Türk Crack Serverlere Giremiyorum

Bawermy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar premium hesabım var fakat arkadaşlarımın premium hesabı olmadığı için onlarla crack serverlerde oynuyordum . Fakat bilgisayarımı değiştirdikten sonra yabancı crack serverlere sorunsuz giriyorum fakat türk crack serverlere giremiyorum . Bu nasıl bir iştir anlayamadım gitti. Sorunuma çözüm bulabilecek var mı ? Şimdiden çözüm önerisi sunacaklara teşekkürler . :D

Hata : java.net.ConnectException: Connection refused: no further information :

Son düzenleme:

Thepoisonn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ne hatası veriyor onu bi yazıversen daha kolay yardımcı olurlar

Bawermy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Javani güncellemeyi denermisin.

olmadi Minecraft Launcer indir. Güncel olanından crack at.
bunu denedim fakat olmadı zaten sadece türk crack serverlerinde oluyor mcsg , hypixel , mineplex falan sorunsuz giriyorum türk crack serverlerine giremiyorum.
Yinede yorumun için teşekkürler :)

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
türk serverlara giremiyosan türk taktiğini deniyeceksin kasaya bikaçkez vur geçer :D

Jordyvoss_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serverla alakalı bir sorun diye biliyorum. Benim serverımda da aynı hatayı veriyordu hatta konusunu açmıştım. Güvenlik duvarını kapattım ve serverımdan pluginleri sildim düzeldi. :/ Yani "HER" Türk serverda o sorunun olacağını sanmıyorum

Bawermy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverla alakalı bir sorun diye biliyorum. Benim serverımda da aynı hatayı veriyordu hatta konusunu açmıştım. Güvenlik duvarını kapattım ve serverımdan pluginleri sildim düzeldi. :/ Yani "HER" Türk serverda o sorunun olacağını sanmıyorum
Her türk serveri yazdım ''Her'' kelimesinden kastım girmeye çalıştığım serverlerdi :D benim yapabileceğim birşeyler varmı bu konuda server benim değil sonuçta :D nasıl düzelir bir fikrin var mı ?
Yorum için teşekkürler . :D

Jordyvoss_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Her türk serveri yazdım ''Her'' kelimesinden kastım girmeye çalıştığım serverlerdi :D benim yapabileceğim birşeyler varmı bu konuda server benim değil sonuçta :D nasıl düzelir bir fikrin var mı ?
Yorum için teşekkürler . :D
Sahipleriyle görüş ne diyeyim :D Mesela ben bir kaç servera bu neden yüzünden giremiyordum. Sonra "bir güncelleme yaptık bu hatayı alanlar tekrar girmeyi denesin" falan demişlerdi sitelerinde. Ben de servera girebilmeye başladım :D Kısacası serverla alakalı bir şey bana göre.

Bawermy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sahipleriyle görüş ne diyeyim :D Mesela ben bir kaç servera bu neden yüzünden giremiyordum. Sonra "bir güncelleme yaptık bu hatayı alanlar tekrar girmeyi denesin" falan demişlerdi sitelerinde. Ben de servera girebilmeye başladım :D Kısacası serverla alakalı bir şey bana göre.
Server sahiplerine ne demeliyim (gruplarında üyeyim ) :D onuda söylersen çok teşekkür edeceğim
Konu ile ilgilendiğin için teşekkürler :D

Jordyvoss_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server sahiplerine ne demeliyim (gruplarında üyeyim ) :D onuda söylersen çok teşekkür edeceğim
Konu ile ilgilendiğin için teşekkürler :D
Önemli değil. "Ben bu şu hatayı alıyorum ve serverinizle ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum eğer bunu çözmeye çalışırsanız sevinirim" gibi şeyler yazabilirsin. :D Onu da mı ben düşüneyim afdjsfasdf

CleverMC

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Klasik taktiğimi kullan.
Resilience ile gir. Girebilirsen resilience off yap :D