Tüm Sunucuları İlgilendiren Konu

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Minecraftta 1.8 balon koruması devre dışı kalıcaktır 1 hafta içinde bunu farkedeceksiniz paperspigotta yetmiyor artık bilginiz olsun
Essentials 12 USD 'Yle satılcak daha fazla bilgi için mojang takip edin burada yalan vb. yazacağınıza araştırıpda bana söz yapın daha fazla bilgi yakında paylaşılacaktır.

Essentials , Paperspigot ücretli olacak 2sininde yapımcısı Essentialsın sahibidir bilginiz olsun

Ve bu balonun adı : C14 BUGU

kısacası Essentialsın yapımcısı para kazanmak için paperspigot korumasını devre dışı bırakcak ortaya c14 bugu çıkacak ve essentialsı 12 usd ye satıcak yorum yapmıyacağım alta bilginiz olsun ama çözümlerini en kısa sürede paylaşacağım bilginiz olsun !
---------
Yorumlara cevap vermiyeceğim bilginiz olsun sakın yanlış anlamayın ama sizde araştırıp bana dönüş yaparsanız sevinirim .
Sakın beni yanlış anlamayın ...

Skypem : mta_bulut

Moderatör tarafından düzenlendi:

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İyi de neden devre dışı bıraksınlar ? Bu yapılmış bir şey zaten. Bir defa bunu kodladın. Neden devre dışı bırakıp da tüm sunucuları riske atasın ki ? Ve essentials neden para ile satılsın ?

BySteve

En iyi cevaplar
0
İyi de neden devre dışı bıraksınlar ? Bu yapılmış bir şey zaten. Bir defa bunu kodladın. Neden devre dışı bırakıp da tüm sunucuları riske atasın ki ? Ve essentials neden para ile satılsın ?
Para kazanmak için yapıyorlar

2011 'Den bu yana Minecraft Sunucu açılımı %68 artmış onu engellemek için olabilir !
Yorumlara cevap vermiyeceğim bilginiz olsun sakın yanlış anlamayın ama sizde araştırıp bana dönüş yaparsanız sevinirim .

SecretForest

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Para kazanmak için yapıyorlar

2011 'Den bu yana Minecraft Sunucu açılımı %68 artmış onu engellemek için olabilir !
Minecraftı satın alan kişi sayısı %890 artarsa sunucu açılışının %68 artması çokta abartılı bir şey değil.​

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çözüm basit bir kişi essentials pluginini satın alıp paylaşsın. Ki öyle de olacak.

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Bilgide bir yanlışınız var C14bugu 1.7.2 sunucuları için geçerliydi Bungecoord ve 1.8 olan sunucularda çalışacağını düşünmüyorum aynı zamanda.
bazı arkadaşlarım Jar olarak Çözümünü korumasını yaptılar bile.

BySteve

En iyi cevaplar
0
Bilgide bir yanlışınız var C14bugu 1.7.2 sunucuları için geçerliydi Bungecoord ve 1.8 olan sunucularda çalışacağını düşünmüyorum aynı zamanda.
bazı arkadaşlarım Jar olarak Çözümünü korumasını yaptılar bile.
Daha yayınlanmadı 1 hafta içinde koruması belli olucak bro abartma istersen 1.8 de çalışıyor bilgin olsun .

CapScroll

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Java öğrenir cracklarım hocam crackladığımda isteyenlere Ö.M. olarak atarım

iMamiReyiZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu hileyi bilen kişi fazla yok.
Her neyse. Bilen biliyor bilmeyen biliyor korumasını paylaşma. herkes 1.8 e geçsin bu da herkeze bi ders olsun.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Çok saçma. Neden Essentials paralı olsun ki?

(Özel üyeliğim bitmek üzere :( )

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videoyu açmaya üşenenler veya interneti yetmeyenler için çözümünü anlatıyorum.Spigot.yml'yi wordpad ya da notepad(not defteri) ile açıp tab-complete değerini -1 yapıyoruz.
İyi günler...