bu fiyatlara ilgi bir hayli yoğun. Tüm kullanıcılarımıza bu doğrultuda teşekkür ederiz.