Türk Sunucuları Hakkında

xAlverStoke

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar nereye gidiyor bu iş. Kafasına esen çoluk çocuk iki hafta harclik biriktirip sunucu açıyor. Hazır paketler //set buildler. Kabul işin icinde birkac tane bu işin ehli sunucu var. Ama bu kısa sureli sunucu açıp 2 gune sunucuyu mahfedip parasını boşa harcayan insanlara ne demeli.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Konuyu 1 yıl önce açmış olsan sana hak verirdim. Ama artık sıktı bu tarz konular. Tamam bıkmış olabilirsin, o zaman git kendi içine bık. Dağlara taşlara bık. Musluğu aç açan suya bık. Köye git su kuyusuna bık. Sokakta köpek bul git suratına bık ısırsın seni eğlenin. Ama bize bıkma. Biz kum torbası değiliz ki. Ha fikrini paylaşmaya gelirsin anlarım ama artık o kadar tartışıldı ki bu konu gına geldi.

xAlverStoke

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu 1 yıl önce açmış olsan sana hak verirdim. Ama artık sıktı bu tarz konular. Tamam bıkmış olabilirsin, o zaman git kendi içine bık. Dağlara taşlara bık. Musluğu aç açan suya bık. Köye git su kuyusuna bık. Sokakta köpek bul git suratına bık ısırsın seni eğlenin. Ama bize bıkma. Biz kum torbası değiliz ki. Ha fikrini paylaşmaya gelirsin anlarım ama artık o kadar tartışıldı ki bu konu gına geldi.
Bence bana gereksiz yukleniyorsun. Forumda yeniyim ve insanların bu konu hakkında ne düşündüğünü merak ettim.

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konulardan sayılamayacak kadar açıldı

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes böyle konular açıyor ama bir şey değişmiyor onu napıcaz

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Taman Seni Destekliyorum Ama Neden o Zaman Kendin Sv Kurmuyon

ZaedeusIsHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu açabilir onu bırak hammadde de Lapis nedir ya :( Lapiside boşver artık altın ve zümrütte görüyorum. Aslında bence hammaddesiz olmalı 3-4 warp ile server yürür