TT Arena ! (İnşaat aşamasında)

cptalperen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar inşaat halindeki Türk Telekom Arena'm iç kısmı bitti sayılır dışı ve çatısı kaldı;

yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

mursel

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bi sahanın penaltı noktasını koymayı unutmuşsun :)) bu arada güzel olmuş yapmak kolay değil :)) bide kaç günde yaptın bunu merak ettim ??

Alimania

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Olmuş Bayaa Beğendim.. Öneri Olarakta Kale Yapmada Bi Planin Yoksa ; Üst Üste Bir Kaç Çit Çekip, Kale Ağlarini Yapmada da Ya Örümcek Ağı Yada, 1.3.1 De Gelen Tuzak Kancasi İle 2 Tane Yanyana Yapıp 2 Sine İp Sarabilirsin .. Tamamlamada Başarılar Kolay Gelsin.. :))

ulasts

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
hayır bunun normalı camp nou diil midi

cptalperen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bi sahanın penaltı noktasını koymayı unutmuşsun :)) bu arada güzel olmuş yapmak kolay değil :)) bide kaç günde yaptın bunu merak ettim ??

bilmiyorum ki kaç günde yaptım öyle arada uğraşarak 1 hafta da bu hale geldi :) penaltı noktalarını unutmuşum evet koyacağım hemen :)

cptalperen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Olmuş Bayaa Beğendim.. Öneri Olarakta Kale Yapmada Bi Planin Yoksa ; Üst Üste Bir Kaç Çit Çekip, Kale Ağlarini Yapmada da Ya Örümcek Ağı Yada, 1.3.1 De Gelen Tuzak Kancasi İle 2 Tane Yanyana Yapıp 2 Sine İp Sarabilirsin .. Tamamlamada Başarılar Kolay Gelsin.. :))

öneri için teşekkürler düşüneceğim kale için henüz bir şey düşünmedim :)

Batuhan97

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
helal olsun be cok guzel olmus kardesım elıne saglık :)

Batuhan97

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş serverin varmı varsa beraber oynayalım ?