Tüm Technic Hatalarını Düzelten Program Ve Premium'suz Technic ( Sabite Alınız )

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    126

baran2718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar şimdi size insanı sinir eden technic hatalarını düzeltme programını ve technic premiumsuz giriş linkini vereceğim.

Hata Düzeltme:
http://dfiles.eu/files/5mobopju6?redirect
sitesinden bu programı indiriyoruz.Daha sonra bu programı masaüstüne atıyoruz.Artık hep technice girerken bu programı açmamız gerekiyor.Eger oyuna hiç girmemisseniz ve bu programı açıyorsanız error verir.En az bir kere oyunun açılması şarttır.
Technic ( Crackli ):
https://rapidshare.com/#!download|564p3|807664426|CrackedTechnicLauncher.jar|632|0|0
sitesinden tecnhici indiriyoruz.Daha sonra bu klasörü masaüstüne atıyoruz.Giriyoruz nickimizi yazıp logine tıklıyoruz.Biraz bekleyince 51 tane modun download edildigini görebilirsiniz.Yaklasık 5 dakika sonra bütün modlar bitiyor ve giriyor.Girince istediginiz gibi oynayabilirsiniz.İlk girdiginizde sorun çıkmaz fakat 2. kere girmeye çalıştıgınızda 51 mod yüklenme sorunu çıkar ve minecraft error verir.Bunu önlemek için yukarıda verdiğim programı indirip anlattığım şekilde çalıştırın.

ÖNEMLİ NOT:Arkadaşlar en fazla 1 kere techiği açın kapatın 2. seferde açın hata verir kapatın.Sonra programı çalıştırın Technic sorunları gideriliyor diye bir yazı çıkar sonra isminizi yazıp oyuna girin bu arada konuyu beğendiyseniz konun altındaki ''Beğen'' seçeneğine tıklayın.

Update Failed Hatası Çözümü:

XeolLP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
inşallah çalışır bakalım. bu arada teşekkürler

XeolLP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
denedim çalışıyor çok teşekkür ederim

gazxcv123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende çalışmadı bende söyle bi sorun var calıstırıorum 1dk filan bekliorum Update Failed Hatası verio lütfen yardım edin :(

onur6262

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
.bat dosyasında avast virüs bulduda bazen saçmalıyor zaten ama sen yinede .bat dosyasının içinde yazanları buraya yazar mısın ?

gazxcv123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bana mı söyledin bana söylediysen ''onur6262'' hiç bişi anlamadım :)

gazxcv123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ARKADASLAR BENİM SORUNUM CRASH REPORT FELAN DEİL ONLARI BEN ÇÖZEBİLİYORUM UPDATE FAİLED HATASI ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN VARMIII :( YARDIM LLÜTTTTTFENNNNNNNNN :(

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bat dosyası benim?

turkordu

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
update failed hatası alanlar...

launcherin options kismindan cacheyi sildikten sonra internetten minecraftin 1.2.5 .jar dosyasını indirsinler sizin için link vericem..

===> http://assets.minecraft.net/1_2_5/minecraft.jar

bunu indirdikten sonra dosyanın adını minecraft_1.2.5 olarak değiştirn ve appdata / .techniclauncher / cache nin icine atin sonra launcherdan giriş yaparak guncelleme yapin

gazxcv123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok çok saolun arkadaslar ''baran2718'' ve ''turkordu'' sizin sayenizde bu hatadan kurtuldum saolun :)