Tüm Bugları Kapatmak İster Misiniz? [BugTest]

Geliştirilsin Mi?

• Evet

Kullanılan: 27 93.1%
  • Hayır

Kullanılan: 2 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    29

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
15 dakika almayacak bir programda dahi çok küçükte olsa bir emeğin geçtiği doğru fakat reklam olayına zaman harcamak yerine "link kopyalandı" yazısı çıkmadan direk linke yönlendirme yapılabilirdi ve bu sadece bir(tek) tavsiyeydi. <_<
Yaparız sorun değil, ultra süper mega sponsor üye. :)

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncellemeler
1- Reklam sistemi kaldırıldı.
2- Temada oynamalar oldu.
3- Temaya Müzik eklendi.
4- Müzik kapatma seçeneği eklendi.
5- Giriş teması tamamen değişti.

BugTest1.png

Asternia

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Program çok sağlam olmuş.Sunucumda olan bazı bugları bu program sayesinde kapattım.Eline sağlık.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Programın tasarımını falan beğendim fakat her ne kadar virustotal olsa bile programa bir updater sistemi konularak sonradan programa ek farklı sistemler getirilebilir ki bunu yapmak hiçte zor değil. (Baltalamıyorum bunu söylüyorum açıkca)

Ek olarak programın 40mb olmasıda yukarıda olan durumu programı indirip açmamış bir kişi için kuşku yaratıyor. Böyle bir şey yapman gayet güzel fakat bir yazılımcı olarak biraz anormal buldum. 15 tane form açan C# programım 3mb tutuyordu.

Edit: Programın sınıflarının yapısı ve eklediğin dosyalardan ss koysaydın daha iyi olabilirdi :)
Not: Baltaladığım falan yok indirmemi güven altına almak için bunları soruyorum.

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Programın tasarımını falan beğendim fakat her ne kadar virustotal olsa bile programa bir updater sistemi konularak sonradan programa ek farklı sistemler getirilebilir ki bunu yapmak hiçte zor değil. (Baltalamıyorum bunu söylüyorum açıkca)

Ek olarak programın 40mb olmasıda yukarıda olan durumu programı indirip açmamış bir kişi için kuşku yaratıyor. Böyle bir şey yapman gayet güzel fakat bir yazılımcı olarak biraz anormal buldum. 15 tane form açan C# programım 3mb tutuyordu.

Edit: Programın sınıflarının yapısı ve eklediğin dosyalardan ss koysaydın daha iyi olabilirdi :)
Not: Baltaladığım falan yok indirmemi güven altına almak için bunları soruyorum.
Programda Müzik olduğu için boyutu büyük oldu, isterseniz kaldırabilirim. Güncelleme için ek bir sistem kurmadım.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keşke insanların emek verdikleri, çaba sarf ettikleri şeyleri baltalamaya "çalışmadan" önce insan kendine bi' bakmalı, ben ne çaba sarf ettim ki onun emeğini baltalayım, çamur atayım. Klavyesi olan konuşuyor işte.

Başarılar Servet, takılma böyle şeylere cevap vermeye tenezzül etme. :*

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keşke insanların emek verdikleri, çaba sarf ettikleri şeyleri baltalamaya "çalışmadan" önce insan kendine bi' bakmalı, ben ne çaba sarf ettim ki onun emeğini baltalayım, çamur atayım. Klavyesi olan konuşuyor işte.

Baltalama yok, şu @successed arkadaş dışında.
Bir zamanlar sunucusundaki hataları bize soran arkadaş şimdi bizi baltalıyor. :)

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Forum kuralları size göre "baltalamak" ise kusura bakmayın baltalıyorum, Buradaki hertürlü kurala uymak zorundasınız. Başka siteye yönlendirme yaparak program paylaşıyor trafik peşinde koşuyor arkadaş, Emek dediğiniz şey 3 5 mb lik ilk okul çağındaki birinin yapacağı bir program...

Son düzenleme:

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Baltalama yok, şu @successed arkadaş dışında.
Bir zamanlar sunucusundaki hataları bize soran arkadaş şimdi bizi baltalıyor. :)
Siz benim skype adresimde bile ekli değilsiniz. Ki 2000 in üzerinde ekli 2011 den beridir kullandığım skype : Screenshot

Elinizde bir kanıt varsa gösterin, Yoksa polemik yaratmayın.

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siz benim skype adresimde bile ekli değilsiniz. Ki 2000 in üzerinde ekli 2011 den beridir kullandığım skype : Screenshot

İzmirMC. DisCord kullanıyorum sana yardım ederken video mu alsaydım?
@ShortPallMall çözemediği için çağır mıştınız niye yardım ettim bilmiyorum neyse...

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İzmirMC. DisCord kullanıyorum sana yardım ederken video mu alsaydım?
@ShortPallMall çözemediği için çağır mıştınız niye yardım ettim bilmiyorum neyse...
Discord u 2 aydır kullanıyorum 20 30 kişi ekli.
ShortPallMall adlı kişiyide bilgisini ölçmek için çözümünü bildiğim bir plugin problemi hakkında danışıyormuş gibi sorular sordum,
Birkaç kişiye server satışı yapmaya kalktığından dolayı.
Ve satmaya çalıştığı kişiler bana sorduğundan dolayı.
Konuşmanın tamamı :
1 - Screenshot
2 - Screenshot
3 - Screenshot
4 - Screenshot
5 - Screenshot
Hatta burada tekrar birileri soruyor okadar zamandan sonra ben sattığından emin değildim o yüzden tekrar kendisine satıyormusun diye sordum :
6 - Screenshot
7 - Screenshot
8 - Screenshot

Burada konuşmanın tamamı yer almakta, bu konuşmada sen nerede geçiyorsun ?
Seni tanımıyorum bile palmall a soruyorum hangi serverin sahibi diye, bu neyin egosu ?
Benim 1 kişiye bile şuna yardım ettim buna yardım ettim diye yazmışlığım yoktur bu böylede kalacaktır benim karakterimde ufakta olsa bilgi paylaştığım birini başka birilerine ego tatmin etmek için anlatmak yoktur. Saklayacak en ufak cümlem yoktur mert ve dürüst bir türk olarak her şey ortada.

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Kimseye server sattığımız yok, plugin paketi satıyoruz.
2- Adamın özel mesajlarını neden paylaşıyorsun adı üstünde ÖZEL.
3- Yardım ettim diye egolu olsam sırf senin sunucunda hata var diye Yasin ve ben bakmaya gelmezdik.
4- Konumu yeterince doldurdun devam edeceksen ayrı konu aç veya özel mesaj at.