TTNET'in Kötü Huyu.

Lenient

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
TTNET artık bozdu ve sırf TTNET'in yaptıklarından dolayı Dsmart'ın televizyon ve internet paketine geçtim. Sanırım aylık 60 TL'ye hem discovery, science gibi televizyon kanallarını açıyorsun ve internetini kullanabiliyorsun. TTNET'de 8 MBPS veriyoruz diyorlar 5-6 MBPS görüyorsun ve bahaneleri, "Santralden kaynaklı bir durum." Ancak Dsmart'da böyle bir durum yok hepinize tavsiye ederim ancak UyduNET'de alabilirsiniz. Dsmart'dan daha kaliteli olduğunu duymuştum UyduNET'in. Özellikle TTNET'de arıza kaydı bıraktığın zaman ekip yönlendirdik diyip günlerce ekibin gelmemeside ayrı bir problem. Kimse şehir altyapısıyla alakalı demesin. İstanbul'da yaşıyorum sizce İstanbul'da bulunan altyapı çöp mü? Tabikide değil ve en bilindik yerlerden biri olan Kartal'dayım. Söyleyeceklerim bukadar. TTNET pişmanlıktır.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
TTNET dava edilse bile değişmeyecek. İster imza toplayın, ister rekabetçi kurumuna şikayet edin değişen tek şey reklamları ve yalanları olacak. Türkiye'de mevcut olan hiçbir internet sağlayıcısından hayır gelmiyor. (Uydunet harici)

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş sen modemin içinden mi bağlanıyorsun anlamadım.(hızını bilmeyen ttnet kullanıcısı)
Az önce de belirttiğim gibi bu internet için
300 Mbps 19.588,44 ₺ #Tek seferlik
Ödemiş birisiyim.
Kazığın etkisindeyim rahat bırakın beni :(

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu adamlar ermiş mi benim internet anormal mi yavaş acaba. 4GB lik oyunu 1.5 günde indiriyor.

Tek seferlik ? İlk defa duyuyorum :/ bu arada harbiden 20 bin ödedi isen daha kazık yesen bile sana dokunmaz.
Alt yapı bağlatıyorsun dostum ondan tek seferlik ek olarak internet bağlatman için paket ücreti alıyorlar sizin 80TL falan ödemeniz gibi (190TL)

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu adamlar ermiş mi benim internet anormal mi yavaş acaba. 4GB lik oyunu 1.5 günde indiriyor.

Tek seferlik ? İlk defa duyuyorum :/ bu arada harbiden 20 bin ödedi isen daha kazık yesen bile sana dokunmaz.

Bence sen gerçeği görmediğin için seni kandırıyorlar, o internet aşırı yavaş hemde aşırı. 4GB lik oyun 2 gün ne demek? Bence en yakın zamanda bağlı olduğun internet servisinin müşteri temsilcisini ara yada değiştir direk.

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
eskinden akk yenilince hızım 20MB e çıkıyordu şimdi 4 MB