TÜRK OYUNCU MC - FULL FACTİONS SERVER >>> MC.TURKOYUNCUMC.COM

Batuhandemirci

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
TURK OYUNCU MC SUNAR ...

3 Farklı Vip Özelligi İle Sizlerle
VIP Bilgi
VIP [Fiyat:5Tl]/[1 Ay]
2 Adet arsa hakki
/kit vip ile VIP itemleri alabilme
/warp viphammadde ye girebilme ve kazma hakki!
/repair [all/hand] komutu ile eşya tamir etme
/vipdig Ile hizli kazma,/vipjmp Ile yuksege ziplama
/vipstr Ile kendine Guc2 verme,/vipspd Ile hizli kosma
2 Ev alma hakki yani /sethome 2 adet
/feed komutu ile aç iken kendini besleme
[VIP]tagini alma hakki!

TOVIP [Fiyat:15Tl]/[1 Ay]
3 Adet arsa hakki
/fly Komutu ile ucma ozelligi
/me komutu ile bagirarak konusma
/hat komutu ile kafasina herhangi bir blogu kafasina gecirme
3 Ev alma hakki yani /sethome 3 adet
/kit tovip ile TOVIP itemleri alabilme
/vipair Ile su altinda nefes alma
/warp toviphammadde ye girebilme ve kazma hakki!
/repair komutu ile eşya tamir etme
[TOVIP]tagini alma hakki!

STOVIP [Fiyat:25Tl]/[1 Ay]
5 Adet arsa hakki
/fly Komutu ile ucma ozelligi
/me komutu ile bagirarak konusma
/hat komutu ile kafasina herhangi bir blogu kafasina gecirme
5 Ev alma hakki yani /sethome 5 adet
/kit stovip ile STOVIP itemleri alabilm
/vipair Ile su altinda nefes alma
/vipfir Ile ates direnci,/vipinv Ile gorunmez olma
/vipreg Ile yenileme 2 kazanma,/vipsee Ile gece gorusu 2 kazanma
/warp stoviphammadde ye girebilme ve kazma hakki!
/repair komutu ile eşya tamir etme
[STOVIP]tagini alma hakki!

Warps Listemizden Bir Kaç Yerin Fotoğrafı

TURKOYUNCUMC : SPAWN

TURKOYUNCUMC : EVENT

TURKOYUNCUMC : MADENEVENT

TURKOYUNCUMC : LAPİS

TURKOYUNCUMC : ARENA

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ MC.TURKOYUNCUMC.COM

İnternet Sitemiz : www.turkoyuncumc.com

Son düzenleme:

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı konudan 2 tane açarak eline ne geçti?

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş Diegr Konuyu Kapatın Bari O Zaman Bende 2 Tane Konu Açayım ?

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aynn batuhandemirci murat a katılıyorum bi konu yeterli diğerini kapat bence.[DOUBLEPOST=1436363354,1436003023][/DOUBLEPOST]Server hala açık konu güncel Batihost Kalitesi ILE :D Mc.TurkOyuncuMC.Com
Play.TurkOyuncuMC.Com
Oyna.TurkOyuncuMC.Com

xoyuyu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben STOVIP aldim 25tlye siteden para gitdi telefondan bakiyem azaldi vip gelmedi 2 saatdir bekliyorum vip gelmedi hale bir care bulun 25tl az para digil arkadaslar.!!! ismim -TRMehmeTR lutfen o kadar param gitdi verin vipimi yada parami geri verin

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Xouuyu geçmiş olsun kalitesiz serverlardan vip alırsan yazık olur parana. Sana tavsiyem en az 250 kişi çeken serverlardan vip - spawer - item almak en mantıklısı hem admin sorunu da yok mesela türkiyenin en iyi hub sunucusu olan sonoyuncu adamlar artık işi çözmüş admin bekleme derdi falan yok direk al gir

Sent from my iPhone using Tapatalk

xoyuyu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Xouuyu geçmiş olsun kalitesiz serverlardan vip alırsan yazık olur parana. Sana tavsiyem en az 250 kişi çeken serverlardan vip - spawer - item almak en mantıklısı hem admin sorunu da yok mesela türkiyenin en iyi hub sunucusu olan sonoyuncu adamlar artık işi çözmüş admin bekleme derdi falan yok direk al gir

Iyi guzel diyorsunda adam akilli server kalmadi piyasada sonoyuncuda oynicak bisi yokki minigames isdesem mineplexe girerim orda hero yum bana survival factiyon sunucu lazim fakat.Kalmadi adam akilli server kalmadi

notaldo

En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Sen serveri kotülemeye gelmişsin sen gibi oyunculara bu serverin ihtiyacı yok beğenmeyen oynamayabilir kimseyi zorla sokmuyoruz servere!
Ayrıca güvenilir bir server VIP alma durumuna gelince VIP aldıgın zaman admine email geliyor o da VIP ni veriyor adamların her gün açık olması da bir + yönü.
Ne derdin varsa kurucuya söylüyorsun adamlar sorununu en fazla 10 dakikada çözüyor daha ne istiyorsun anlamadım Ve Son Olarak O Buyuk Server dediklerin de biz zamanlar 30- 40 oyunucusu olan bir serverdi kimsenin serverini aşağılama bizde büyürüz bi vakit sadece sabır ve adalet... Yinede yorumun için teşekkürler.
[DOUBLEPOST=1436459285,1436459170][/DOUBLEPOST]
Ben STOVIP aldim 25tlye siteden para gitdi telefondan bakiyem azaldi vip gelmedi 2 saatdir bekliyorum vip gelmedi hale bir care bulun 25tl az para digil arkadaslar.!!! ismim -TRMehmeTR lutfen o kadar param gitdi verin vipimi yada parami geri verin
Birde lütfen yalan söyleme adam telefonu yazıyor ödeme yapmıyor sonra vipim gelmedi ?? Nasıl versinler VIP ni ödeme olmadıgı halde ?...
[DOUBLEPOST=1436459485][/DOUBLEPOST]Son olarak admin ne zaman servere girerse o zaman vipini veriyor verdikten 1 ay sonra vip bitiyor yani günü falan gitmiyor en fazla maximum 10 saat sonra vipini veriyorlar adamlar 14 saat online hizmet veriyor.

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vip almak sorun değil ben de bunu demeye çalışıyorum zaten ama 20 kişilik serverden vip almakla 200 kişilil serverden aynı fiyata vip almak arasında dağlar kadar fark var

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Xoyuyu survival ve faction arıyorsun bunlar arasında dağlar kadar fark var ben minecraftı online olarak 3 senedir falan oynuyorum ve ilk başta faction çok eğlenceli geliyordu zamanla factionlarda vip alanlara p20 bile verildiğini gördüm vs lerdeyken stok stok encli yiyenler mi dersin güç 2 yi su gibi içenler mi dersin hepsi vardı

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Notaldo zaten sizin serverinze kalmadım. Bu bir ikincisi ise bu pluginler özel falan değil admininiz 11 yaşında interte 'Maykıraf Fekşın Plagin peçkıt' yazıp plugin ayarlamış yani ben böyle bir emeksizlik serverine asla gelmem ayrıca haritalarınıza baktım da internetten yine map bulunmuş kalan yerler we ile yapılmış. İyi bir builder gerekli servere. Yanlış anlamayın ben iyi bir builderim demiyorum zaten dandik bir serverde yetki dilenmem ama builder bulsanız iyi edersiniz

notaldo

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Notaldo zaten sizin serverinze kalmadım. Bu bir ikincisi ise bu pluginler özel falan değil admininiz 11 yaşında interte 'Maykıraf Fekşın Plagin peçkıt' yazıp plugin ayarlamış yani ben böyle bir emeksizlik serverine asla gelmem ayrıca haritalarınıza baktım da internetten yine map bulunmuş kalan yerler we ile yapılmış. İyi bir builder gerekli servere. Yanlış anlamayın ben iyi bir builderim demiyorum zaten dandik bir serverde yetki dilenmem ama builder bulsanız iyi edersiniz

1. Si Pluginler özel demedik
2. Si Emek yok dersen hakkına girersin builderin.
3. Sü Sen çok iyi builder olabilirsin başkalarını aşağılama
4. Sü WorldEdit Plugini var kullanılmasında bir sakınca yok world edit kullanmadan sende bir şey yapamassın.
5. Si Yinede Yorumun için teşekkürler.(O kadar aşağılamaya rağmen)
6. Sı Son olarak servere bir kez girip 10 Dakika oynayıp çıkarak serverden tabii ki de zevk alamassın.

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aşağılamadım sadece çok trajedik bi olay bu herkesin server açması

-Koray-Kayseri-KFL'18-Minecraft-CoD-GTA-BF-

notaldo

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
VIP Çekilişi sonuçlandıKazananlar adminler ile iletişime geçerek VIP lerini aktif edebilirler.[DOUBLEPOST=1437297245,1437297213][/DOUBLEPOST]