[Tüm Hatalar Düzeltildi]|Elite Jump I : Elite| Sürüm : 1.7.2

|Elite Jump II : MADNESS| Gelsin Mi ?

• Evet !

• Hayır !

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

MrPig

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Videosunu çektim buraya koyarmısın linkini atarsam? (linki 1-2 güne atarım burdan)

FokluPide

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Özen gösterilmiş ama 5 dakika sonra direk kapattım haritayı ( parkuru sevmeme rağmen ) . Zıplama boostlarını fazla sevmem , ve burda bu boostlardan nefret ettim . Bir yerden bir yere atlamak bu kadar yavaş olmamalı . Parkur haritaları hızlı olmalı . Bunda bir atlıyorsun ; yere inene kadar 5 saniye geçiyor . Hata yapıp aşağı düşsen o kadar yolu tekrar git falan . Sıkıcı buldum . Ama harita tasarımları hoşuma gitti . Ellerine sağlık ve iyi günler .

En iyi cevaplar
0
Özen gösterilmiş ama 5 dakika sonra direk kapattım haritayı ( parkuru sevmeme rağmen ) . Zıplama boostlarını fazla sevmem , ve burda bu boostlardan nefret ettim . Bir yerden bir yere atlamak bu kadar yavaş olmamalı . Parkur haritaları hızlı olmalı . Bunda bir atlıyorsun ; yere inene kadar 5 saniye geçiyor . Hata yapıp aşağı düşsen o kadar yolu tekrar git falan . Sıkıcı buldum . Ama harita tasarımları hoşuma gitti . Ellerine sağlık ve iyi günler .
Değerlendirmen için teşekkür ederim.

Covpomen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gayet güzel olmuş eline sağlık :D buildler basit olsa da gayet şık durmuş :D versiyon 2 yi daha uzun biraz daha zorlayıcı yapabilirsin ama bu da baya zevkliydi özellikle hızlı koşu kısmı :D